0 oy
1,027 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Çok öpmesin gidip gelip kızı öpüyor. Çocukları banyo yaptırmış. Banyodan çıkmış çıplak çıplak öpmeye geldi. Ben üstünü giy gel sonra öpersin dedim. Diye yok 3 yaşındaki çocuk öpse ne olur diyip duruyor. Bebek kucağımda arkasını dönmüşüm. Ben oğlu için yapıyorum. Çıplak iken niye benim kızımı öpsün. Geçti herkesin içinde öyle dedi. Senin mi çocuğun. Nasıl ya benim çocuğumum dedim. Dokuz ay karnımda taşıdım. Herşeyini ben koşuyorum. Ateşlense ben çekiyorum. Ona bir şey olsa benim içim gidiyor. Tabi ben çocuğum diye sesimi yükseltim. Ananın evinden mi getirdin diyor. Anamın evinden getirmedim ağrıma gidiyor. Dedim. Elim ayağım tir tiriyor. Nedir ya senin mi çocuğun. 

Bir de bize kaynanam öyle dese biz susuyorduk dedi. Aman al kızını dedi. Ben öpsün öpmesin demiyorum. Sevsin astarını istiyor. Dudağından öpmek istedi izin vermiyorum. Yanağından öp dudağından öpülmez diyorum. Gidiyor 3 aylık çocuğun azına kurabiye dıkıyor. Yemez diyip duruyorum. Yiyemez diyorum. O oğlunu öğretmiyor ayıp ne benim kızıma karışıyor. 

30 Cevaplar

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Sen mi getirdin ananın evinden deseydin ya, 
-Reklam-
0 oy
(4,659 puan) tarafından
O dışardan gül gibi görünen Kaynanalar içlerinde ne katran kaynıyo biliyo musun? 

Ver cevabı kesinlikle altta kalma benim değilse çocuk oğlunun da değil hele senin hiç değil.ben kimsenin lafının altında kalmam ama sapan lafların cevabını veririm de.
0 oy
(126 puan) tarafından

Bu kaynanalarin suyuna neyse :alien:

0 oy
(7,242 puan) tarafından
Peki kocan anasına hiç tepki göstermiyor mu ?
tarafından
Göstermiyor. Annem ne dedi ise doğru
(7,242 puan) tarafından
Ana kuzusu. Böyle erkek çok maalesef. Ama pes etmeyip zamanla kendi tarafına çekebilirsin canım çok örnek var çevremde.
0 oy
(632 puan) tarafından
Bu kaynanalrin hepsi bı tuhaf. Bide öyle bı laf ananın evinden mi getirdin... Evet biz anamızın evinden getirmedik ama onun oğlu da onun evinden getirmedi. Allah nasip etti de oldu yani ne kadar ayıp bir laf sanki çocuk sahibi olmak tek erkeklere lütuf edilmiş bişey gibi. Bunu söyleyen insan dönsün bı Müslümanlığıni da sorgulasin. Valla kopar bağlarını konuşma bile bidaha olmaz olsun böylesi 
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Niye bu kadar uzun cevap verdin cadıya,kimin çocuğu  hadi başka kapıya diyip salona yollasaydin Allah tan böyle laflari yok da bir sorunumuz yok ,valla ben böyle laflara asla musade etmem ,kendide demez.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Senin mi ya deseydin mal karı 
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Kaynanan halt yemiş ama sen de güzelim huyunu biliyosun banyoda giydiriver, yazık mahremiyeti bilsin büyüyo artık
tarafından
Ben niye giydiriyim. Yoldan geldim ve oğlunu nasıl diydirim. Bebeği uyutuyorum.
(5,489 puan) tarafından
3 yaşındaki senin bebeğin sandım kusura bakma
0 oy
(11,204 puan) tarafından
Vallaha annı evde oturmuyorsanız bir kere cingarı koparıp kovacaksın. Ben cok pişmanım keske 1 kere kovsaydım görümcemi evliligim kurtulurdu
0 oy
(974 puan) tarafından
O gerizekalı karıya söyle bir daha ben babamın evinden getirmedim oğlunda senin yanindan getirmedi önce Allah'ın izniyle sonrada benim varlığımka çocuğum elbette ki benim çocuğum herkes kendi çocuğuna sahip çıksın benim çocuğuma değil de okurken öfkendim

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,324 göst.
0 oy
1 cevap 134 göst.
0 oy
22 cevap 1,383 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 453 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu

399,761 soru

11,957,768 cevap

36,124 kullanıcı

...