0 oy
374 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
bebeqim 11 aylık coqu kişi seslendiqinde bakmıyor ve bu cocuk duymuyor bizi diyorlar saqir mi? ilk doqduqunda işitme testinde herhanqi bişi cıkmadı hemen hastaneye qötürücem özel hastanelerde işitme testi yapanlar ücreti n ladar bilen varmi

9 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ilk dogdugunda yapilfi dogumn icnde ucret ama sonra yaptrmdk insllh kotu bi sey cikmz cingrak vs sesde mi bakmyo 
tarafından
öyle bakıyo ama biri seslenince bakmıyo ve diyorlarki bencd duymuyo sadece harekete bakıyo
(1,151 puan) tarafından
Insllh bi sey yoktur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç mi bakmıyor canım götür bir özel Dr a tarama testi yapılsn insalalh umduğunz gibi çıkmaz da iyi çıkar 
0 oy
(310 puan) tarafından
Cnm bide böyle dene uzaktan seslen veya müzik aç bak nasıl bir tepki veriyor sag veya sol kulaktandır korkma büyüdükçe düzeliyor her bebekte olan birşey biz anlamıyoruz ama sonradan kendiliğinden düzeliyor 
tarafından
ins canım ama hemen qötürücem cok korktum ya
(310 puan) tarafından
Götür cnm yınede için raht olsun inşallah bişey de çıkmaz
0 oy
tarafından
televizyonda ses duydugunda donup bakiyor mu
0 oy
tarafından
Seslere tepki veriyor mu mesela çok gürültü çıkınca bakıyor muydu 6 aylıkken veya şimdi dikkat dağınıklığı da olabilir bnm yiğenim öyle 2 yaşında dikkat dağınıklığı var bakmıyor seslenince  felan 
0 oy
tarafından
Çoğu kişi demişsin bence bu duymamayala alakalı değildir .sonuçta bir tek sese bile tepki veriyorsa duyuyor demektir.mesela çocuğu başka tarafa dönük köy TV sesini aç .sesin geldiği yöne illaki bakacaktır içinde rahat eder
0 oy
(107 puan) tarafından
Göz kontağı kuruyor mu sizinle bunda bir sıkıntınız var mı?
0 oy
tarafından
Canım cocuk kendi adına 7 aydan sinra tam olarak aşina olur. .. bı çocuğuna hişt pist de uzaktan cocukar sever döner bakar bı dene öyle bakım. Hişt hişt Dr iki uckez onunla oynuyor gibi
0 oy
tarafından
Canım bence bı götür benim kardeşim 6 yaşındaydı okula başladı öğretmen salihe 3 4 kez seslenmeden bagirmadan bakmiyo dedi umursamadiğını düşünmüyorum öyle bı çocuk değil doktor bı arkadaşım var sizin için randevu aldım bı götürün dedi öyle diyince götürdük bı kulak sağlam bı kulak yüzde 40 duymuyo çıktı o yüzden ses de filan düşük sesle kendine seslendiğinde duymuyomuşum daha bebeğin çok küçük ayırt edemiyo da olabilir ama için rahat etsin diye bı götür canım 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 493 göst.
0 oy
17 cevap 734 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esra.Y (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...