0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 8 yaşında ama çok inatçı yapma, hayır ne desem aksini yapıyor bugün toplantı vardı öğretmeni derste çok konuşuyor ciddi anlamda arkadaşlarını da etkiliyor bu dedi bende dedim hocam inanın her yöntemi denedim sevdiği şeylerden mahrum bıraktım defalarca konuşuyorum inanın bu huyundan vazgeçiremiyorum öğretmen bana ağaç yaşken eğilir hepinize söylüyorum disiplin şart dedi ama inanın güzelce konuşuyorum olmuyor bugün artık evde bağırdım her anlamda nasıl disiplin vericem bilmiyorum elimden geleni yapıyorum ama yok yok bir türlü başaramadım sabahları akşamları oturup güzelce konuşuyoruz örnekler göstererek anlatıyoruz ama yok 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dün bi post paylaştım canım pek rağbet görmedi o videoyu mutlaka izle 
tarafından
Hemen bakıyorum çok sağol
(3,491 puan) tarafından
Ben izlemiştim. Çözüme dair en ufak bilgi yok. Suçlayıcı bi dil var, hiç haz etmedim.
tarafından
Hepsi doğru ama o adamın paylaşımlarını izle bak hepsi çok güzel çocukları şekillendiren bizleriz unutmamak lazım
-Reklam-
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah 
tarafından
Aminn :(
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Cezalandırmak yerine ödüllendirmeye gitseniz nasıl olur canım sadece bi fikir hayir demek yerine dikkat dağıtmayı deneseniz falan 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Tatlım bunu 2 yaşından itibaren kurallar koyarak yapman gerekirdi. Evet şimdi de olur ama birden bire kurallar koyarsan daha çok hırçınlaşır. Allah kolaylık versin 
0 oy
tarafından
8 yasina gelmis cok gec kaldin
tarafından
Ben öğretmenim canım o yaşta çok öğrenci gördüm bahsettiğin disiplini en geç 2 yaşta vericektin. 8 yaş malesef geç.
tarafından
Ne yapalım şimdi disiplinden vazgeçelim böyle mi devam etsin:)
tarafından
Böyle devam edecek zaten pek değişmez evdeki durumu onemli olan okul durumunun degismesi derste cok konuşması vs bunlara çözümü öğretmen bulacak yerini değiştirmeli bi kere ve kendisine yakın oturtmali mesela derse katilmasini sağlamalı  derste çocuğun dikkatini toplamak için görev vermeli sorumluluk yuklemeli tahtayı sildirmek gibi mesela.
tarafından
Ama bu görevi de bana veriyor öğretmen
tarafından
Başından atıyor işte canım öğretmeni
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Benimde 6 yaşında şuan aynı dertten muzdaribim asla laf anlamıyo ne dersem tersini yapıyo bıktm kardeşiyle çok kavga ediyolar çok yoruldum 
tarafından
Kardeşiyle sorunu yok ama özellikle okulda sorun yaşıyoruz
(17,817 puan) tarafından
Okulda sorun yok bizdede :/

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy