0 oy
1,269 göst.
Aile kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar ben anlatayım siz yorumlayın  benim yerimde olsanız ne yaparsınız 

Ben oldum olası kayınbabamdan haz etmem kendini çok uyanık zanneden bir kişiliği var ve çok çıkarcı sen onun işini halledersen senden iyisi yok işini halletmezsen senden o.c yok oyle soyleyim neyse konuyu anlatıyorum 

Kızlar ben mayısta doğum yaptım cocuğun bir rahatsızlığından dolayı hastane şartları vs eşim beni memlekte göturdu oraya bıraktı 3 aylığına daha doğrusu ben oyle istedim  annemlerle kayınbabamların evinin arası 10 dk annemlerde kalıyordum neyse benim oğlum 2 buçuk aylıkken kovid oldu ama inanın eve giren çıkan yok benim bi yere gittiğim yok nerden geldi bilmiyorum neyse benim babam 70 yaşında gözleri doğru düzgün görmüyor o halde götürdü bizi hastaneye  cocuğun ateşi düşmüyor vs vs kovid olduğu anlaşıldı mama yemeyi reddediyor diye doktor yatış verdi sıvı kaybı olmasın diye kocam yok bi babam var annemle eşimi aradım oda babası gili aramiş kayinbabamın gözleri akşam karanlığında göremez o karanlık cökmeden eve dönsün siz gidin orda yanlız bırakmayın diye benim babam o haliyle cocuğa bişey olacak diye ağlıyor hüngür hüngür kayınbabam beni aramış gülüyor geçmis olsun cocuğu yatırmışlar cokmu bakkala gönderdin naptın hasta olmuş zavallım dedi ben zaten perişan nediyon baba dedin şaka yapıyorum canımmm diye kahkaha attı neyse ÖLMEZSE BIŞEY OLMAZ hadi görüşürüz diyip telefonu kapattı dona kaldımm bırakın yanıma gelmeyi bana bu konuşmayı yaptıktan sonra arayıpta nasıl oldu demediler bile  şimdide kayınbabam eşime dert yanıyor gelin bizi aramıyor sormuyor görüntülü arıyoruz açmıyor diye siz olsanız ararmısınız eşime bu yaptıklarını söyluyorum ben babamın huyunu biliyorum şaka yapmıştır diyor madem şakaydı neden çıkıp gelmediler ilk ve tek erkek torun neden bize hastane köşelerinde sahip çıkmadılar sen onlar gelmeyinca apar topar çıktın geldin diyorum hala aynı şeyi söyluyor kiźlar birde oyle bir adamki benim göğuslerime kafayı takmış tobe tobe sen bilerek bu cocuğa süt vermiyorsun keyfi seninki ikide bir gelip gidip bunu diyor lan varda ben mi vermiyorum  bir dedi iki dedi 3 uncuye açtım ağzımı yumdum gözumu ordan eşim cıktı oda biraz saydırdı vs vs sorum şu siz benim yerimde olsanız ne yapardınız benim yaptığımı mı yoksa arayıp sorarmiydıniz 

24 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kaynanamlar 4 aydir koyde 3 sefer aramadilar basta ariyodum baktim olcak gibi degil ne aryip ne soruyorlar simdi asla aramiyorim arasalar bile acmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Kesinlikle tavrını koy haddini bilsin hadsiz herif ne munasebet öyle diyebiliyor benim kayinpederim torunuma gelecek hersey bana gelsin Allahim diye dua eder meğer ne kadar şanslıymısz gerçekten kanim dondu
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Asla büyük konuşmayayım göstermezdim
0 oy
(774 puan) tarafından
Ah ah çoğunda var böyle tipler canım.. benim çocuğum 54 günlükken hem ameliyat hem sünnet oldu hastane arabayla 10 15 dk olmasına rağmen zahmet edipte hiç gelmediler bile herşeyi unuturum kinci değilim ama oğluma karşı yapılanları asla unutmam buda ilk torun ama işte millet işine geldiği gibi 1.5 aydır memleketteler bende 1 kez olsun aramadım aramıcamda onlar arar bazen beni öyle.. ama eşime de söyledim olurda bir gün hastaneye düşerlerse ki Rabbim göstermesin banane bende onlar gibi yapıcam hastaneye 1 adımımı bile atmıcam herkes hakettiğini uaşar boşver.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 257 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 774 göst.
0 oy
13 cevap 387 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 676 göst.

380,352 soru