0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

Kızlar ben mi yanlış düşünüyorum yanlış yapıyorum yoksa eşim de mi hata anlamıyorum

Ben üst katta kaynanm alt katta oturur yani yeme içme bir sabah kalktığım gibi aşağı inerim geceye kadar çıkmam eve saat 11 civarı geiirim evime oda uyumak için neyse son zamanlarda bende çok aşırı bir idrar yanması ve kaşıntısı var resmen yerimde duramiyorum gerçekten yaşayan bilir dün gece de yemek yedik kaynnam glde sonra baktım idrar yanmam arttı duramadim yerimde hemen eve geldim bebeğimi alarak eşimde aşağıda oturdu annesi ile.bende geldim sıcak duş aldm sonra oturdum yerimde hiç kipirdayamiyirdm o kadar ki yanmam vardı sonra bı baktım uyuyaklmisim gece 10 gibi kaynım gil gelmiş kaynanam gile eşim geldi beni çağırdı bende halim yok kipirdayamiyorim gerçekten çok kötüyüm dedim o da kızdı aşağı indi ben inemedim hem zaten benim evime gelmemiş ki bende rahatsız idim diye inmedim eşim baktım 12 gibi eve geldi kızgın bir şekilde tartıştı benle ayrı yattı benle konuşmadi bu sabah ta kızdı çıktı gitti ne yapacam bilemiyorum akıl verin ne diyim bu sabah ta kalktım kaynanm kiziyor neden aşağı inmedim diye bende halim yoktu ağrım coktu dedim inanmadı ayiptr inmem gerekirdi dedi ne diyecem ne yapacam bilemiyorum 

22 Cevaplar

+3 oy
(1,369 puan) tarafından
Kusura bakma belki eşin iyi biridir normalde ama.boyle anasının dibinden ayrılmayan erkekten artık midem bulanıyor. Sevgi saygı başka bişey senin kocan büyüyememis asıl sorun bu. Keşke böyle erkekler evlenip kimsenin başını yakmasa
(54 puan) tarafından
Evet kndisi ana kuzusu geceye kadar oturur annesi ile sohbet eder ama gece eve gelince iki kelime konuşmaz düzgün benle sürekli tlfon ile oynar ona yeter tlfonu bırak deyince de kızıyor
(1,369 puan) tarafından
Yemin ederim böyle anasına aşık adamlar ne diye evlenir aklım almıyor. Ya sevsin saygı göstersin lutufta bulunsun elbette ki. Ama anası karisiymis gibi davranınca hep bir mutsuzluk olur. Ve bence buna yapabilecek bişey yok
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
İlk sene bu gelme gitme sebeplerindeb bosanacktm ben biz ayrı hatta uzak bile oturduğumuz halde aramıyor gelmiyonz kalmiyonz dye işteyken dolduruyordu bigun oğlunu bırakıp kendim tek dönünce anca sustu ne ayıp ya inmek isteyen iner zaten zorlamaya ne gerek var 
(54 puan) tarafından
Bende eşimden çok soğumaya başladım gerçekten onlar bu şekil yaoiyor eşim de savunuyor ya bu çok bana koyuyor sagudum artık
(770 puan) tarafından
Çok normal kaçıncı seneniz ilk zmnlar oluyor inşallah sonradan düzelir :( ayrılma imkanın varsa apartmandan ayril
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Böyle giderse hiçbirzaman düzelmicek canim senin evin ayri sonuçta surekli asagida durmak zorunda değilsin ki zaten birlikten farkiniz yok keske bastan yeme icmeyi bir kabul etmeseydin
(54 puan) tarafından
Ben zaten kabul etmedim ki ama eşim öyle istedi diye kiramadim ama çok pişman oldum 5 görümcem var haftanın 5 günü bizdeler 3 kaynım var gelinleri bizdeler bıktım artık onlara hizmet vermekten gerçekten yoruldum gelip yerler içerler ardından da dedikodu yaparlar arkamdan konuşurlar
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Başta yeme içmeyi kesecektin kabul etmeyecektin eşinde arkanda değil canım maalesef hiç birşey yapamazsın Allah yardımcın olsun eşin tavır yapıyorsa sende yap mecbur değilsin ki hiç birşeye
(54 puan) tarafından
Zaten eşim arkamfa değil ki hep söylüyorum ona ama boş ne çektiğimi ben bilirim evimin temizliğini dahi yapamıyorum aşağı da oturmaktan dolayı
(6,441 puan) tarafından
Açık açık konuş evliliğinin kötüye gittiğini söyle bak benim eşimde yeme içme bir değildi ama akşam bi otururdu inmek bilmezdi bi gün ağladım sen uzanıyorsun oturuyorsun rahat ben iki büklüm falan çay bulaşık falanda var şimdi kendim istersem çıkıyorum 15 günde bir anneme gidiyorum 15 günde birde oraya çıkarım dedin
0 oy
(45 puan) tarafından
Bugün hasta olursanız bende size aynısını diyecem gün gelir hesap döner deseydin yaşamayan bilmez o acıyı çok kötü oluyor insanın bişey görecek hâli olmuyor ne kadar düşüncesiz insanlar ya ben olsam sabahta inmezdm 
(54 puan) tarafından
Söyledim eşime bunu yaşamayan bilmez dedim Allah sana da yasatsaydi eğer o zaman anlardın beni dedim o da seni anlıyorum diyo  
Bende kızdım sen anladığını söylüyorsun ama gözüne basit bir ağrı gibi geliyor yaşasaydjn anlardn dedim
Sen çok büyütuyorsun diyo  
İşte anlamıyor beni
(45 puan) tarafından
Büyüten kendileri aşağıya inince boylarını uzuycaknogunde inme ne olacak olabilir
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ya bence bu sizin elinizde inip alıştırmasaydın dün geceyi yaşamazdın nasıl alıştırırsan öyle gider
(54 puan) tarafından
Evet gerçekten çok haklısın
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ah ah. Bu aileler. Benim bosanma sebebimin yızdw 90 ı eski esimin aile bireyi. Sürekli cagırmalar, gitmeyince tripler tacizler. Aha noldu yuva yıkıldı rahatladı
(54 puan) tarafından
Bunlar da böyle sürekli biz gelelim bizi davet edin bize yapın edin ve eşim de onları savunur yaptıkları eismin hoşuna gider bende ***** gibi onlara hep hizmet ederim bu sebepten dolayı eşimden soğumaya başladım
(10,784 puan) tarafından
Anladı beniö eski esimde iş işten gecti
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Yüz vermişsin bi kere. Evlendiğin andan itibaren bir kaç gün üst üste inince diyecektimn bu ne biz neden Sabah gidip akşama kadar ordayız diyecektin yani şaşırmış gibi. Kocanda birlik diyince olmaz öyle şey biz evliyiz evimiz ayrı diyecektin. Bence bir kadın istesin herşey yapar. Bırak kızsın küssün ayrı yatsın sen sınırını çiz zamanla düzelecektir. 
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun. Ben uzaktayım anlaşamıyorum.o kadar cok gelip gidiyorlarki gına geldi artık.  Her şey kocana bitiyor canım malesef o laf soylemicek soylettirmicek benim ki de yapmıyor evliligim cok yıprandı bu yuzden bu erkekler de akıl mı yok anlamadım bu dengeyi kuramıyorlar 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Klasik ailesine fazla düşkün erkek tipi maalesef benim eşimde öyle hepimiz ailemizi seviyoruz evet ama bunlar fazla abartıyor. Biraz anlayis yani hastalık bu 
(54 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsn yıprandım artık
(1,386 puan) tarafından
Bende yıprandım ama care yok değişmiyorlar
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm dipdibe olunca daha çok sorun yaşarsın eşin ne kadar iyi olsa bile dolduruşa gelir karşına al konuş bence 
(54 puan) tarafından
Gidecem çıkacam burdan daha fazla durmam artık yeter dedirttiler
(618 puan) tarafından
Dipdibe olunca erkek kocaligini tm idrak edemiyor bide evlilik oturması için biraz zaman alıyor tabi o zamana kadar aynı hissi yasmayorsun
0 oy
tarafından
Seni dolduruşa getirmek istemem ama bunu düzeltmek senin elinde. Tepkini çok sert bir şekilde dile getir.  Yuvanın bozulmasını mı istiyorsun de. İnme aşağı,  neden gelmiyorsun dediklerinde evimde vakit geçirmek istiyorum de çok fazla yüz vermişsin evliliğiniz 2 kişi arasında değil sizin 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Senin o koca kafalı eşin bi zahmet seni doktora götürsün. Ben de bilirim idrar yanmasını ilk başta umursamadı geçer dedik sonra kan gelmeye başladı. Ayrık otu varmış kaynanam sağolsun eşime toplatirdi da onu kaynattım içtim aninda kesti. Sende yap hemen geçsin. İnsanın halinden de anlamıyorlar. Böyleleri inşaallah kendileri de aynı şeyleri yaşar. Valla sinir oluyorum ya. 
0 oy
(968 puan) tarafından
Kaynanamin ust katina tasinacakken bu postu gormem iyi olmadi :(
(54 puan) tarafından
Taşınma bence pişman olursun ben pişmanım
(968 puan) tarafından
Ya biraz mecburum oturdugum ev ters dublex salon yukarda mutfak asagida baska problemlerde var rutubet oluyor kirada zamlaniyor kaynanamin ust kati bosalcak ev daha iyi ve kirasi daha uygun tanidik diye oda.. ben asciyim ise girersin ben bakarim dedi birazda o sekil diye kabul ettm bakalm insallah pisman olmam ama senin esindende kaynakli biraz bide yeme icmeyi ortak alistirmayim bende madem
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bundan snra hiç inme mecburda değilsin hele ki tavırlara bak
0 oy
(1,569 puan) tarafından
İyiki inmemişsin. Halden anlamayan insanlar için kendi canını hiçe mi sayacaksın .idrar yolu enfeksiyonu olabilir canım bol su iç .sağlık ocağına git bi toz var yazar doktor onu içince hemen geçiyor yanma .çok kötü bir şey çok iyi anlıyorum seni 
0 oy
(12,906 puan) tarafından
Niye evlenmiş ki

Biri beni istemeye gelmişti bana dediler ki evler ayrı ama yeme içme bir olacak kabul etmemiştim Neden bunu baştan kanil ediyorsunuz anlamış değilim 
0 oy
(27,342 puan) tarafından

Saçma sapan işler deli oluyorum böyle anlayışsiz insanlara ana kuzusu neye evlenmiş yani anasının dibinden ayrılmasaymis 

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Evleri ayırmayı ciddi ciddi teklif et artık 

Otur evinde mis gibi,napcak boşayacakmı seni sessiz kalman zaten hata olmuş 

Hastayım hastaaaaa diye bağırmamışsın
0 oy
(870 puan) tarafından

Hep bir arada olmanın kötü yanı 1 kere gitme sen kötü olursun olmuşsunda çok iç içe olmak kimseye iyi geldiğini düşünmüyorum 

(54 puan) tarafından
Bayramlarda özel günlerde hep bizdeler hizmetlerini ediyorum o kadar sadece tek bi kere inmedim olana bakin
(870 puan) tarafından
Yaranamazsın canım hep daha çogunu bekliyorlar belkide bundada vardır bir hayır evinde eminim daha rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 893 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 435 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 448 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı