0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (404 puan) tarafından
Kizlar saçlarım çok ama çok dökülüyor muhtemelen vitamin değerlerim düşük doktora gitmedim ama kesin ondan kaynaklı neyse saçım için takviye edici vitamin ilaci kullanmak istiyorum kullandığınız bir marka varsa önerebilir misiniz acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(404 puan) tarafından
Kızlar yokmu yardımcı olabilecek acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
demir eksikliğin olabilir
(404 puan) tarafından
Onun için de ne kullanabilirim peki kızım var bir tane onunla doktora da gidemiyorum maalesef
0 oy
tarafından
Ben eeose biotin kullanıyorum. O bitince arada ocean biotin kullanıyorum. Her gün içiyorum. 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ben gittim değerler normal çıktı çinko yazdı hala kullanmadım.  Emzirirken kullanabilir miyim diye sormayı unuttuğum için 
0 oy
(14 puan) tarafından
Soğan kabuğu kürü yap ben 1 aydır düzenli yapıyorum etkisine şaştım kaldım daha önce yaptığım şeyler bu kadar etki etmemişti. 
(404 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun tam olarak canım
(14 puan) tarafından
Soğanın kahverengi kabuğu varya ben onları bir hafta boyunca biriktiriyorum yaklaşık 4 soğan oluyo 5 su bardağı suda orta ateşte 15 dk kaynatıyorum su ılıyana kadar kabuklar içinde duruyo yıkadığım saça döküyorum diplerine masaj yapa yapa bu kadar canım saçları da yumuşacık yapıyo krem kullanmış gibi oluyo
0 oy
(3,240 puan) tarafından
E vitamini canım. 

Dökülme için trendyoldan siberian weallens E vitamin içerikli dökülmeye karşışampuanını almani tavsiye ederim
(404 puan) tarafından
Sen kullandın mi canım işe yarıyor ya i kesin öyle mi
(3,240 puan) tarafından
Evet memnun kaldım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 281 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busraa. (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 192 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...