+1 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günde 40 defa 40 gün okunursa zenginlik bereket için tavsiye ediliyor 40 tane okumam zor olur gibi düşünüyorum çocukla zenginlikte gözüm olduğu için değilde işlerimiz biraz zor gidiyor hersey üst üste geliyor para yetmiyor ben istiyorum ki başımı sokacak ni evim olsun borçsuz hayatım olsun bişey alırken düşünmeyim cocuğuma günde birkere okumaya calıssam fazileti olurmu kızkar yada başka öneriniz varmı sure falan 

7 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
oradaki bolluk zenginlik sadece para için değil zaten
tarafından
Evet canım evde bereket içinde
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Canım Bir önceki postuna da yazdım her gün günde bir defa okuyabilirsin namazdan sonra okuyabilirsin düzenli bir şekilde her gün okumaya çalış
tarafından
Tamam canım benim
0 oy
(598 puan) tarafından
Ben günde bir defa olarak kırk gün okumaya başladım
tarafından
Hıım kaçıncı günesin nezaman okuyordun
(598 puan) tarafından
Akşam okuyorum üçüncü gün bugün
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ben onu 1.gun 1 vakıa 2.gun 2 vakıa yanı hergun bır artırarak 41 gun 41 vakıa okunur bitirilir dıye bılıyorum. Ama daha yapamadım henuz. Allah kabul etsin. 
tarafından
Hıım Bi arkta öyle demiş peki akşam ezanından sonra mı okumak lazım hep
(1,014 puan) tarafından
Ben ıkındıye kadar dıye bılıyorum canım. Ikındıden sonra gun devriliyor dıyolar. Bıde amenerrasulu de cok faydalı. Bır gun 100 tane okuyorsun bir gun okumuyorsun 40 gun yapılıyor dıye bılıyorum onuda
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bir gün Hz. Osman ölüm döşeğinde olan birine gidiyor biraz yanında kaldıktan sonra kızlarına vasiyetin nedir onlara miras olarak ne bırakacaksın diyor o da kızlarım her gün vakıa suresi okusun en büyük miras o onlar için diyor. Her gün bir tane okusanız da Rabbim bereketini evinizden eksik etmez. Böyle süreleri sayılarla belirlemek ne kadar doğru bilmiyorum niyetiniz iyi olursa gönülden isterseniz 1 dua ile bir kez okuma ile bile Rabbim muradınızı verir. 
tarafından
Allah razı olsun canım bu güzel paylaşım için tmm dır bitane okurum bende diyorum hiçle bir arasında bile dağlar kadar fark var
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ben her gün akşam ezanı ile yatsı ezanı arasında okuyorum faydalarını çokça gördüm diyebilirim :angel:

tarafından
Allah razı olsun canım benim negüzel
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Ben yıllardır okurum arada evde seslide açarım çok faydalı bir sure ben hiç darda kalmam şükürler olsun.
tarafından
Allah razı olsun canım benim bende şu gribi atlatayım başlıcam inşallah yatırdı bu hastalık beni hal yok
(5,272 puan) tarafından
Canm abdestli mi okunuyo
(7,605 puan) tarafından
Tabiki abdestli.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy