0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından

Neden herşey bu kadar pahalı herşeye kedi gibi uzaktan bakıyoruz özellikle tesettür kıyafetleri aşırı pahalı bir takım sordum 450 dediler yapmayın etmeyin kardeşim ya ederi 150 o takımın 450 nedir :(

15 Cevaplar

0 oy
(119,436 puan) tarafından
bi simit 5 tl olmus dusun
(929 puan) tarafından
Burda pastanede 10 tl
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
Malesef öyle hele insanın canı bişey çekince de alamıyor ok pahalı gerçekten 
0 oy
tarafından
Karnimiz doyuyorsa şükür bacim hersey aldi basini gidiyo malesef.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çok uzun zamandır mağazadan kıyafet alışverişi yapmıyorum dolap uygulamasından az kullanılmış ya da alinmiş kullanılmamış uygun fiyatlı ürünleri alıyorum ya da takas yapıyorum benim için çok iyi oluyor mesela kendime kap almıştım oradan kilo verdim aşırı büyük geliyordur düğmeleri atıyordu onunla başka birinin dolabında olan kap ı takas ettik bebim icin de karşı taraf icin de çok iyi oldu ")
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Oğlumun yediği cips 18 tl di 4 gün önce bu gün aldım 24 tl ye dünün pahalısı yarının ucuzu diye boşuna demiyorlar inan 1 ay sonra 450 değil 600 yaparlar takımları benim 3 sene önce 70 tl ye aldığım sweet ki pahalı yaaa demiştim şimdi 340 olmuş 
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Hadi biz neyse çocuklarımız çarşıya çıkınca bisi de alamicaz bu gidişle bi dondurma olmuş bilmem ne kadar bi çip olmuş en ucuzu 10 tl daha üst baş demiyorum market harcını saymiyorum
0 oy
(1,759 puan) tarafından
Hamileyim kilo aldım benimde ihtiyacım var çok pahalı mecburen dolap ve gardroptan temiz ikinci el bakıyorum.
(63 puan) tarafından
Bende hamileyim kilo aldım hayrlsyla bı doğum yapsaydik kilo almakta çok kötü :(
(1,759 puan) tarafından
Evet ya ne giysem göbek ve Toto fırlıyor sizinki kaç haftalık?
(63 puan) tarafından
Benimde aynen 23 haftalık siz
(1,759 puan) tarafından
20 olacak bir kaç güne
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Oyy bacım takım 450 iyi yine bi tane tunigi bile 450 liraya alamıyorsun artık gidişat nereye gidiyo anlamıyorum 
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Bacım ahanda şimdi pazardan geldim. 350 tl harcamışım. Ve asla 1 haftayı cıkarmaz
0 oy
(64 puan) tarafından
Valla insanlarin doymamazlik insan uzerinden kar etmeyi cok seviyorlar allah belalarini versin bunlarin  kuafore gittim kas biyik 40 yapmislar ve ne zaman gitsem 10 tl zam kuaförcü diyor ki biz artirdikca insanlar alisiyor artik kimse tepki vermiyor o paralar burnunuzdan gelsin burda tanidik varsa soyleyom isminide gidip onlarin biyerlerini kaldirmayin istanbul  ahsen kuafor silahtaraga da 
(12,859 puan) tarafından
Onlar da haklı ağdaya sürekli zam geliyor
(2,055 puan) tarafından
Evde  almaya çalış  Allahtan öyle  derdim yok kendim  alabiliyorum zaten  kuaförlerin çoğu  kaşı  alamıyor  ondan  ben  yıllardır  gidip  aldırmıyorum  taş  çatlasın 3-5 sefer  ancak  gittim kaşım için hiç  biride  yapamadı bende  aldırmayı bıraktım  kendim alıyorum şekil  vermeden  çok  güzel  oluyor
0 oy
(618 puan) tarafından
Hiç sorma cnm kış geliyor çocuklara kışlık Alaçam yanından geçmeye korkuyorum 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Geçen e bebek te bi çocuk montu 500 tlydi şok oldum şok sana yine 450 iyi demişler 
0 oy
tarafından
Karnımız doyuyor diye şükür eder duruma geldik
0 oy
(122 puan) tarafından
Bende aynı dertteyim kuzu kendime bir iki parça bişey beğeniyorum 350 450 diyo ben o takıma o parayı verince bebeğimin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacam aslında bebeğimin ihtiyaçlarını da alırım Allaha şükür kocam çalışıyor kazanıyor ama ona da yazık diyorum kendime alacağıma bi kenara kaldırayım bebeğim hasta olur ihtiyaç olur diye düşünüyorum 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Özellikle tesettür mü onlar koca kıyafet eli kolu bacağı var kumaşı bol bol. Alt tarafı iki kat pijama takımı o fiyata hem de bebek. Biz de öyle bakıyoruz tabi eleştiri namına söylemedim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 305 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 632 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 126 göst.