0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından

Kızlar şimdi hastaneye gitmem lazım mı yoksa bekleyimmi nişan gibi kanlı sümüksü şeyler geldi ama tuhaf olan hamile değilim adet bir hafta oldu olalı acaba üstüne görme yasadimda bebek mi dusurdum midesi bulanan bakmasın 19 Ağustos ta düşük yapmıştım kendim 8 haftalık kalbi durduğu icin

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dusuk yapali yeni olmus adet duzensizligi olabilir ama yinede icinin rahatlamasi adina git derim 
(86 puan) tarafından
Yok sümüksü şeyler geldi hep sanki nişanim geldi
tarafından
Kuzum beklemis kanda olabilir ama yinede bi git istersen d
(86 puan) tarafından
Normalde adetim tamb5 gün sürer biterdi salı adet oldum Çarşamba akşamı bidaha gelmedi bir gün falan kesildim sandım az az pembemsi geldi üstüne mi görüyorum dedim hala goguslerin sis adet olunca sislik giderdi ara sıra midem bulanıyor ve böyle parça görünce bebek dusuruyorum sandım hayırlısı ama
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
......................
0 oy
(774 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım düşük yaptıktan sonra dr muayeneye gittin mi bende kalbi durmuştu kürtaj olmuştum da dr kendin düşürürsen içinde parça kalma riski var falan demişti bi kontrol ettir bence 
(86 puan) tarafından
Zaten ondan kürtaj olmadım kendim düşük yapmıştım hiç bişi yok dediler bidaha gitmedim
(774 puan) tarafından
Kürtaj yeni olmuşsun 2 ay kadar falan düzensizlik yaşayabilirsin ve böyle donuk donuk lekelenmeler de olabilir yani ben ilk adetimi olurken normale göre biraz tuhaftı sonra düzeldi hemen
(86 puan) tarafından
Canim oendim düşük yaptım kürtaj olmadım ben
(774 puan) tarafından
Ama bence yine bi dr git hatta bu resmi de göster için rahat eder en azından
(774 puan) tarafından
Kürtaja aklım gitti pardon canım ama düşükte de 1 2 ay düzensizlik olur yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
0 oy
5 cevap 207 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.
0 oy
19 cevap 501 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,954 kullanıcı

...