0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Ya kızlar çok bunaldim yazacağım kavganin sebebi küçük belki ama şarj aletim var bnm eşimde 3 günlüğüne bir yere gidecek şarj aletini bana ver dedi bnde bir kere daha ona verip annemlere gitmiştim onu bozmuştu yenisini almıştım dedim şakasına yine bozarsin veremem hem ben ne yapacağım sana verirsem dedim tras makinasının şarjı uyuyormuş onu kullan dedi yok dedim babanın evinden getirdigin para ile mi aldın diyor her zaman böyle başa kalkıyor kndi iş yapıyor mesela ben senin gibi evde yatmıyorum diyor oysa çocuklara bakiyirm oğlum sabah 4 de kalkar uyumaz gözü onları görmüyor her zaman bu para olayını başıma kalkıyor babanın evinden mi aldın fln diyor keşke elimde bir isim bir gelirim olsaydı bu devirde insan eşine bile muhtaç olmamali

6 Cevaplar

+4 oy
(7,036 puan) tarafından
O oyledeyince sende bu utuyudu anan evinden gelip yapmıyor çocuklara anan bakmiyor  yemeğinde anan yapmiyir karılığında anan yapmiyir deyi ver
-Reklam-
+2 oy
(3,141 puan) tarafından
Deseydin ya hayırdır yemeğini kim yapıyor üstünü başını kim yıkıyor çocuğuna kim bakiyo evinin isind gücüne kim bakıyor ? Hadi bı yemizlikci bir aşci bide dadı tut yapsın işlerini ben gider aslan gibi çalışır hasligimi çıkarırım. Kim zararlı çıkar onu sen düşün. Senin paran benim param diye bişey yok evin parası var artık şu para mevzularıni sanki milyonlar kazaniyormus gibi yüzüme vurmayı kes de.
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Aldin bakmakla yükümlüsun diceksin 
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Gözü kalıyor demekki size yedirdiğine içirdiğine yazıklar olsun ben böylesine erkek demem!
0 oy
(563 puan) tarafından
Babamin evinden ne diye getirecekmişim eşşek gibi sen alacaksın demek lazim
0 oy
(123 puan) tarafından
Çok  saçma bir Eşiniz var  kusura bakmayın çocukça konuşmş

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 990 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.