0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Daha önce de Bi post açmıştım eşimle muhtemelen boşancaz ailesi yüzünden. Hatta eşimin kendisi yüzünden o istemese ailesi hiç Bi şey diyemezdi çünkü. Neyse artık kararımı verdim 1 kızım var 1 yaşında. Üzülüyorum onun için. Benim boşanmam hayır mı şer mi diye istihareye yatabilecek birisi var mı ben şu an adetliyim kendim yatamam. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ne demek ilkez duydm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız onu sen yatabilirsin diye biliyorum yani kendin niyetlemelisin
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla kendine niyet edip yapıyorsun onu. Adetin bitsin bence kendin yap
0 oy
(2,405 puan) tarafından
İstiharenin hükmü de var ama eğer boşanman hayırlı değilse devam edecek misin o kişiyle peki tekrardan hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(501 puan) tarafından
Kendinin yatması daha hayırlı olur adetin bitmesini bekle ozamana kadar ve sonrasında da dua et Allah yardimcin olsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence adetin bitince yap kuzu. Oğlum uyuyo ama arada kıpırdsnıp duruyo yanına gitmek zorunda kalıyor bazen.bozulur yani
(3 puan) tarafından
İşte benimde kızım sık uyanıyor bozulur adetim bitince yapsam bile
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Istihare Allaha danışmaktir. Çıkan  sonucu amel edeceksen istihare yap. Yoksa sonrası sıkıntı getirebilir.

Esim araba alacakti istihareye yattim kötü gördüm esime de dedim bak boyle boyle gordum kötü diye oda Rabbim nasip etmeyecekse almayiz zaten nasibimizde varsa olur falan vs. Yani esjm istihareye uymadan aldi arabayi.Bende pek razi degildim cunku bundan 4 sene once 18 bin borca girdik elde avucta yok cok sıkıntı çektik hamileydim istedigimi alamadım, yiyemedim cocuguma sadece 1tane parayla takim aldim. Sonra o arabayi aldigimiz paraya belli sure sonra zararla sattik. Hic karimiz olmadi hayrini görmedik sikinti çektik. 

O yuzden sen iyice düşün kararirini ver ben yatarim senin icin ama sonucu amel edeceksen.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 355 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 531 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.