0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (9,009 puan) tarafından
Kaç aylık başladınız ne kadar sürdü nasıl ilerlediniz bugün başladim biraz Bilgi almak istiyorum bir iki yazı video okudum ama fikre ihtiyaçim var 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım 26. Ayda başladım. İlk gün büyük küçük yapti altına.  Her yaptığı zaman anlattım.ikinci gün akşama kadar yaptı. Akşam uyumadan önce kendi oturdu yaptı yıkadık falan . O gece de kuru uyandı.  Sabah kalkınca da tuvaletini söyledi maasallah 27 şu an bir kez  gündüz birkez de aynı gece kaçırdı ama usuttugu için tutamadigini fark ettim dikkat ettim geçti şükür 
tarafından
Tabi ben saat başı sorup lazimliga oturttum ama o altına yapti
(9,009 puan) tarafından
Bir kaçak verdik bugün şimdi uyuyo alıştırma külodu giydirdim.az önce baktım ıslak altı yapmış artik diye uyandırmadim
tarafından
Alıştırma kulotlarini da bezle karıştırıyorlar canım
 Altına tek kullanımlık alt acmalardan aldım ben.  Sen artık genç kız oldun bak çok güzel atletlerin çok güzel kulotlarin var ıslatma sakın falan diyorum sürekli.gece kaldirmiyorum ama kendi ses yaparsa yada uyanırsa hemen yapalım diyorum varsa yapıyor şükür
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben 25 aylıkken başladım canım 

Öncelikle sakin ve sabırlı ol

Ben direk normal tuvalete alıştırdım terliklerini giydirdim bende onunla girdim sürekli çiş çiş çiş dedim bir kere tuvalete yaptıgında gerisi kolay oluyor ve ben gece ve gündüzü bir kestim canım 20 dk da Bi çişe götürdüm ilk zamanlar suyu çok içerse daha da sık götürdüm. Çiş yaptıgında sakın kızma ve sinirlenme 
(9,009 puan) tarafından
Bende lazimlik almadım direk terlik aldım tuvalet e birlikte giriyoruz ilk günümüz biraz Zor geciyo bakalım.29 aylık
(2,565 puan) tarafından
Hiç tuvalete çişini yaptım
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Tamamen bebegine bagli canim  Hazir oldugunu hissediyormusun. Ben kizim son bir ay sabah bezi hep kuru kalktığı icin kesmeye basladim canim. 23 aylikti. Sabah bezi cikartim bidaha takmayacaz tuvalete yapcaz dedim. Direk klozete oturmak istedim ama pek fayda etmedi normal tuvalette ayni sekil. Lazimlik vardi son car3 ona kaldim. Surekli gozunun onundeydi. Ilk defa denk getirdiğin de beraber yikadik cok sevindi suyu sevdigi icin. Her uykudan kalktiginda direk oturtum mutlka yapiyordu cisini. Ama ilk 1 hafta gunde 5-6kez altina yaptı pes etmedim bezide hic baglamadim. Ne gece ne gunduz. Zsten gece yapmadı hic. 1 hafta sonra iyice cis yapacağı zamanları anlamaya basladim ve daha az altina kacirdi lazimliga oturttum. 13.gun kendi soylemeye basladi cisini sukur ondsn sonra oyle devam ettik. Ama hic kakasini demedi o  bi kac ay daha surdu hep altina yapti. Sukur onada alisti canim. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim kızım 2,5 yaşında konuşması yok bir iki kere denedim olmadı 1 hafta önce yine başladım şükür alıştı ama geceleri bez bağlamaya devam bazende altına az az akıtıyor ilk iki gün cidden zordu benim için yarım saatte bir oturttum lazımlığa çiş dedim falan kakasını gece beze yaptı 2 gün
0 oy
(1,368 puan) tarafından
29 aylıktı evdeki son bezi çıkardım hiç bez almadım kızıma anlattım artık tuvalete yapması gerektiğini bezimizin olmadığını. Tabiki anladı ama istemediği için ilk gün baya aradı bezini. Lazimligi koridora koydum mecburen banyoya koyunca kriz geciriyodu. Babası ben sürekli oturup cis çiş dedik alkış yaptık bikac kere altına yaptı. Gece de bez bağlamadım yatağa yapmamış sabah kalkıp lazimligi oturdu. Yavaş yavaş lazimligi yerini değiştirerek banyoya taşıdım. Büyük tuvaletini 1 hafta yapmadı korktu galiba sonra onu da yaptı. Eğer sabah uyandiginda bezi ıslak değilse hazırdır. Bi de bezi gece bağlama bu sefer kafası karışır gece bez var gündüz yok diye. En fazla bikac gece ıslatır sonra birakir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 121 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.