0 oy
65 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 10 aylık 1 yaş sonrası hastalık için bağışıklık güçlendirmek için falan takviye edici vitamin veya evde düzenli yapıp verdiğiniz bişey var mı 

1 cevap

0 oy
(77 puan) tarafından
Kemik suyu veya kuyruk yağı her yemekte bol bol kullanabilirsin onun disinda bişi kullanmana gerek yok 
(269 puan) tarafından
Birde kidsplus diye bı takviye gıda duydum onu arastiriyorum
(55 puan) tarafından
Sarımsaklı kemik sulu çorbalar veriyorum zaten de ek olarak bişey var mıdır dedim bağışıklığı düşük çok çabuk hasta oluyor
(77 puan) tarafından
Canm sürekli hasta olmasının sebebi yapılan aşılar asi olan çocuklara bakın hep hastalar
(55 puan) tarafından
Yaa biliyorum bende aşı karşıtıyım ama eşimi ikna edemedim bu konuda açıkçası büyük bi hastalık kapsa diye de korkuyodum vebali benim boynuma diye
(77 puan) tarafından
Valla ben ikna ettm ilk zamanlar herkes laf söyledi yok vebal üstünüze falan diue boş konustular ama ben kararmdan donmedm kocayı ikna etmek kendini geliştiren kadınların marifetidir ikna etmek istiyorsan önce arastr kendini gelistir ona güzel bir şekilde açıkla ikna olsun bir çok ornek var bu konuyla ilgili
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 281 göst.
0 oy
6 cevap 88 göst.
11 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 192 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.

379,198 soru

11,351,103 cevap

34,821 kullanıcı

...