0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
İlk bebeğim düşünce kafasını çarpınca çok üzülüyorum daha 9 aylık. Bir kere yataktan düştü. Bu hafta babasının çenesine kafasını çarpmış ona ağladı bugün emeklerken burnunun üzerine düştü. Plastik oyuncağı yüzünü çizdi. Yani anlamıyorum çok dikkat ediyorum ama oluyor bir şekilde hiç yalnız bırakmıyorum zaten babası eve geldikten sonra yemek filan yapıyorum. Ama bu kadar kendini bir yere çarpması normal mi ? Nazar mı? Yoksa ben mi beceremiyorum üzülsün ağlasın hiç istemiyorum onunla bende ağlıyorum korkuyorum bişey olacak diye bir de hep kafasını vuruyor

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet cnm benim kızım kendi kendine ha bire düşüyor yürürken önüne bakmıyor kafasını duvara kapıya falan çarpıyor buyuyene kadar bu şekilde 
(168 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Benimki 8 aylık öyle cnm
(168 puan) tarafından
Bişey olur mu ya kafasını çarpmasından bir kere düştü bir daha olmasın diye saniye ayrılmıyorum
(590 puan) tarafından
Yok canım benimkide oturuyodu daha kendini tam tutamiyo aniden kendini bı geri itti kafası çarptı yere :( bişey olmaz Allah'ın izniyle merak etme böyle dusunursen zaten kendine çekersin böyle böyle buyucekler zaten üstüne nekadar düşersen okadar tersi oluyo
(168 puan) tarafından
Oda doğru teşekkür ederim
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Bizimki 6 aylik yuvarlanarak gidiyo  masanin ayagina yapisiyo sandalyenin ayagini isirmaya calisiyo ama yuzunu carpiyo:ermm::(

0 oy
tarafından
Düşe kalka büyüyolar dert etme 
0 oy
(482 puan) tarafından
Bacim o ne ki. Sen bi de iki yaş sendromunu gor resmen bile isteye atıyor kendini yere :)))  ilk 3 yıl gerçekten bebek büyütmek zormuş:))
0 oy
(11,983 puan) tarafından
Öyle öyle büyüyecekler canım tam keşfetme aşamasında bu zamanlar da emekliyor arada yürütece koyuyorum boş yerde kaldığında hemen kanepelerden tutup kalkıyor sonra geri düşüyor her dakika peşinde olsan bile çarpıyor bir yerlere kendini benimki bir kere yataktan bir kere mama sandalyesinden düştü 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
10 cevap 130 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
0 oy
17 cevap 480 göst.

374,705 soru

11,208,231 cevap