0 oy
595 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kızlar ben mi yanlış düşünüyorum yanlış yapıyorum yoksa eşim de mi hata anlamıyorum

Ben üst katta kaynanm alt katta oturur yani yeme içme bir sabah kalktığım gibi aşağı inerim geceye kadar çıkmam eve saat 11 civarı geiirim evime oda uyumak için neyse son zamanlarda bende çok aşırı bir idrar yanması ve kaşıntısı var resmen yerimde duramiyorum gerçekten yaşayan bilir dün gece de yemek yedik kaynnam glde sonra baktım idrar yanmam arttı duramadim yerimde hemen eve geldim bebeğimi alarak eşimde aşağıda oturdu annesi ile.bende geldim sıcak duş aldm sonra oturdum yerimde hiç kipirdayamiyirdm o kadar ki yanmam vardı sonra bı baktım uyuyaklmisim gece 10 gibi kaynım gil gelmiş kaynanam gile eşim geldi beni çağırdı bende halim yok kipirdayamiyorim gerçekten çok kötüyüm dedim o da kızdı aşağı indi ben inemedim hem zaten benim evime gelmemiş ki bende rahatsız idim diye inmedim eşim baktım 12 gibi eve geldi kızgın bir şekilde tartıştı benle ayrı yattı benle konuşmadi bu sabah ta kızdı çıktı gitti ne yapacam bilemiyorum akıl verin ne diyim bu sabah ta kalktım kaynanm kiziyor neden aşağı inmedim diye bende halim yoktu ağrım coktu dedim inanmadı ayiptr inmem gerekirdi dedi ne diyecem ne yapacam bilemiyorum 

22 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Bizde sizin gibi oturuyoruz canım başlarda benim eşim de aynıydı aşağı in aşağı in diyip kafamı yerdi ama ben evde yaptım yemeğimi mesafemi koydum başta zırt pırt gitmedim davet ederlerse gittim inan ki öylesi daha iyi benim ailemde de sen kalacaksin gidince yada bana da karismayacaksin dedim o günden sonra bişey diyemedi şimdide gayet mesafeli herkes kendi işinde illaki görüşüyoruz ama mecburuz diye bişey yok kimse zorla bişey yaptıramaz kimseye ...
-Reklam-
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Direk aylarca bir küseceksin, kocanında ağzının payını vereceksin. Bunlara yüz vermeyeceksin. 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 895 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 435 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 452 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu

380,490 soru

11,392,273 cevap

34,901 kullanıcı