0 oy
1,907 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir eşimle boşanma sürecindeym. Benim kusurum olmadığını bildiği için namussuzluktan girdi. Aileme mesaj atmış kızınız bana geldiğin de kadındı kız değildi diye. Biz doğu da küçük bir yerde yaşıyoruz bununla vurdu çünkü buraların böyle bir şey kabul etmeyeceğini biliyor. Ailem inanırsa diye ödüm kopuyor onu geçtim birde babam gidip hesap sorar kan çıkar diye de korkuyorum. Bunu mahkemede de kullanacakmış. Ne yapmalıyım sizce 

55 Cevaplar

+7 oy
(224 puan) tarafından
Böyle bir terbiyesizlik daha görmedim o adamdan bosanmakla en iyisini yapmışsın madem oyleymissin kız degilmissin neden kabul etmiş ozmn niye ses çıkarmamış da şimdi erkekliği tutuyor
(232 puan) tarafından
3 yıldır evliyiz 18 aylık birde çocuğumuz var. Düşün
(224 puan) tarafından
3 yıl önce aklı nerdeymis derler adama işte yalan konuştuğu burdan belli degilmi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayyy Allah bildiği gibi yapsın nasıl vicdansız karaktersiz bir adam bu 
(232 puan) tarafından
Şeref.sis
tarafından
Çıkar sesini sende susma iftira yani madem böyle bir şey vardı ya neden o zaman seni kabul edip sesini çıkartmadı terbiyesiz adam
+1 oy
(4,651 puan) tarafından
Nasıl kullancakmış nasıl ispat etmeyi planlıyorum acaba? Elinde patlar kendini rezil eder 
+1 oy
tarafından
Ne kadar karaktersiz edepsiz Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah 
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Korkunç ya karaktersizz pislikk
(232 puan) tarafından
Ewettt gerçekten öyle
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Gerçekten haysiyetsizmiş kocan ailen inanırsa ne olur peki
(232 puan) tarafından
Ailem inanırsa ne olur bilmiyorum ama babam onu öldürür onu biliyorum
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Neyini kullanacak. Böyle bir durum varsa ve evliliğe devam etmeyi seçtiyse seni suçlayamaz. Ailende bu saatten sonra neyine inananacak. Boşaniyor diye iftira atiyor derler. 
(232 puan) tarafından
Ya ne bileyim korkuyorum babam bir şey yapar ona diye
tarafından
Hiçte korkma 3 yıldır neredeymis te şimdi boşanma aşamasında sana böyle bi iftira atıyor. Merak etme insanlar da salakk değiller onlarda eşine inanmazlar iftira olduğunu bilirler. Yüzüne tükürmezler mi 3 yıldır neden ses çıkarmadın da boşanma sürecinde götünnn tutuştu kendini aklamak temize çıkarmak için karına çamur atıyorsun demezler mi kuzum.
Babanda güzelce bi dövsün ki hakkıdır zatn kendini babanın yerine koy biri kızına böyle namusssuzxa bo iftira atsa tepkin ne olurdu hemde damadindan...
Yazık midem bulandı
(1,191 puan) tarafından
Baban güzelce dövsün pislik serefsizi asil namussuz kendisi pislik herif
0 oy
tarafından
Ee ne olacakmış. Kızlık zarin ona ait olmayınca ??

Madem istediği gibi değilmişsin niye en başında annengile soylememis
(232 puan) tarafından
Karaktersiz işte
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Ben doğulu değilim. Ama aynı şeyi yaşadım. Sonra dava sırasında herkes ordayken bağıra bağıra namussuz olan sensin. Ben senin kızının annesiyim ne kadar karaktersiz birisin ki böyle bir iftira atabildin senin de kızın var dilerim karşısina senin gibi bı adam çıkarmaz Rabbim dedim. Ailece yerin dibine girdiler. Benim annem babam benim sözüme inanır zaten. Ve tek celse de boşandım. 30 saniye sürdü 
0 oy
(142 puan) tarafından
Eşinin eşimden farkı yok adi herifler arkadaşım tabii ki atacak iftira çünkü köşeye sıkıştı inanmayın kanmayın ailene de şöyle iftira atıyor de bunu mahkemeye sunsun hakim bile güler kanitlayamaz bir kere madem kadındı kız değildi niye o zaman boşanmadın şimdi mi aklına geldi derler adama bak benimkiler de bana ne iftiralar atıyorlar korkma sunsun elinden geleni ardına koyma de delirsin pislik siz rahat olun
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Bende dogudayim Diyarbakır da yaşıyorum cnm ama ailen nie inansin bunun doğu batısı yokki senin kocan serfsizmis öyle bişey demiş olsada senin ailenin bu yakasına yapışması lazm sen nasıl bunu dyrsun diye 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Allha belasını versin pislikk rezill ailen  iftria attığıni bilir zaten merak etme gerçektende haysiyetsizmjs 
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Boyle biseyi diyebilecek kadar hayvansa bosanman iyi olmus.  Aldatti beni dese tamam neyse. At iftira da kizin babasina kizn kadindi falan demekde yani ayri bi srfsizlik
0 oy
(13,015 puan) tarafından
En kolayını bulmuş karaktersiz
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Bir insana iftira atmak ne kdr günah bı de namusa iftira atmak hemde senn karin 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çok karaktersiz bir hareket canım bu yazık iyiki ayrılıyorsun aileni hemen sen ara söyle öyle birşey yok bilerek kan çıkarmaya çalışıyor falan de mahkemede de nasıl sunacak anlamadım peki böyle bişey var mı
0 oy
tarafından
Adam aptalın teki aklınca seni rezil edeceğini sanıyor madem o Zaman kusurluydun kusurlu kadınla niye evlenmiş niye kabul etmiş kendi erkekliğini gururunu düşürüyor haberi yok merak etme onun yüzüne tükürürler
(11 puan) tarafından
Aynı sorunlarin farklı olanını bende yaşıyorum bir kere sakin ol kendine güven bu durum böyle olsaydı bunu çoktan söylerdi en başında kabul etmezdi haklı oldugun bir konuda asla korkma bende boşanma sürecindeyim neler neler dediler hatta ailemle karşı karşıya geldik sonra dengesizliğini görünce hakliymissin dediler kızımın kalp rahatsızlığı ortaya çıktı onda bile beni suçladılar asla başını eğme haklisysan da sonuna kadar kendine güven psikolojik olarak baskı yapmasina o dilekçede yazılanlara çok düşünme affetdersin kişisel temizliğime bile laf ettiler şimdi ise sakin bir şekilde bekliyorum elbet devran döner mantığını dengeni psikoloji ne dikkat et canım malesef süreç yıpratıcı ve kırıcı oluyor
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Madem öyleydi bunca zaman neden sustun derler adama 
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Mahkeme bunu ciddiye bile almaz .
0 oy
(119,328 puan) tarafından
cok igrenc bisi bu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.