0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar çocuğum doğduğumdandır 4 yıl geçmiş bi toka bile almamış her evine misadirliğe gitsek kendi kızı da evli işte torunuma kıızmın kaynanası oda takımı almış oyuncaklar almış diyip diyip duruyor valla bu kadın beni çıldırtacak eşime bakıyom ses çıkmıyor eve geliyom diyo haklısın bnde öylw kızıp kızıp duruyom cevap da verme diyo eşim kavga çıkarırmış kaynanam diyo

4 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Hiç umursama bence herkes hareketleriyle kalitesini belirler eşinde farkındaymış ne güzel yerinde olsam duymam bile onun ayıbı sinir bozmaya değmez
(45 puan) tarafından
Ama canım yani sürekli kızını söylüyor ben bir şey alsam kızım da almış onunki de var kızım da kızım kızı da bir halta yaramayan annesini arkasına atmış kibir yumağı
(315 puan) tarafından
Sende inceden laflar sok bari kaynanası almış kızının işte her kaynana bir değil tabi böyle kaynana ya can kurban filan anlar o:)
(45 puan) tarafından
Eşim sus diyo ama ben artık dicem bıktım yani alttan aldıkça daha beter oluyorlar
(315 puan) tarafından
Sen inceden inceye sok lafını eşin hiç bilmesin benim kaynanam çok iyi anne kızdan öteyizdir şanslıyım o konuda bana hep derki erkekler herseyi bilmek zorunda değil ne yapıyorsan 1 anlat 2 anlatma
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından

Senin sorunun buymuş  benim eşinin ailesi  evlenirken bir igne vermedi daha  kendi kızına yapılan çeyizi  altını  beğenmiyor  hep laf ediyor  bende  buna çok sinir oluyorum  ama gülüp  geçiyorum :D

0 oy
tarafından
Bak canım bu hayatta herkes kendine yakışanı yapar görmeyeceksin duymayacaksın gülüp geçeceksin boşvermeyi bıleceksın
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kimse birşey almak zorunda değil. Gereksiz konuşan insana da istediğin kadar cevap ver anlamı olmaz çünkü gereksiz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 319 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 484 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Papatyaa33 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 509 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,094 göst.