0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (763 puan) tarafından
Benim oğlum biraz inatçı bi ara çişimiz geldiğinde kendi söyleyip tuvalete koşup lazımlığa oturuyodu ama yapmıyodu şimdi hiç gitmiyo çiş var mı diye sorduğum da gidelim dediğimde hayır diyo bezine yapıyo hazır olmadığını düşünüyorum şuan yanlış mı düşünüyorum 27 aylık oğlum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlum iki yaşında falandı başladım 
-Reklam-
0 oy
(125 puan) tarafından
2 yaşında kavga gürültü başladık, sağa sola yapa yapa şimdi Kendi gidiyor 3;4 ay oldu 
(763 puan) tarafından
Hiç kavga gürültü uğraşamam canım ya geçende bizimki salonun ortasına işemiş allahtan halıya değilde parkeye işemiş yani öyle oluncada bizim eğitim başlamadan bitti
0 oy
(14,979 puan) tarafından
Biz de 27 aylıkken denedik. Yani bundan 1 ay önce. 4 gün boyunchic söylemedi çişini. Lazimliga da oturmak istemedi. Farketmiyordu cisinin geldiğini. Geri bağladım ben.
(763 puan) tarafından
Bende hiç çıkaramadım çişini tutuyodu geçende babası soymuş bezini çıkarmış banyo yaptıracaktım salonun ortasına işemiş şırıl şırıl hazır değiller demekki ikiside
(14,979 puan) tarafından
Ben bahara kadar bekleyeyim diyorum. Söyle 3 yaşına doğru
0 oy
(129 puan) tarafından
Ay benim kızımda 22 aylık felandı çiş diyordu lazımlık almamıştım ama yine klozete götürür elimde tutardım yapmazdı aldım lazımlığı oynadı sadece çiş demekten de vazgeçti bekledim 2 yaşında bikez lazımlığına yaptı bezini çıkardım 4 saat  tuttu çişi sonra 1 gün boyunca heryeri işedi gitti koltuk arkasına büyük tuvaletini yaptı 9 aylık da bebeğim var uğraşamadım bağladım bezi geçen gün wc eğitici şarkı buldum yap çişi yap kalmayı felan diye 1 kez yaptı tık yok hala klozetlede oynuyor demek hazır değil vazgeçtim şuan 26 aylık zor işmiş yaa
0 oy
(791 puan) tarafından
27 aylik ken basladm kizima
0 oy
(996 puan) tarafından
26-27 aylıkken başladım kızıma ilk üç gün çok zor geçti devamlı işedi altına 4. Gün tamamen hazırdı o günden sonra hep söyledi hiç kaçırmadı gece de bağlamadim Bi kaç kere kaçırdığı oldu ama o zaman da hiç bağırmadim beze de yönelmedim Bi anda kestim yani 
0 oy
(2,901 puan) tarafından
Bezi 28 aylıkken çıkardım ama öncesinde yaklaşım 1 buçuk yasindan beri wc oturagi takılıydı ve girip çıkınca gösteriyordum bazen de oturtuyordum. 
0 oy
(95 puan) tarafından
20 aylık başladım 1ay oldu çözdü baya arada kaçıyor çok gelince ama okadarda çok normal istemesi lazım 
0 oy
(162 puan) tarafından
25 aylıkken basladim 3 gunde ogrendi. 15 gun felan oluyo hicbir sorun yasamiyorum.
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Kızım 13 aylık şimdiden yavaş yavaş ara ara gotumeye başlıyacak 2 yaşına gelince tam başlıyacak cnm alıştırma yapicam 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
23 aylık başlamıştık canjm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 95 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 262 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.