+1 oy
591 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Ne diyecegimi bilmiyorum. Esimi liseden taniyordum. Ama asla boyle evliligi hayal etmedim. Sevdim ama aşık olmadim sadece taniyordum. İlerisi yoktu hic görüşmedik mesela. Pat bi baktim evliyim.asla evlenmem dedigim biriyle tabi. Bide baktim cocugum var 3 sene geçmiş. Ama ne onu boyle ne evliligi böyle bilmedim. Bazen ne sarilsin ne konuşsun istiyorum. Argo kelimesi küfürleri var. Karin tokluguna yaşıyorsun derler ya ayni o. Neden o derseniz bilmiyorum ben biraz evlenince maddi manevi rahatlarim sandim. Daha kötüsü bekarliktan. Ne istedigimi alabiliyorum ne bi yere gidebiliyorum annesine anneme gidince disari ciktim saniyor. Cok gezdin diyor. Onunla dışarıda bi cay icmedik mesela. Gezmedik doya doya. Hep evdeyim.ne para var ne baska bişi. Ne evim ne arabam ne hicbiseyim yok. Aşıkta degilim aslinda kader galiba dedim doya doya sevmek gezmek onunla istiyorum. Sadece huzur olsada yeter. Linclemeyin hemen araba evmi diyorsun diye. Zaten onun olmadigini bilerek evlendim. Ama bekarken hava hos. İş dara düştümü herkesin yüzü ortaya cikiyor bence

11 Cevaplar

+3 oy
(7,161 puan) tarafından

Kız kimse bilmiyordu en mutlu gününde  ....ceğini  :D:woot:

(446 puan) tarafından
Aynene ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Televizyona telefona bakılıyor sonra herşey onların yaşadığı gibi bizde yaşarız deniliyor ama hayat maalesef kara kutuda gösterildiği gibi değil 
0 oy
(853 puan) tarafından
aynen bi ara ben mi yazdm bunlari sandim milllet evleniyo rahata eriyo bende tam tersi hic dusundugum gb olmadi ne ara evlendm oglum oldu bilmiyorum ama geceleri gozumu actgmda yanmda olduklarini bilmem yetiyo bunada şükürler olsun 
(446 puan) tarafından
Tabiki şükür ama bende biraz magaza gezerken bakip cikmadan sadcee ihtiyaçlarimi karsilasanda yeter
(853 puan) tarafından
inşalllah o gunleride goruruz
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Evliliği dışardan görüp heves edince hüsran oluyo boşuna dememişler oyuncak değil ne seni zorla nikah masasına oturttular nede bebek yap dediler öyle hooop olacak işler değil  
0 oy
(504 puan) tarafından
Abla bende böyle sabah akşam çocuk bakacaksın temizlik yapacaksın yemek yapacaksın deseler asla evlenmezdim.bende böyle hayal etmemiştim.
(446 puan) tarafından
Bende ya
(504 puan) tarafından
Ama şuan ikinciyi doğuruyorum allaha şükür rabbim sağlıklı kucağıma almayı nasip etsin acılarını göster mesin bana :) hayat bir şekilde devam edecekti kuzum eğer eşinin şiddeti dövmesi sövmesi yok mecbur idare edivereceksin daha bugün annemlerle konuştuk kim 4 4lük yaşıyor ki bu hayatı kimse ben tozpembe bir evlilik hayati yaşıyorum diyemez inanmıyorum çünkü.. önemli olan hanende huzuru idame ettirebilmek biraz insanın kendi elinde
(446 puan) tarafından
Yok şükür öyle bi huyu. Bir sekilde devam ediyor
(504 puan) tarafından
Aşık olarak evlenenler bile bir süre sonra ne ask kalıyor ne başka bişey saygı sevgi kalıyor.
0 oy
(859 puan) tarafından
Bnde simdi oglumu uyuturken aynilarini dusundum cok pismanim evlendigime dedigin gibi ne ev ne araba var ustune üstelik bide kaynana kayinbaba dirdiri. Bugun kaynanalardan gelirken trafikte bi kadın gordum altinda son model arabasi icimden gecirdim su kadar olamadim diye. Gunler gecsin omur bitsin diye yasiyorum hic bi hayalim yok kalmadi birakmadi esim b.oku b.okuna yasiyorm
(446 puan) tarafından
Karin tokluğuna artik bazen araba kullanan görüyorum bende hatta gecen oglumu hastaneye götürdüm kilometrelerce yol yürüdüm o sicakta gidip geldim. Ne agac ne dinlenecek bi yer biri indi cocugunu getirdi girdi hastaneye ben kilometrelerce yürüdüm eve. Cok zoruma gitti otobusede binemiyorum bebek arabasiyla cok yukzek yardim eden yok diye
(7,638 puan) tarafından
Ah ah kızlar aynı şeyleri düşünüyoruz hepimiz
0 oy
(546 puan) tarafından
Neden huzurunuz yok para olmadigi icin mi? Bircogumuz anlattiginiz gibi yasiyoruz ama nerden baktigimiza gore hayatlarimiz şekilleniyor.Eminim eslerimizde dizilerdeki gibi patron olsunlar istediggi saat ise gitsinler hep para olsun karisiyla yiyip icip gezsinler istiyorlar.Esim soyler arada keske ise gitmeye gerek kalmasa hep yanında olsam veya keske durumum olsada her istediginizi alsam ama yok oyle hayat malesef.Inan kis geldi kislik ihtiyaclarimiz basladi pazarda bir kazak sordum sadece 200 tl yani pazardan bile bir kazak alamadim.Ama simdi esim bunu saglayamiyo diye baslarsam cook sıkıntılı yerlere gider isler.Demek istedigim eslerimizde ister guzel hayatlar yasayalim ama rizik Allahtan herkes nasibini yer.Daha cok sey derim de uzun olacak.Rabbim gonlunuze gore versin.
0 oy
(437 puan) tarafından
Hangimiz hayal ettikki boylesini bekarlık rahatlıkmıs ya tamam maddi yönden çok şukür şuraya gidelim şunu yapalım derim keyfi gelirse yapar gelmezse yorgunum der tv izler bişey alacağim zaman sorarım ne gerek var der kısacası hep sevgili kalmak isterdim biz kısa bir sevgililik yaşadık ama dolu dolu oldu kaçak göçek buluşmalar tatlı süprizler çılgınlar gibi sabahlara kadar gezmek hep boyle gider sanmıştım bi tarafımı tersten gördüm elin gurbetinde tek başıma dün bugünün aynısı şeklinde gidiyor 
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Hmn hmn herkeste aynı durum var malesef 
0 oy
(125 puan) tarafından
İnsanı en mutlu gününde soyup soğana çeviriyorlar canım maalesef gerçekler zor ama bekarlık daha zor.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bekarligim zordu evliliğim daha zor ne yapalım dediğin gibi kader diyip yaşıyoruz mecbur yapacak bişey yok artik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
0 oy
16 cevap 1,012 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 342 göst.
0 oy
17 cevap 232 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,545 soru

11,201,763 cevap

34,497 kullanıcı

...