0 oy
356 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Birşey almak icin uzandım bebeğe zarari olurmu sizce :(

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız naptın ya bu kadar evhamlı olma Allah'ın izniyle hic bisey olmaz
(35 puan) tarafından
Ne bilim canim etrafya yok uzanma bebegin kordonu kopar falan zaten bir dusugum oldu korkuyorum iste annelik
tarafından
Sabahtan ikindine kadar saçta ekmek attım pişirdim aldım uzanmaktan yoruldum sen bi kere eğilmiş ben sürekli yaptım yapıyorum birşey olmadı
tarafından
Cnm sen nkdr korkarsan korktugun başına gelir asla unutma iyi düşün iyi olsun
(35 puan) tarafından
Allah razı olsun canim sagol
(35 puan) tarafından
Insallah canım
-Reklam-
0 oy
(119,139 puan) tarafından
ilk aylar evrt verir
(35 puan) tarafından
20 haftadayim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ilk aylar tutnma asamasidir.dikkatli olmakta fayda var.ani hareketlerden fazla yuksege uzanmaktan sakın.allaha emanet hepsi tabiki ama tedbir bizden canim.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Uzanma derler canım benim emzigu var derler çıkar derler annemin buyuzden 8 aylık bebeği olmuş benden önce oyuzden beni yerimden kimildat madi hiç ben cam sildim akşamına suyum geldi sabahta doğum oldu yani tehlikeli. 
(35 puan) tarafından
Inşallah bir şey olmaz ya :(
(4,061 puan) tarafından
Olmaz canım kanama falan yoksa korkma ama bırdaha yapma kuzum dinlen bol bol
0 oy
tarafından
Dikkat bi kereyle vede zorlamamışsan bişey olmaz ama yukarılara çok uzanma bana embriyolog demişti bunu 
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim de kaynanam bana öyle demişti artık ne kadar doğru bilemiyorum bende öyle deyince daha öyle yüksekte duran bişeye uzanmadim 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Yok öyle hemen uzandın diye olmaz ama yine dikkat et sen çok uzanma 
(35 puan) tarafından
Dikkat edicem bundan sonra allah razı olsun
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ole derler canim fazla uzanmamak lazim ama mecbur kalinca yapiyosun analarimiz bizi tarlalarda calisa calisa dogurmus. Allahin izniyle bisey olmaz dikkat et ama cok da evhamlanma zira ben dogumdan 3 gun once cam kapi sildim hep bisey olmadi Allahin izniyle ama bu sende olmuycak anlamina gelmiyor dikkat etmekte fayda var
(35 puan) tarafından
Aynen canım haklısın allah razi olsun icimi rahatlattin dikkat edicem bundan sonra
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuzum bu kadar evhamli olma herşey Allahtan sonuçta Allah o bebeği sana kavusturacaksa her türlü korur onu içerde yok olmayacaksa 24 saat yatsan kalkmazsan yine olmayacak 
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(1,272 puan) tarafından
Benim teyzem düşürmek için nerelerden zıplamamamış ki :D cahillik işte.. Düşürmeye çalıştığı çocuğun çocuğu oldu :)
(2,039 puan) tarafından
Öyle canım bir düşük sonrası hamile kaldım kanamam oldu günlerce yattım tuvalet harici kalkmadım hemde hastanede yatıyordum yine de kalbi durdu sonra bir kızım oldu az çok dikkat ettim sonra tekrar hamile kaldım hiç dikkat etmedim oda çok şükür kucağımda şimdi herşey Allahtan
(35 puan) tarafından
Aynen öyle canım allah bağışlasın
0 oy
tarafından
Canim o kadar pamuk ipligine bagli degil ya ben 9 ay boyunca hep uzandim mecbur boyum kisa oldugu icin Allah a sukur bisey de olmadi bisey olacaksa zaten 9 ay boyunca yatsan yine olur o yuzden gonlunu ferah tut
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(183 puan) tarafından
Anneannem  sürekli uzanma bir yere bebeğin emziği çıkar deyip duruyor kordonuymus oysaki ama arada unutup uzanıyoruz işte insallh bişey olmaz dikkat etmek lazım 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Vallaha o çok tehlikeli. Ben bu yılın ocak ayında hamile olduğumu öğrendm. 10 geçti aradan. Akşam dolabın üstündeki bavula uzandım çektm. Ama çekemedm. Saatinde karnıma ağrılar girdi. Kanlar geldi. Pıhtılar falan. Düşük yapmşm sabah gittim doktora
(3,895 puan) tarafından
Ömrü yokmuş bebecigin.. Allah sabır versin ..
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yani kendinizi çok fazla germeden uzanabilirsiniz tabi. Mecbur uzanıyoruz sandalye tepesine çıkıyoruz yeri geliyor çocuğumuzu kucağımıza alıyoruz. Sorumluluklarımızı yerine getirecek kimse yoksa yanımızda bazı şeyleri mecbur yapıyoruz dikkatli Bi şekilde 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Uzandım.İş yaptim.Hatta agirlik da kaldirdim bu kadar takilmayin.Dogacagi varsa ne yaparsan yap ip bile atlasan ki 7 aylik hamileyken ip atladigimi biliyorum .. . yine de yaşar dunyaya gelir büyür ama omru yoksa dümdüz yat hiç kalkma yine de kesinlikle doğmaz.
0 oy
tarafından
Allah'ın izniyle birşey olmaz canım ama yinede kendini zorlama. Ordan oraya atladım şunu yaptım birşey olmadı diyenlerde var ama her hamilelik bir değil. Onlara birşey olmadığı sana yada bana birşey olmayacağı anlamına gelmez. 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Doktor bir şey olmaz demişti . Vakti vadesi varsa istersen uzaya zıpla hic bir şey olmaz
0 oy
tarafından
Uzmanlar, anne adaylarının yükseğe kol uzatması ve eğilmesinin düşük nedenleri arasında göstermezlerken, bu tarz hareketleri yaparken daha kontrollü ve yavaş yapmaları konusuna dikkat çekerler. Bunun nedeni olarak da hamilelik döneminde göbeğin büyümesiyle ağırlık merkezinin değiştiğini, kas ve eklemlerde meydana gelen yumuşama olduğunu belirtirler.  

Netten baktım da geldim canım. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aabbcc (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,331 cevap

34,774 kullanıcı

...