0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından

image

Bu olayı bilen bilir kızlar bu olaydan sonra silmesini istedim sildi laf söyleyerek tamam senin için Hersey yaparım dedi ama lavaboya gitti bıktım bından da dedi ama söyle bir sorun var o kız ekliyken onda whatsapp İnstagram falan ikimizin resmini cok cok nadir paylaşırdı profil resmî bile koymazdı pek ikimizin şimdi sildikten sonra mı ne hep paylasıyor resmimizi benim mi düşüncem yanlıs yoksa doğru mu kafayı düzeltemiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kızın numarasını biliyorsan bak bakalım bi belki eklemeden konuşuyor belkide profil fotosu herkese açıktır kız sildiğini bile bilmiyordur eşini en iyi sen tanırsın yapar mi bilmem kendinide öyle 6.hissin kuvvetliyse bak bakalım bi araştır 
(609 puan) tarafından
Yok konuşma gözükmüyor whatsaptan İnstagram bilmiyorum nasıl bakılır
(609 puan) tarafından
Whatsapp herkeze açık eşimin
(6,441 puan) tarafından
İnstagramda mesajlara bakarsın ama şöyle bişey var sil geri yükle çoğu msj geliyor hatta bi ara instada sorun vardı her silinen yükleniyordu çok yuva yıkıldı yani
(609 puan) tarafından
Nasıl o bana atabilirmisin lütfen
-Reklam-
0 oy
(125 puan) tarafından
Hayda  diğer insanlarla mesafe şart.
(609 puan) tarafından
Basıl yabi
0 oy
tarafından
Sen birşeylerden suphelenme diye paylaşıyor olabilir canım dikkatli ol takip et sürekli ne yapıyor diye

Eğer kardeşim gibi görüyorum derse sende onun kiskancagi birine çok yakışıklı de niye öyle dedin derse kardeşim gibi de geç birazda o delirsin
(609 puan) tarafından
Bilmiyorum ki :(
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Yani kıza güzel demesi bile benim için tartışma konusudur , ne öyle rahat rahat konuşması yok nazar değmistir oyuzden şöyle böyle ay hiç çekemem böyle erkeği kusura bakma da
(609 puan) tarafından
:(((((((((
(1,392 puan) tarafından
Bu aynı ben kesinlikle hic gelemm
0 oy
(590 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın benim eşimde öyle dese hayırdır derim yani bence her türlü düşünce de haklısın bukadar da olmaz yani sen elalemin karısı kızı guzelmis napcan evdekine bak bu samimiyet nereden bence bu isde bisey var 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Valla ben önce o telefonu bi güzel yedirirdim elin adamı oturduğu yerden senin fotolarına bakıp güzel kız dese ne tepki verir acaba 
0 oy
(195 puan) tarafından
Hic kabul edilir bisi degil bence lohusalik ayri zaten bunalim oluyor ama bu olay farkli  kardesi gibi gorse bile denmemesi lazim 
(609 puan) tarafından
Aynen bakalım bide bana işten çıktı dedi çıkmamış hala devam ediyor kız cuma günü bebeğimin randevusu var p kızı hastanede görürsem kıyamet kopacak zaten bi de test yaptıracak randevudan önce gitmesi lazım asırı sinirlerim bozuk ya görürse ya konuşursa diye
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bi erkekle Bi bayan kanka olamaz yakın arkadaş olamaz illa Bi taraf farklı hisler besleyebilir
(609 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki işte
(1,634 puan) tarafından
Eşin belki o anlamda bisey düşünmese bile belki karşı taraf düşünecek

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 423 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Bahar..❤ (2,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy