0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Eşim benden para gizliyor öğrenince niye söylemedin bana deyince unuttum diyor sürekli böyle oluyor sadece para konusu olunca halbuki ben kendinden sürekli Para istemiyorm öyle masrafımda yok niye böyle yapıyor tartıştım bugün moralim çok bozuk 

12 Cevaplar

+1 oy
(7,639 puan) tarafından
Bu zamana kadar para sakladığını hiç görmedim ama benim ondan sakladigim oldu :D
(267 puan) tarafından
Bnm moralim bozuk
(7,639 puan) tarafından
Canını sıkma ya. Neden sakladığını sor
(267 puan) tarafından
Unuttum diyip geçiştiriypr sürekli unutur mu bi insan
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bu zamana kadar saklamadı hiç canım sıkma canını herşeylerini paylasmak zorunda değiller senin isteklerini ihtiyaclarını yapıyosa cokta ugrasma derim.
(267 puan) tarafından
Ama para nereye gidiyor merak konusu bu yani
(8,082 puan) tarafından
İllaki vardır bi yer olumsuz bişey yapacagına inanıyosan arastır arkasını ama eşine güvenin varsa bırak derim
(267 puan) tarafından
Güveniyorum ama sen Eşin para kaybet se para varken Bi an da yok olsa merak etmez misin soruyorum bunu
0 oy
tarafından
üzülürdüm bılmıyorum yanı ne yapardım bızde oyle bısey soz konusu degıl cok sukur evdekı parayı da kartı da hep soyler beraber hesap kitap yaparız zaten 
(267 puan) tarafından
Çok üzülüyorum bende yani ne yapacağını bilmiyor m
tarafından
Bence otur cıddı cıddı bır konus kırıldığını anlat ılıskı izde seffaf olalım boyle gızlı saklı seyler ıstemıyorum gıbısınden anlat duygularını
(267 puan) tarafından
Konuştum bağırdı çağırdı bna
tarafından
aaa pısman da degıl yanı nıye bagırıyo sende uste cıksaydın
(267 puan) tarafından
Konuştum canımın sıkıldığını anlattım gizleme sebebini soruyorum sadece unuttum diyor tartıştı bide şimdi işde benm moralim çok kötü ama
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Ben ondan saklıyom bazen 
(267 puan) tarafından
Canm skkn
(7,182 puan) tarafından
Üzülme bi konuş güzelce kırıldığını anlat
(267 puan) tarafından
Konuştum da bağırdı çağırdı tartışma oldu
0 oy
tarafından
Saklamak değil de kötü gün olur diye bir kartında mutlaka 3 5 kuruş para vardır çok çok zor durumda kullanırız diye duruyor ne kadar olduğunu sormam onun dışında saklamaz 
(267 puan) tarafından
Bu saklıyor para varken yok oluyor tuhaf
tarafından
Peki neden saklıyor
(267 puan) tarafından
Bilmiyorum sadece unuttum diyip geçiştiriyp 1 2 3 değil hep böyle olmaya bqşqldı bilmiyorm sebebini
tarafından
Peki sakladığı para büyük mu yoksa küçük mu yani 100 200 lira gibi mo yoksa baya baya büyük mü
(267 puan) tarafından
1500 son olan
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Saklarsada ortaya çıkar  ben cok saklarım  ama;))
0 oy
(1,373 puan) tarafından
İsteklerini karsiliyorsa saklasın bişey olmaz eşimde vende biraz sakliyordum kesin 1000lira filan ne olur olmaz parası hiç takilmam.naparsa yapsın akfasindayim ajajaj
(267 puan) tarafından
Ama merak etmez misin neden sakladığını?
(1,373 puan) tarafından
Yuklu bir paraysa evet ama diğer türlü etmem ne olur olmaz.kotu gün parası süt koymuştur kenara hı seni kısıtlıyor bişey almıyor gidip biriktiriyor o ayrı
(267 puan) tarafından
Ben kendinden hiç para istemem eve alınacağı söylerim kendi alır ama para yk diyip de parası nı gizlediği oldu bilmiyorum
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Aynı şey başima geldi 3 5 kendimizce birikim pilanimiz vardı evlenirken 1 yıllık evliyim bu arada kaynım nişanlandı bizim düğünde bi bilezik taktı araba kiraladı bide bizde çok para saçılır bi de hemen hamile kaldım çocuk odası yaptık çocuk masrafları doğum hastane derken bu de zor bi hamilelikti yedim içtim yattım hiç biseye karismadim ben zannettim ki kaynima para biriktiriyo ondan bankaya bişey koymuyo dedim kaynım nişanı attı bi dünya masraflari oldu ev aldılar eşya aldılar gelinlik düğün salonu bile tutulmuştu hepsinin masrafı öylece kaldı bende salaktik diyorum ki bankada bizim düğünde takılan altınlar var onları bozdur babana ver diyorum eşim yok yok diye bana kiziyo bi gün patladı senden bişey sakladım dedi ne dedim maaş hesabını bi gösterdi 21 bin TL para var neymiş onu babasına vercekmis bu nerden çıktı dedim 2 kez 1 maaş ikramiye vermişler ayda 2 bin 2 bin üstünü eklemiş bu kadar para yapmış bana da ay sonu gelmiyo yetistiremiyorum diyo bende evde şu eksik demeye çekiniyorum erkek adam üzülür zoruna gider diye elimde 1 domates varsa kahvaltıya dogramiyorum kendime akşam salata yaparım diyorum akşam da yarısını sabaha ayiriyim yok sanmasın üzülmesin diyorum yarım domatesle salata yapıyorum birini bulsam biri eksik oluyodu varlık içinde yokluk çektirdi bana diyo ki 50 bine tamamlayıp bu öyle soylucekrim sana supriz yapcaktim diyo bi de  ogrenince ağladım o gunde geceye ve gitmişti eşim ise gitti aradı soguk konuştum geri mesaj atmış artık bazı şeyleri uzatma kendim için yapmadım gidip yemedim biriktirdim altı üstü demiş bende kızdım ben senden çok şey mi istedim de benden gizli yaptın çok mu harcıyorum ben 5 kuruş koymuyorum cuzdanima bi kere canım şunu iatiyo demiyorum benim yerime köy kendini sen olsan naparsin kusura bakma bana yalan söyledin ben bunu kaldıramam dedim hatasını anlamış olsa gerek sabah geldi bi daha. Öyle bişey yapmicam dedi bende ben kendimi degersizhissettim. Benim arkamdan iş çevirdin benim tepkim çok normal dedim bi evde kadin kocasından koca karısından para saklarda o parada bereket olmaz haram olur dedim 
(6,251 puan) tarafından
Yoo verdirmedim ki bak şöyle ben akıllılık ettim kendi bileziklerimi bozdurmadim takmak istiyorum özeniyorum belli bi yaştan sonra kendime yakistiramam hevesimi alıyım dedim onlari hiç vermedim düğünde takılan takıları da kaynanamgil bize verdiler altınları yani soylemesi ayıp 25 çeyrek vardı dedim ki elimizde çeyrek durmasın harcanır sıkıştık bi tane bozdurslim deriz yeriz dedim şimdi bana bilezik yap onları da desem yapar mı yapmaz bankaya Gr altın köy degerlensin dedim o orda degerleniyo diye kayinbabam Allah var kıyamaz almaz bişey olunca geçen altın bi anda düştü ya kışın o zaman biz 2 misli kar yaptık tam o arada kaynım nişanlandı kabul etmiceni biliyorum ya kendi oturdukari evi yaptiri kaynima vereceklerdi elti hanımda hiç memnun olmuyordu heryeri yeniden yapılacakmış balkon mutfağa katilacakmis diğerleri cam balkon olcakmis odanın birine dolap yapicakmis giyinme odası yapcakmis kayınbabam arabayı satmayı düşünüyodu kocamı kandiriyorum o arada bak dedim ki bana bankada durcana sende dursun al kızın gönlünü et seviyo kaynım dedim kabu etmedi sağol kızım ben halletcem o orda degerlensin dedi eklemesi kaynanam al işte dedi ama onu dinlemedi sonra baktım kayinbabam 950 bin TL'ye nerdeyse 1 trilyona ev almış kaynima yeni gelin o evi beğenmiyo ya ful yapılı lux daire bi gör benim evimde 30 senelik çocuğu uyutuyodum eşim geldi ev almış babam dedi şok oldum durumu yok sıkışık diye biliyorum içeri gittim hayırlı olsun baba hani bakiyim evine dedim bi baktım ev ev değil saray ( gelin hanım onu bile beğenmedi gerçi ) ne kadar ödedim dedim 950 bin dedi eee düğünü nasıl yapcaz baba dedim arkadaştan borç alçam dedi 50 bin alcakmis düğün yapcakmis goruyon mu kayibabayi trilyoner adammış almicani biliyorum ya baba bankayı bozduraylim millete borçlanma dedim yok kızım sağol dedi Allah razı olsun dedi bi sürü dua etti bende o zaman tamam baktın olmuyo altindaki arabanı satma bizde kulaniyoz bizdeki altın aklında olsun baktın olmuyo bozfururuz dedim gözüne girdim sonradan bu biriken 21 bini ogrendim ya eşimle kavga ettim dedim ki 5 bin TL zekatimiz çıktı dedim kardeşine düşer git o arayla zekatı kardeşine ver düğün salonunu kapatsa kar dedim sonra çocuğun akıma kurbanını kes başından bela eksik olmuyo dedim sonra bana robot süpürge al çocuk bütün gün ilgi istiyo akşamları temizlik yapmaktan yoruldum dedim o parayı da öylece yedim oh iyi ettim hem kayinbabamin gözüne girdim hem bu sürü işimi hallettim sonraki ay da baktım ben yemiyorum içmiyorum kocam bey para biriktiriyo 2500 TL alışveriş yaptım mutfak alışverişi dedim kışlık yapmam lazım ne yicez çocuk var faan gittim bi sürü çocuğa ek gıda malzemesi aldım kışlık kıyafet aldım o 21 bin TLnin acısını 30 bine çıkardım
(6,251 puan) tarafından
Unuttum diye bişey yok hilal onun burnumdan getirmen lazım ki anlasın hatasını o biriktiriyodu sende ye iç savur işte biseyler biriktiren eşin babamda öyle benim annemden gizli biriktirir hep annem hep borca sokardi ihtiyacı ne mesela bizim hiç eşyanız yoktu önce eşya aldı taksit taksit sonra işi büyüttü kredi çektirdi ev aldı babamın haberi bile yoktu eniştemle birlikte gittiler evi aldılar kaporayi verdiler babam evi görmeye gitti aklınızı başınıza toplayın ananamen bi lafı vardı rahmetlinin ilk karı biriktirir ikinci karı gelir yer derdi yedirmeyin ne paranızı ne ömrümüzü
(267 puan) tarafından
Valla konuştum sormam la bir oldu tartışması bağırdı çağırdı kaçtı hatta
(6,251 puan) tarafından
Sende ona bağır suç bastiriyo terbiyesiz hatasını anlasın kactiysa git ananın evine de hiç korkma bişey yapamaz
(267 puan) tarafından
Gitti aramıyor benfe aramadım
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Para saklaması değilde neden saklıyor o önemli nereye gidiyo para 
(267 puan) tarafından
İşde bende bunu merak ediyorum unuttum diyor 1500 yk mesela eve harcadım diyor 2 günde aldığı sebzeye bu kadar  para gitmez
(13,787 puan) tarafından
Allah Allah ya evet nereye harcadığı önemli sebze alacaksa eve harcayacak da neden sakliyormus ki
(267 puan) tarafından
İşde işin garibi bu bnde cnm sıkıldı konuştum tartıştı bnlr
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Eşim gizlemez valla zaten zor yetiyor bende safım valla eşimin yanında nakit vs. Olmayınca hiç bende yok vs. Bilmem şak diye çıkarır alırım kocamdan gizleyecek değilim mesela eltim niye var diyorsun diyor at kenara altın vs. Al diyor niye demiyim valla yine eşimden aldm
(5,406 puan) tarafından
Bence eltin doğru söylüyor
(1,248 puan) tarafından
Onun eşi para vermez cnm o yüzden sürekli ister benim öyle sorunum yok kart bende istediğimi alıyorum o anca kocasına söyler kocası gerek Yok vs. Diyor pazara gidince bile az harca der yani
(13,787 puan) tarafından
Bencede altında alacaksam alıyorum ben yani gizlemeye gerek yokki
0 oy
(339 puan) tarafından
Ne kadar bi para küçük mü büyük mü eşim saklamaz ben kenara koyarım ama ev ihtiyacını karşılarım 
(267 puan) tarafından
1500 TL
(339 puan) tarafından
Varmış biraz süpriz falan mı yapacaktı acaba
(267 puan) tarafından
Yok k yapmz canm
(339 puan) tarafından
Bilemedim canım 100 200 değil ki unutulsun
0 oy
tarafından
Aynı durumları yaşadım söyliycektim hem geçmişte kaldı diyip duruyordu söz verdi saklamıycağına bakalım şuanda birşey yok ortada 
(267 puan) tarafından
Benimki aramıyor bile

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 163 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 506 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 739 göst.
0 oy