0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından
Arkadaşlar amniyotik katlanma diye bişey yaşayan oldu mu etrafında yaşayan oldu mu duydunuz mu nedir ne değildir delirmek üzereyim çok korkuyorum :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amniyotik bantı diyosun sanırım g.olsun.
(532 puan) tarafından
Bant çok daha zararlısı . Bu katlanma diyorlar banttan daha kalınmis . Bebeğe simdilik zararı yok denildi ama gelde içime sor ölüyorum sanki . Ya çocuğuma bişey olursa deliriyorum :((
(1,730 puan) tarafından
Konu hakkında bir bilgim yok ama sana şunu yazmak istedim yaşadığın durum ne kadar kötü olursa olsun her şey Allah'ın yanında kızıma gebeyken 2 doktora göründüm 2 doktorda bana bebeğimin olecegini yaşanmayacağını söyledi ben Allah'a bıraktım ve Rabbime bin şükür kızım şimdi 20 aylık aynı keza kızımdan önce ikizlerim oldu ve rutin takipte hiçbir sorun olmamasına rağmen bebeklerimi kucağıma alamadım canım her şey Allah'tan de kalbini rahat tut
(532 puan) tarafından
Teşekkür ederim desteğiniz için gerçekten rabbim evlatlarimizi bize bağışlasın inşallah
(1,730 puan) tarafından
İnşallah sağ salim kucağımıza alırız
-Reklam-
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Bilmiyorum hiç Allah yardimciniz olsun kötü birşey yoktur inşallah.
(532 puan) tarafından
Bebeğim çok sağlıklı fakat kesenin içinde bir bant var. Kese içinde bir kese daha var gibi incecik bir bantla ayrılan . O bant eline ayağına dolanabilir kangren yapabilirmis göbek bağına yapışıp kesebilir mis bebeğimi kaybedebilirmisim . Bir sürü olumsuz şey . Çok korktum kızım olacak . Onu kaybetmek istemiyorum bı zarar gelsin de istemiorum sagsalim alayım kucağıma her annenin istediği gibi :( çok uzgunum
(2,677 puan) tarafından
Oyy canim benm ya bende kayıp yaşadım üzüldüm durumuna kim isterki o minicik bedeni annesini bıraksın..  Rabbim sana yardımcı olsun hemen üzülme dua edelim Allah'a siginalim sağlıkla seninle olsun iyice tespit edilmeden üzme bırakma kendini bebeğin için güçlü ol canim durumunu tekrar yaz buraya ilk defa duydum yardımcı olmak isterdim ama yanilmalar çok oluyor belkide herşey yolunda olucak bebeğin seninle kalıcak
(532 puan) tarafından
İnsalllah bitanem ya . Bide yani ben ilk baslarda pek gönüllü değildim bebek için . Eşimin çocuğu yok o Cook istemişti çok kızdım ağladım aldiralim falan diye . Sonra tabi ultrasonda görünce içinde hissedince . Ne bileyim iki erkekten sonra birde kız olcagini öğrenince . Böyle bi tuhaf oldum ki .. sanki rabbim bana diyor ki verdim isyan ettin ben sana dersini veririm der gibi :( nankörlük ettim çünkü ..
(2,677 puan) tarafından
Yok yok kendini suçlama insan sorguluyor bazen bazı şeyleri bu fikrin değişmiş sonuçta yaşanacak varsa yaşanıyor canim dua et salavat çek bolbol iyi gelir iç skntina

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 355 göst.
15 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zxcv (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı