0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Müsaitsniz yarin size gelmek istiyoruz diye.. bir yılımız yeni doldu. Sizce evden cikarmak icn mi zam icin mi? 2000 veriyorduk:( 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,750 puan) tarafından
Biz bi eve taşınacakdık ev sahibi şey demişdi her sene gelir eve bakarım nasıl kullandınız diye dedi belki öyle bişeydir inşallah çıkarmsk için falan değildir 
(823 puan) tarafından
Insallah oyledir canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zam içindir canm eğer memnunsa neden çıkarsınki
(823 puan) tarafından
Hep kirayı erken yatirdik eve pırıl pırıl baktım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Zam yapma gibi düşüncesi varsa telefonda bu söyleyebilir sonuçta
(823 puan) tarafından
Evet ya
0 oy
tarafından
Her ikisi de olabilir ama inşallah zamdır bu kış zamanında Allah kimseyi evsiz bırakmasın %25 ten fazla zam da yapamaz 
(823 puan) tarafından
Hamileyim bide ya
tarafından
Allah ev sahiplerine merhamet versin inşallah
Benimkisi de çıkarmak istiyor ama ben çıkmıyorum kiracı hakları mı kullanıcam
0 oy
(1,411 puan) tarafından
Istediği yuksek zammı alamassa çıkın demeye geliyor nerede oturuyorsun
(823 puan) tarafından
İstnbul
(1,411 puan) tarafından
Artik 2 bin istanbulda  bedava bende 2 bine oturuyordum evi satacam bilmem ne ciddi alıcı  dedi cikmak zorunda kaldik neresindesin canim
0 oy
(13,864 puan) tarafından
Belli olmaz belki sözleşmeyi uzatacak belki evden çikin diyecek. Oturmaya devam edecekseniz mecburen kiraya zam gelecek zaten. Yarin onlar gelince öğrenirsin artik. 
(823 puan) tarafından
Yani yüzde 25 kafi eşim 50 yide kabul ediyo
0 oy
(2,374 puan) tarafından
İnşallah sadece oturmayadır 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy ben müsait değilim derdim arayarak söylese ne olur bekle mi yarın olsun ne diyecek diye stres yaparım 
(823 puan) tarafından
Müsaitiz mesajımı görmeyince aradim abla bişey mi oldu diye yok canım biişey olmadı 5 dk uğricaz dedi sesi de ılımlı geliyodu ama kestiremedim yani ne dicek
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bizde çıkıyoruz bu ay sonu Ekim başı üstelik istediği zammı yapmıştık ama yetmedi kendi oturcakmış sözde yurtdışından gelip 
0 oy
(482 puan) tarafından
2000 e  istanbulda ev kalmadi ki be kuzum. Muhtemelen ya faiş bi zam yapcak ya da ev satildi cikin falan dicek. Benim istanbulda kaldigim 1+1 bekar evim  bu mayista 1300 tl den 6500tl oldu. Emlakci acik acik dedi ki kontratin bitiyor ve yenilemicez istersen daha buralardaysan sana baska daire gostereyim demisti. Memur oldugumu biliyodu cok sukur kurtuldum o sehirden 
(482 puan) tarafından
2020 yilinda girdim 1100dü :) 2021de 1300 oldu 22de ciktim iste aidat icinde degil ama aidat en son cikarken 600dü:) simdi kiranin 6500 oldugu yerde aidat kimbilir kactir
(153 puan) tarafından
Şimdi hangi ildesiniz? Kaç yıl sonra yer değişirdiniz?
(482 puan) tarafından
Su an dogum iznindeyim. kamuda 3. Yilim ekimde dolacak kadroya gecicem boylelikle subat eş durumu tayiniyle memlekete esimin yanina döneceğim için  istanbuldaki evimi haziranda kapattim bidaha da okula baslamadim
(482 puan) tarafından
Bengi post sahibi sanip bir suru cevap verdim ama degilmissiniz ") siz ne is yapiyorsunuz bu arada ben de merak ettim
(153 puan) tarafından
Bende öğretmenim İstanbul'dayım 3 yılım haziranda doluyor. Siz İstanbul deyince merak ettim.
0 oy
tarafından
İnsallah sizi darda koyacak birşey değildir. 
(823 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Ne kibar ev sahipleri var.

Bizimki de hoparlörle knusuyo sanki :D
(823 puan) tarafından
Hahahahh :d
0 oy
tarafından
Zam yapmak jstedr telden söylerdi bence tanışmak için muhabbet kurban için geliyordur 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bir kere Bizim de senemiz dolmak üzereyken ev sahibi aradı size çay içmeye geliyoruz diye, biz de düşündük zam için mi altında bir sürü şey aradık ama sadece tanışmak için gelmişler ☺️gayet de memnun kaldık
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Bence eve nasıl baktığınıza bakıcak. Kırık dökük varmı diye. Kış gelmeden tamir gerektircek durum varmı diye
(823 puan) tarafından
Ev sıfır ilk biz oturduk 1 yil yeni doldu canım aldigim gibide kullandim tertemiz her yer
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Zam içindir ya da evi satıyoruz önce size söylüyoruz gibi bişey de diyebilir bizimki öyle demişti malesef 
(823 puan) tarafından
Benn ilk bşta sözleşme yaaprken bi sene sonra evden çıkın deme demiştim o da yok kzımın okulu oraya uzak zaten taşınmayız demişti
0 oy
(4,661 puan) tarafından
İnşallah zamdir ya oğlum evlenecek çıkın demezler 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sözleşmeniz vR mı
(823 puan) tarafından
Tmmm kız kızmaaa :D
(7,768 puan) tarafından
Bak kanun böyle totimden uydurmuyorum he çıkarız falan deme kendinizden emin konuşun kanunen sözleşmem bittiği halde beni çıkaramazsın kısa süreli sözleşmeleri sadece kiracı feshedebilir istersen git avukata danış de 2500 den 2501 dahi vermem de
(823 puan) tarafından
Bılıyorum kuzum aslında da ne bileyim kurnazlasiyo insanlar bizim binada kac kisiyi sattim ettim deyip cikardilar yan komsum 2
(823 puan) tarafından
LPBılıyorum kuzum aslında da ne bileyim kurnazlasiyo insanlar bizim binada kac kisiyi sattim ettim deyip cikardilar yan komsum 1900dü 4000yapti ev sahibi
(7,768 puan) tarafından
Satsada çıkaramaz ki hemen ihtar çekmesi lazım onuda tapuyu devralan yapabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 965 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,906 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu