0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (2,587 puan) tarafından

:(okadar yorgunum ki 

Esim yurt dışında her işe kendim koşturuyorum 3 çocuk 2 si bebe bugun kışlıkları cikardim yazlıkları kaldırım dedim kızım hasta olmuş sabahtır huzursuz atesli aksam üzeri hastaneye götürdüm 2 ufaklık yanımda arabayı zor sürdüm hastaneye kadar surekli abisiyle kavga ettiler durdular ev temizliği dışarı işi çocuklar yıprandım artık :( siz nasıl baş ediyorsunuz soruma sadece eşinden uzak yaşayanlar yazsin moral almak banada iyi gelecek çocuklar uyudu dolaplar yerde kiyafetler uff esim keske yanımda olsa ama yaşam şartları berbat turkiyede 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaninda olupta eşi bir işe yaramayan lar olmaz mı 
(2,587 puan) tarafından
Kiz esim yanımda olsa prensesler gibiyim ama o yola gidince köle izara  :) saliveriyorum kendimi ev işi market işi pazar işi yemek çocukları hergun rutin gezdir hastane işi arabayı bakıma götür petrole git yıkat eve gel çocukları yıka hergun rutin yıkarım yatağa girince yorgunluktan uyuyamıyorum
-Reklam-
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok zordur senin için eminim ama şartlar işte mecbur kalıyorsun can sağlığı olsun önemli olan o 
0 oy
(601 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(378 puan) tarafından
Ne kadar guclu ve becerikli bir kadinsin masallah keske sen de gitsen esinin yanina cocuklarinizi guzel guzel yetistirseniz orda bi dusunun bence neresi
0 oy
(9,970 puan) tarafından
Masallah canim sana valla brnimkide gemide calisiyor mesela suan 1 ay oldu gideli 3.5 ay sonra gelecek. Bir oglum var 25 aylik 19 haftalikta hamileyim. Herseyi kendim yapiyorum market pazar hastane falan ama annemle aramiz 2 sokak oyle bi avantajim var. Senin ailen esinin ailesi yakinda yokmu kimse
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Ablamın eşide şehir dışında çalışıyordu 3 yıldır gelip gidiyordu. Her iş ondan, 2 çocuğu var onunda oda çok yoruldum diyordu. Ama işte ekmek parası diyip sabır ediyordu. 10 gün önce eşi işten çıktı burdan bir yere girecek şimdi. Sabırlı ol, geçecek bu günlerde. 
0 oy
(4,391 puan) tarafından
aracınız varmis, cok daha büyük sıkıntıları olan insanlar var emin olun. yine iyisiniz maşaallah 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...