0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Kızlar hamileyim 5 haftalık çaydanlıklara çamaşır suyu koydum kaynatıyorum temizlensin diye ama hafiften başım dönmeye gözüm yanmaya başladı ondan olabilir mi ?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

9 ay kullandım bana bir etki etmedi :)

-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kimyasali neden ocagn uzerine koydn ki bol suyla yika baska caydnlikla ic cayni allh korusun yan etki yapmsn 
0 oy
(12,784 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile kaynatırsan içindeki kokusu zor çıkar süngere koyup 2 gümde bir yapsam i kararmıyor 

Kaynattığın zaman illaki ağır kokusu oluyor 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Buharinda mi durdun canim oyle bisi yapiyosan buharini solumaman lazim temiz hava al.yogurt falan ye bi
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben lımon tuzu koyuyorum hem krec gıdıyo hemde sıyahlar kımyasal cok kullanmıyorum dusa kabını atada bırde bardakları mı yapıyorum oyle lımon tuzlu su cok ıse yarıyor 
(1,151 puan) tarafından
Yaa bende yaapayım şimdi çayanlığım yandı dibi ama çıkmıyor yaptm da benim harikulade kocam mangalın üstüne koydı
0 oy
tarafından
Burda diyorsun 5 haftalık hamileyim  son postuna hamileyim diye korktum diyorsun? 
(1,151 puan) tarafından
Ben kandırmadm çünkü enfeksiyonun önüne geçebileceğini  bilmiyordum ve son adet tarıhı girince kaç hafta olduğu gösteriliyordu ondan öyle dedm lütfen üstüme gelmeyin amacm yalan söylemek değil cahilliğim
(1,151 puan) tarafından
Ve bu arada benm doğumdn sonra hep başım şiddetli dönüyor arada bir çamaşır suyunda da kullandığımda başım döndü normalde de dönerdi bişey olur mu diye dedm ayrıca bir hafta önce lekelenme oldu bende kan mıydı bilmiyorum sizde ezmeye ne kadar meyillisiniz
(12,773 puan) tarafından
Cahillik değil cnm olabilir öyle hissetmissin dır enfeksiyon dan kan gelmiş olabilir
(1,151 puan) tarafından
Gerçekten yani ilk defa böyle bişey yaşadm ben yargılarını da anlayamadm
(12,773 puan) tarafından
Ama onlar da haklı hani test yapandan hamileyim deyince neler neler oldu bueda ondan öyle tepkiler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 321 göst.
16 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
0 oy
19 cevap 497 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu