0 oy
589 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben her gün dikey süpürgeyle süpürüyorum 3 gunde 1 siliyorum haftada 1 kez robot süpürgeye süpürtüyorum. Gırgır alicam bide el girgirim yok :)

35 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bazen 2 3 gün supurmedigim günde  oluyor gunde 3 defa supurdugum günde oluyor. Normal süpürgeyle supuruyorum robotum yok 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hergun dubleks olduğu icin
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Gün aşırı süpürüyorum bir silmiyorsam 2. Ye siliyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Günde garanti 2 kere süpürüyorum günlük olarak toz alirim ama yer silmeyi 2 günde bi kere yaparım 
0 oy
(347 puan) tarafından
Robot süpürge siler süpürür hergün. Ben de cok nadir büyük süpürgeyi acıyorum 
tarafından
Eskiden bnde iki gunde 1 robotu acardim ama simdi ikizler yerde dolaşıyor minderler ve oyuncaklar yerde kaldirmak sorun oluyor o yüzden her gun acamiyorum
(347 puan) tarafından
Evet canim yere düşen esya cok etkiliyor ne yazik ki a.a benim kızım silmeme hic izin vermiyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her akşam süpürür 2 günde bir akşamları silerim gündüz evde yokuz çünkü akşam yapıyorum 
tarafından
Alt komşun karışmıyo mu akşamları benim karıştırdı eskiden neyseki taşındı: D
(25,224 puan) tarafından
Akşam dediğim saat 7 gibi canım eve 6 da geliyorum, onada karışanın alnını karışlarım :D
0 oy
(1,618 puan) tarafından
İki güne bir dikey Süpürgeyle süpürüp viledayla siliyorum. Haftada bir gün de dip köşe süpürüp cam kapı mobilya yer heryeri siliyorum o şekilde :)
0 oy
tarafından
Her gün süpürge açıyorum her gün vileda açıyorum toz alıyorum her gün kapıları siliyorum 
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Haftada bir normal süpürge 2 gün dikey Süpürge  2 gün robot süpürge 2 günde bir silme toz alma geri kalan da girgirlar yapıyorum evimi sürekli temiz tutmaya çalışıyorum kızım biraz kirletiyor canı sağolsun 
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Dik supurgeyle sabah supururum,ozellikle hali ve koltuklari, ogleden sonra bebegim uyuyuncada robot supurge acarim, 3-4 gunde bi de silerim roz falan alirim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Hergün robot süpürge çalışıyor bir günde abla geliyor temizliğe 
0 oy
(3,607 puan) tarafından
Büyük süpürgeyle hergun 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Bir gün arayla normal süpürge ile süpüruyorum haftada 1 de silip toz alıyorum. 
0 oy
(520 puan) tarafından
Robot hergun saati geldiğinde çıkar süpürür siler yerine döner
0 oy
(49 puan) tarafından
Hamilelikten dolayı yapamıyorum artık yoruluyorum ve iş yapmak canım istemiyor:( agirlasiyorum yavaş yavaş nefesim daralıyor zaten de 6 ay evde yokum amaaan gelince yaparım genel temizlik hssjsj

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 421 göst.
0 oy
52 cevap 897 göst.
0 oy
27 cevap 765 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 143 göst.

378,422 soru

11,327,248 cevap