+1 oy
332 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (181 puan) tarafından
Arkadaşlar nasıl bir hastalık iyileşme şansı varmı diğer kanserler gibimi

9 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Benim annem lenfomaydı. Erken teşhisde iyileşme şansı yüksek. 9 ay kemoterapi gördükten sonra iyileşti. 
(181 puan) tarafından
Çok sevindim canım .Nasıl tanı konuldu kaçinci evreydi
(60 puan) tarafından
Kusura bakma daha yeni girebildim uygulamaya. Sürekli grip oluyordu bezelerde çıkmıştı boynunda kulak arkasında. Araştırmaya gönderdiler parça alındı teşhis kondu. Ama benim annem çocukluktan gelen farklı hastalıkları olduğu için iyileştikten baya zaman sonra tekrar nüksetti hastalık önce lösemiye sonra kemik kanserine döndü ve kaybettik. Lenfoma en masumu iyileşme oranı çok çok yüksek. Allah şifa versin tez zamanda
(181 puan) tarafından
Aaa basın sağolsun canim
(60 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun. Sizin hastanıza da mevlid kandiline yaklaştığımız şu mübarek günlerde tez zamanda şifa versin. Hiç görmemişe dönsün inşaallah
(181 puan) tarafından
Allah razı olsun canim Cook teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Bir arkadaşım lenf kanseri teşhisi almıştı atlattı çok şükür bildiğim kadarıyla da tekrarlamadı. Erken teşhiş kondu ve hemen kemoterapiye başlamıştı.
(181 puan) tarafından
Çok ilerlemişti yani değil mi canım nasıl anladilar
(1,859 puan) tarafından
Canım inan o arkadaşımın tesadüfen öğrenildi. Grip oluyor bi tahlil yaptırıyor oradaki bir değerden tesadüfi.   Sonra da kısa süre içinde lenf bezleri şişiyor canım boğazds o şekilde.
(181 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim
(1,859 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Kaynım lenfoma. Yaklasık 6 ay tedavı gordu. Cok agrı lı oldugunu soyluyordu. Su an bıraz daha ıyı ama arıları devam ediyormuş. Sanırım kemoterapinun yan etkileri. Yaklasık 15 gun once doktır ıyılestıgını soyledı
(181 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Kaçıncı evre olduğuna bağlı 
(181 puan) tarafından
İlik alındı sonuclar iki haftaya çıkar denildi
tarafından
Umarım ilk evrelerdedir ve iyi huylu olanı çıkar.
(181 puan) tarafından
Kötü huylu denildi ilik alındı kaçıncı evre olduğu ve sonuçlara göre tedavi baslanacak
0 oy
(902 puan) tarafından
Annem geçirdi canım.kanserler arasında en masumu iyileşme sansi yüksek. 

Iyi Bi doktor bulup tedaviye hemen başlayın inşallah şifa olur atlatılır 
(181 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Komşumuzun kızında çıkmıştı karın ağrısı kaşıntı gibi belirtileri olmuş sonra nasıl anlaşıldı bilmiyorum ama iyilesti 20 yaşında idi çok şükür atlattı geçen sene de evlendi.
(181 puan) tarafından
Yaşı da çok küçükmüş neyseki geçmiş
0 oy
tarafından
Kaynanam lenfomaydi erken teşhisle kolay atlattı çok şükür iyileşti 9yil oldu

Zaten sürekli doktora giden gelen biriydi en son ben götürdüm doktor kulak arkasında beze gibi bişey var araştırmaya götürün dedi ısrar ettim gel gidelim diye köye bilet kesmişti kayınpederin korkusundan kalamadi İşler var diye neyse gitti köye aradan 20 gün geçti ekmek pişirmiş boynuna bı ağrı girmiş Bir iki gün beklemiş sonra bı gecede yüzünün Bir tarafı şişmeye başlamış ve ağrıları çoğalmış acile gitmiş ordaki doktor anlamış ters birşeyler olduğunu apar topar başka Bir ile gondercez demiş sonra bize haber geldi eşim kayunlarum ambulans helikopterle buraya aldılar izmire Allah im görmeye gittim hastaneye şok oldum nasıl bir şişkinlikti hemen parça aldılar ordaki alan kişi dedi zaten sonuçlar iyi gelmez diye 1ay hastenede yattı enfeksiyonu için sonra ameliyat oldu kemoterapi gördü 6ay atlattı şimdi gayet sağlıklı darısı sizinde başınıza 
(181 puan) tarafından
Amin canım inşallah kaçıncı evreydi sizinki
tarafından
İnan şuan hatırlamıyorum ama ağır değildi aşırı enfeksiyonu vardı sadece ve önce onu tedavi ettiler zaten sonra kemoterapi
(181 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(3,953 puan) tarafından
Lenfoma yani lenf bezi kanseri degilmi Allah sifa versin inşallah benimde kızımda  lenf bezi büyümesi var ilerisi kanser demisti doktor şükür öyle birsey olmadi
(181 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim geçmiş olsun sizede inşallah birdaha yasamazsiniz
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Çok güzel hareketler bunlar da Arif vardı belki görmüşümdür . 1 sene içinde kanser oldu ve tedaviyle atlattı. Umudun çok olduğu bir tür bence. Çoğu kişi atlatiyor
(181 puan) tarafından
İnşallah canım ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 271 göst.
0 oy
17 cevap 314 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaaa (2 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...