+11 oy
2,432 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Bi kaç gün önce yazmıştım kaynanam alttan muayenede illa bakacağım demişti doktora gittik sabah çıkın alttan muayene olacak dedi içeri bekleyin dedi kaynanam hayır bende duracağım dedi doktor olmaz mahremiyet var dedi kaynanam ısrarla ne mahremiyeti ben hariç görmeyen kalmadı kaç doktor gezdi deyince doktorum sinirlendi eşime dedi ki annenizi alın üst katta ki psikiyatr doktoru Ekrem beye götürün dedi... Koptum tabi belli edemedim o an sonra döndü sekretere cikmazlarsa güvenliği çağır deyince kaynanam sayarak çıktı...  Tabi şimdi küstü bize... Ben orada ona illa kal dememişim valizini hazırlıyor eşime diyor biletimi al ben gideceğim... Eşim bana laf söylüyor... Allahım nasıl bi aile anlamıyorum... Şimdi sinirden nasıl anlattım bilmiyorum ama paylaşmak biriyle rahatlatıyor.  

124 Cevaplar

+28 oy
(3,230 puan) tarafından
Siktrsi.n gitsin       
tarafından
Hahahaha valizini hazırlıyor diyince aynı şeyi dedim :D
tarafından
Bende aynını dedım sankı benım basıma bela olmus gıbı oh be gıdıyor moduna gırdım :D
(3,198 puan) tarafından
Aynen ben rahatladim ☺️böyle mutlu son beklemiyordum ☺️ umarım gider kız
-Reklam-
+5 oy
(2,604 puan) tarafından
Kaynanan lezbiyen sanirim

Ben hariç gormeyen kalmadi ne ya

Vajina meraklisi kaynana da ilk kez duyuyorum
(504 puan) tarafından
Ya ayrıca o ne kadar terbiyesiz bi laf ya doktorlarla kendini bir mı tutuyor ne tuhaf ne hadsiz kadın
+4 oy
(1,271 puan) tarafından

Burdan ben bile sevindim dengesiz karı 

(3,237 puan) tarafından
Evet evet bende sevindim
+3 oy
(3,462 puan) tarafından

Onu direkt tımarhaneye yatırmak lazim:D

+1 oy
tarafından
Kusura bakma kocanda kaynananda mal oglu mal 
(2,864 puan) tarafından
Kesinlikle öyle kocadan ne hayır gelir be buda dalga mı geçiyo çözemedim de nasıl bu hayatın içinde hayret
(119,152 puan) tarafından
selamon aleykum gebe sjsjsjsjjssj
tarafından
Ulan gene basladin tacizci gibi manyak kari hahhshs
(119,152 puan) tarafından
ebru nirde laa
tarafından
Ya sık girmiyo o bayadir son zamanlari ya
0 oy
(3,833 puan) tarafından
şaka gibi ya , gercekten bi doktora gizukmesi gerek, sapik mi ne ya 
0 oy
(693 puan) tarafından
Ha ha ha güldüm valla oh iyi olmuş 
0 oy
tarafından
Ohh çok iyi olmuş kaynanana 
0 oy
(7,423 puan) tarafından

Hahahhaayyyyy helalll olsun alnindan opuyorum o doktorun ben piskiyatris hahahaha:D

(3,237 puan) tarafından
Helal olsun çok iyi demiş.
Benim kaynanamda bi kere urulogun odasına girecekti, ben dışarda kalacaktım . Doktor siz çıkın eşi gelsin demişti:D yani biliyorum doktorlar izin vermez
0 oy
(770 puan) tarafından
Ahahhaha helal olsun doktora ya direk Bakırköy'e gönderin bileti alinda bende alabilirim eşin almazsa ahhaha
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Her yeni postta şok içine giriyorum gorupte napcakmis 
0 oy
tarafından
Ben sana demiştim doktor verir cevabını diye hahahha süper olmuş hayır bakıp napcaksa sanki 
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Tövbe yaa şeyini görmeye ne meraklıymış deli mi ne doktorun dediğini yapsaydiniz keşke 
0 oy
(254 puan) tarafından
Kahkaha attim boyle kapak görülmedi
0 oy
tarafından

Aman Allahim deli mi ne vallahi doktor çok iyi demiş vallahi ağzına sağlık ne demek bende bakacam yaa neye bakacak ne kadar iğrenç :O

0 oy
tarafından
İyi demiş doktor defolsun gitsin salak 
0 oy
(810 puan) tarafından
Cahil kadın yaaa sinirim bozuldu çok mu meraklıymış a…m görmeye doktor ağzının payını vermiş ama haha sevindim senin adına
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy nefret ediyordu kocan hep onların yüz vermesi kaynananda kabahat Yok 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Yani gitmişken eşin de bir görünsün psikiyatri Ekrem Beye bence ana oğul ihtiyaçları var 

Hayır en çok şunu merak ediyorum bakınca ne olacak kendi hamile iken a...dan bakıpta bebeleri görebilmiş mi ki şimdi seninkine bakmak istiyor 
0 oy
(415 puan) tarafından
Doktor az bile demiş diğer postunu okumuştum gerçekten ilginç insanlar Allah sabır versin sana eşine ve ailesine de akıl 

İlgili sorular

+1 oy
123 cevap 2,750 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (663 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,502 cevap

34,777 kullanıcı

...