0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (264 puan) tarafından
1 haftakik bebeğim var göğüslerim mahvoldu çok acıyorlar, bebeği yanlış tutuyormuşum, memeyi ağzına güzel veremiyorum ne önerirsiniz? Resmen emzirmek işkence oluyor :((( huzur içinde emzirmek istiyorum....

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde daha bebeğimi dogurmadim ilk çocuğum 

YouTube de böyle konular için eğitici videolar var onlara bir bak istersen yara içinde doktora gidip krem yazdır canım 
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından

Canım göğüs hizanda tut hiç yapamiyorsan yastıkla destekle kucagina yastık koy memenin kahverengi kısmını tam alsın ağzına burnu kapanmadan ilk zamanlar biraz zorlanıyor insan ama şimdi 5 aylk olduk gözüm kapalı emziriyorum geceleri :'(

0 oy
(3,219 puan) tarafından
Yara olmuştur muhtemelen onun için gümüş kapak al birebir hemen toparlarsın yara da olmaz rahat emzirirsin
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Kahverengi halkayi olabildiğince ağzına ver ucunu tutmasın sadece canim hayırlı olsun bu arada
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Göğsünün sadece ucunu verme kahverengi kısımla ver sadece ucunu alırsa yara oluyor
0 oy
tarafından
Benim 7 aydr kanepemn pocugu var ordan baksa yerde emzriyorm dum ,kol altina yastik koy yan dönük olcak sana kedn gibi düşün tam dönük göbek göbeğe degecek agznn hepsni açıp vermlsn yanls olirsa parmgnla yandan çıkar yendn ver emzrmk guzldr acılı değil 3 ay göğüs ucu yarası çektim sonra tam bitti güzl dedim kizm bıraktı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 678 göst.
13 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birmelekannesi❤️ (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 77 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
23 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cansel toprak (27 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...