0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar daha önce defalarca post paylaştım ..ben kreşte işe başladım öğretmen olarak açıkta. Üniv okudum ..birde oğlum var yazın başvuru yapmıştım dönüş geldi okullar açıldı açılalı çalışıyorum ama hep bir diken üstünde (SSK var yemek Oraya ait oğlumda geliyor birde 2500 maaş alıcam oğlumda yanımda olduğu için farklı sınıfta )neyse girdim gireli elimden geleni yapıyorum,ama beğenilmiyor sanırım tecrübesiz olduğum biliniyor ama müdür memnun değil gibi başta beni çok sevip pozitif enerji aldığını söylemişti ama artık öyle değil sanırım pişman bile olmuş olabilir .Ben sürekli araştırma yapma içimdeyim bir şeyler güzel olsun diye uğraşıyorum her şeye bir kulp buluyor motive gitti iyice şimdide çektiğim videolara taktı yok ***** yok oynamjk falan halbuki iyi çekiyorum kızlar ne yapmalıyım kadın isteğimi aldı iyice 

9 Cevaplar

+1 oy
(402 puan) tarafından
Canım öğrencilerinmi videosunu çekiyorsunuz anlamadım. Bu iş malesef tecrübesiz öğrenilemez. Maaş az diyenler olmuş ama çocuğun da kreşte sonuçta birene baktırsan en az 2500tl da ona vereceksin bir bakıma az evet ama tecrübe kazanmak adına iyi. Diğer postlarınıda okudum. Sıkıntı tecrübesizliğinde değil kendini yetersiz görmende. Kendin emin bir şekilde yap ne yaparsan. Sen sürekli diken üzerindesin ve bunu belli ettiğin sürece kimse yaptığın işin iyi olduğunj kabullenmeyecek çünkü önce kendin inanmıyorsun.
(4,889 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum
(9 puan) tarafından
Evet gerçekten sürekli diken ucundayım heyecan yapıyorum ve geçmiyor ne yapıcam bilmiyorum
(402 puan) tarafından
Önce kendine güveneceksin canım. Sen bu işin okulunu okudun. En basitinden kendi çocuğun var ve annelerle empati yapabilirsin çünkü seninde var. Onun için kendini tecrübesiz görme. İnstagramda bir sürü sayfa var eminim çoğunu takipde ediyorsun da. Herkes o bir anlık fotoğraftaki gibi mükemmel değil. Birde çok önemli bir konu var eğer çocukların videosunu çekip her hangi bir yerde yayınlarsanız yaptığınız suç. Veli izin vermiş olsa bile sizi dava edebilir. Bence artık öğretmenleri ve çocukları rahat bıraksalarda resim video yerine biraz daha eğlenceli şeylere yer verilse. Birde kreşe giden yaş grubu en çok şarkılı oyunlardan hoşlanıyor bence her hafta bir şarkı ve oyun öğretebilirsin hem evde de anlatırlar velilerinde hoşuna gider.
(9 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın canım Allah razı olsun suç bende kendimi küçük görüyorum yaptığım işi küçümsüyorum yapamam sanıyorum ama artım o şekilde kendimi ispat etmeye falan çalışmıcam ayrıca her gün foto mu çekilir hergün çekin diyor
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kız bence kendini zorlama zaten 2.500 çok az
(9 puan) tarafından
Dimi doğru
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Bu kaçıncı postunu mutlu olmadığın bir işte devam etme bence canim stres oluyorsun belli
(9 puan) tarafından
Sürekli çocukları çektiğim videoyu beğenmediğini dile getiriyor
(4,285 puan) tarafından
Kardeşim sen fotoğrafçı değilsin,  egitimcisin bizim ilk toplantı da ogretmenimiz soledi ben fotoğrafci değilim okulumizda da fotoğrafci yok egitim mi vereyim fotoğraf mı çekip durayim demisti bana göre çok güzel konustu
(9 puan) tarafından
Çok iyi yazmışsınız gerçekten yarım bunu söylicem
(4,285 puan) tarafından
Kesinlikle benim konumum eğitim vermek sizin de okulunuzun gayesi amacı buysa ben elimden geleni yaparım lakin fotoğraf konusunda eleştirinin varsa fotoğrafci tutsunlar bi zahmet
(9 puan) tarafından
Evet aynen öyle ben fotoğrafçı değilim sonuçta
0 oy
(2,016 puan) tarafından
2500 nedir yaa iyi calisiyon valla ama tecrube olmasi acisindan sabret 1 sene sonra insallah tecrubeli olarak islere girersin
(9 puan) tarafından
İnşallah ama her şeye bir şey buluyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aldığınız ücret çok çok az. Emek verdiğinizde aşikar. Çalışmaya niyetliysen pozitif ve konuşkan ol ve kendine güven
(9 puan) tarafından
Ama böyle yapıcam bütün pozitiflik gidiyor benden
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Tek cocuk bakmaya o kadar para veriyolar 12 cocuga biraz az gibi 3 bari olsaymis calisma hayati da iyice rayindan çıktı resmen az para cok js istiyolar
(9 puan) tarafından
Evet öyle be stres
0 oy
tarafından
Neredeyse her gün post açıyorsun kendini bu kadar zorlama bence ya önce staj gör bir yerde ondan sonra ise başla
0 oy
(378 puan) tarafından
Hep ayni postu aciyor ve cevaplari da okumuyor veya dikkate almiyor sanirim ugrasmayin cevap yazmaya
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Çocukları paylaşmak yasak tatlım, o muhtemelen ticarethanesine iyi reklam yapamıyosun diye seni darlıyodur. Sen iyi etkinlik yaptır, çocuklarla iletişimini iyi tut o da anlar elbet
(9 puan) tarafından
Beli grubu var oraya atıyoruz videoları beğenmiyor bir türlü Buda aşırı sinirimi bozuyor etkinlik ne gibi yaptırsam her gün yaptırıyorum aklıma gelmiyor daha stresten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 479 göst.
0 oy
7 cevap 247 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.

378,092 soru