+1 oy
2,766 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar ben çok utangaç biriyim. Eşim anasının sözünden asla Çıkmaz beni üzer hamile halimle anasının ağzına bakar... Düşük tehlikesi atlattım bebek rahme çok yakınmış... Doktor salı günü alttan muayene edecegim dedi... Kaynanam bende olacağım yanında bakacağım diyor... Dedim saçmalamayın ben doktora zor açıyorum ilk muayenem alttan nasıl olur... Dedi doktor erkek ona açan bana da gösterir yanında olacağım... Ağladım eşim de bana laf ediyor eğer anneme çık vs durmasın dersen kızarım diyor..  Yeter artık bu aileden çektiğim... Yeter :( ne yapayım ben şimdi ne var benim ki altın kaplamami neyine bakacan senin de var... 

123 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm bence durumunu Dr annat Dr söylesin  yanına kimseyi alamıyoruz muayne esnasında diye uyarsin ama sen böyle demezsen ileride kusura bakma herşeyini bu insanlar yönetir bu kadar da kendini insanlara ezdirme 
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
vajinal muayene yapılırken içeri kimse almıyorlar diye biliyorum inşallah almazlar da kaynanan giremez canım neyini merak ediyorsa allahım ya orada senin sağlığın söz konusu kadının merak ettiği şeye bak allah yardımcın olsun bacım 
0 oy
(632 puan) tarafından
Ozele mi gidiyorsun bilmiyorum ama ben ozele gidiyordum doktorum alttan muayenede esimi bile odadan cikartir prensibidir
0 oy
tarafından
Tmm deseydin önce sen aç , benimki kolay. Senin kaynana da zamanında sana baktı heralde deseydn
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ağzına sıçar giderim ** gibi geri döner
0 oy
(225 puan) tarafından
Canım 24. Haftadayim 7. Haftaya kadar 3 kere alttan muayene oldum kese ge kalp atisi kontrolu icin

anami danamı bırak esimi bile almadi yanıma ki olmasi gereken de o yani... Ama usg filminde esim hep yanimda oluyor doktor davet ediyor
0 oy
(979 puan) tarafından
Ayyyy saçmalığa bak yaaa pes yani daha neler dktor ile kaynanan bir miymis
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Senin demene gerek yok muayene kismina almas zaten doktor.
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Doktor buna izin vermez canim o istegi kadar bende gelcem desin
0 oy
(59 puan) tarafından
Canını sıkma doktor asla izin vermiyor özelse izin verir mi bilmiyorum ama Devlete gidiyorsan içeri senden başkasını almıyor istediği kadar gireceğim desin doktor azarlar yollar yasak çünkü 
0 oy
(198 puan) tarafından
Devlet hastanesimi özel mi devlet hastanesiyse zaten kaynanı içeri almazlar özelse sen hazırlanırken doktorun yardımcısı gelir yanına ona söylersin içeri almasın diye almazlar. Allah sabır etrafındakilerede akıl versin. Ben olsam ayağa kaldırırım ortalığı 
0 oy
(48 puan) tarafından
Niye bu kadar ayrıntıyı biliyor ki bu kadın, bilmek zorunda mı ? Bilmeseydi böyle bir teklifte de bulunmaz miydi? Madem hayr diyemiyorsunuz her ayrıntıyı bu kadına anlatmayın.. 
0 oy
tarafından
Bakıp napacakmis acaba ordan çocuğu mu görecek anlamadim ki millet ne kadar saçma sapan yaa
0 oy
(484 puan) tarafından
Bırak gelsin de doktor bi göstersin gununu He oyuncakt8 millet senin nazilliugrasacak Allah sabir versin sana da kendini bu kadar ezdirme azcik disli ol 
0 oy
(196 puan) tarafından
Kaynanan bakacağım derken herhalde bebeğe ultrasondan bakacağım demek istemiştir
0 oy
(501 puan) tarafından
Pislige bak ya sen aç ben sana bakayım de m.nyağa bak . Esin baksın anasının ağzına.  Bu benim özelim istediğin kadar kız desen ileri mi gider ?
0 oy
(161 puan) tarafından
Şimdi içinden gecenleri söylemek istemiyorum ama korkma doktor kesinlikle almaz onu hasta mahremiyeti diye bişey var sonuçta 
0 oy
tarafından
Bende kaynanama şaka yaptım doğuma senide sokimmi diye aman nörim orda çükünemi bakacam dedi seninki pek istekliymiş
0 oy
tarafından
Sende böyle adamdan çocuk yaptın ha. Valla şimdiden çocuğuna üzüldüm. Hepsi anguttan beter laf anlamAz cahill köpekler drla kendini bir mi tutuyor malll ******** ya 
0 oy
(14 puan) tarafından
Doktora perde olmaz ama kaynananız özel bölgelerinize bakamaz haram .Eger eşiniz baskı yapıyorsa  günahıda vebalide ikisine olur bence .bunu kabul ediyorlar mi.Hem ayrıca ne meraklymş görmeye Dik durun ey kadınlar  diye seslenmek istiyorum . Bir çoğu ama sosyo ekonomimiz  aile destegmz vs. Yok nasl duralm diyor ananem 1943 te hem fabrikada çalşıp üstne kuma gtren eşni boşayp 5 çocuguna bakmş imkansz yok 

İlgili sorular

+11 oy
124 cevap 2,443 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 651 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...