0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (488 puan) tarafından
Dun sabahtan beri atesi var ilaclarla dusuyo cikio smdi en son 4 bucukta verdim dusmesini bekliyorum yarin oglen ailehekimine goturcem 3 yasinda oglum usttumu noldu anlamadm evin icinde hasta oluyolar yahu bende stresten wcden cikamiyorum :( anne olunca anladim ne kadar zor oldugunu..

2 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Kesinlikle herşey anne olunca anlasiliyormus bende öyle iliklerime kadar hissettim ki 5 aylık bnm evladım rabbim şifa versin seninkine de hemen iyilessin çocuklar hasta olmasın ya :(
(488 puan) tarafından
Amiinnn aminn sizdedemi ates var
-Reklam-
0 oy
(2,618 puan) tarafından
2 gündür bizde ateş nöbeti tuttuk 2 yaşındaki kızıma boğazları kizarmis antibiyotik başladık bugun cok şükür suan iyi erken teşhis her zaman için iyidir Çok Geçmiş Olsun
(488 puan) tarafından
Viralse antibiyotik ise yaramazki grip olmusta olabilir bakalim bosa kullanmakta istemiyorum yarin goturrum doktora bi.. gecmis olsun sizede
(2,618 puan) tarafından
Kuzum 2 gün önce doktor gribal geniz akıntısı var dedi aferin zaditen ve burun sprey verdi 2 gün kullandım kızım dahada ağırlaştı halsizlesti bugun tekrar götürdüm doktor boğazları kizarmis ateş ondan olur dedi antibiyotik yazalım dedi iyikide yazmış soguk havaleden korkuyorum her zaman

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
0 oy
9 cevap 112 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 207 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu