0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Hanimlarrr evinizi neyle siliyorsunuz

Viladayla mi yoksa elinizle mi 

Benim viladam olmasina rağmen hep elimle silerim öyle daha temiz gibi hissediyorum ama tüm evi silene kadar belim kopuyor Ağrı'dan 

Vilada tam temizlemiyor gibi saçları filan almıyor haftada 2 gün elimle silerim dip köşe geri kalan günlerde hep villada kullanirkm 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç uğraşamam vala elimle .. viledayla silerim sürekli ... Domestos ta koyarım bazen suyuna 
(655 puan) tarafından
Ben de hep Domestos koyuyorum kuzum da gene de Vileda tam temiz gelmiyor bana
tarafından
E tabi bez gibi olmaz kuzum ama canin daha kıymetli canım benim hasta olsan eşin bile sana bakmaz sen oendinin doktoru olacaksin
-Reklam-
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Mopla siliyorum. 
(81 puan) tarafından
Canım mop kullanışlı mi
(1,595 puan) tarafından
Ben memnunum yerleri daha kuru bırakıyor viledaya göre
(655 puan) tarafından
Bende bı ara dusundun mop almayı ama kısmet olmadı güzel kullanışlı mi
0 oy
tarafından
Bende de vileda mop sprey mop var ama ben de elimle siliyorum baaka türlü benim de icime sinmiyor mopları cok rahatsiz oldugum zaman kullaniyorum
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben Vileda kullanıyorum
0 oy
(879 puan) tarafından
Herikiside canım hafta bir elimle diğer günler viledayla 
0 oy
(291 puan) tarafından
Viledayla siliyorum içine çamaşır suyu ve binden Arap sabunlu temizlik suyu koyuyorum mis gibi kokuyor hijyenik de oluyor tabi 2 de fa siliyorum o ayri
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Vilade mop o an canım ne isters elle yapamam zaten bel ağrım var onlar rahat
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Minnoş canımı yoramam hiççç viledayla siliyom çokta güzel temizliyo güzelce süpürüp öyle silersen hiçte bşy kalmıyo 
0 oy
tarafından
Vileda ile saç kalıyor ya kızım in saçı uzun ve çok dökülüyor Arap sabunu ile bı güzel su yapıyorum eşimin atleriyle bide yer bezi yaptın kalınca onla siliyom 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Silmiyorum ahahah :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Önce süpürüyorum mis gibi sonra mopla siliyorum süpürmeden silersen tabiki herşey viledaya yapışır 
0 oy
tarafından
Ben viledayi eve koymam elimle silerim vilede bence cok pis
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Elimle siliyorum bebeğim olduğundan beri kokulu yüzey temizleyici kullanmayı bıraktım Arap sabunu kullanıyorum
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Haftanin 3gün elimle silerim diğer günler viladayla silerim canım alişkanlık olmuş evlenmeden asla villada kullanmazdım cocuk olunca mecbur kaliyor um 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Son 4 yıldır elimle nadir siliyorum, 2 yıldan fazla mop kullandım, bir kaç ay önce parexsin jetsetini kullanıyorum çok rahat pratik 
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Elimle bazen vilada ile ama elle daha temiz oluyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kendiliğinden dönen hazneli Vileda var çok güzel de temizliyor onunla siliyorumm mis gibi oluyor yüzey temizleyici ve az bişey Çamaşır suyumis
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Mopla siliyorum ama süpürgelikleri falan yine normal bezle geçiyorum üşenmezsem:) 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Kız kendi sıkan ve kiri temizleyen viledam var benim mis gibi yapar niye öyle diyosun alındim :D
0 oy
(405 puan) tarafından
Mopla siliyorum. Üstünde fısfısı da var. İçine yüzey temizleyici koyuyorum sulandırmadan. Her yeri tertemiz yapıyor. Bimden almıştım evlenmeden önce çeyizime. Viledanın derdi daha zor. 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 589 göst.
0 oy
31 cevap 421 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 143 göst.

378,386 soru

11,325,946 cevap