0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (2,768 puan) tarafından
Ya şuan öyle sinirliyim kı ben bebeğimi görmeye gidemiyorum 16 haftalık oldu korkumdan kayınvalıdem bogaz agrısı halsızlık vs gibi şıkayetlerle acile gıtmıstı ordaki saglıkcılar bakmadan atesın yok dıye eve göndermişler Allah bılır ondan kaç kısıye bulaştı sonra Anneanne pozıtıf çıkınca kayınvalidem gıdıp bakın annem pozıtıf atesım yok banada yapın test deyınce sonuç oda pozıtıf bu saglıkçılar niye böyle dengesız Allah askına ılla ateşmi şart yemım ederım bunlar gıbılerı yuzunden iyice çoğaldı. Allaha havale ediyorum hastenede adamın bırı bas bas bağırıyormuş ben pozıtıf cıktım kimse ne ilaç ne tedavi uygulamıyor dıye ne dıyım bilmiyorum

11 Cevaplar

+3 oy
(6,203 puan) tarafından
Korona da ilk ates onem tasiyor cunku saglikcilar dengesiz degil birbiriyle opusuk,koklasip,misafirlige gidenler dengesiz.
(170 puan) tarafından
Bizim komşu sağlıkçı ve covidli polis geldi bant çekti kapıya kendileri çıkardı biz saglikciyiz bize karantina yok dediler. Aile hekimine sorduk oda demiş yeni çıktı sağlıkçılara karantina yok covidli doktorlarda çalışıyor. Ama bu kişiler sürekli dışarıdalar marketten geliyorlar sürekli.
(1,165 puan) tarafından
Ben korona olupta gezenden bahsetmedim. Kaynım doktor korona servisinde calisiyo bazen sonrasında 15 izin veriyorlar karantina için maşallah tatile çıkmış gibi geziyo memleket memleket. Korona olmasa bile taşıyabilir sonuçta devletin gezmelerini yasaklaması gerek. Bu kadar savunmacı olmanıza gerek yok her sağlıkci aynı değil sonuçta sorumluluk sahibi hassas saglikcilarimiz da var
(6,203 puan) tarafından
O onun sorumsuzlugu
(6,203 puan) tarafından
Huzurr oyle bir sey gordugunuz de sikayet edin cezasi var bunun
(170 puan) tarafından
Adamlar kendilerinden o kadar emin ki polisten korksalar bandı çıkartmazlardı. Ama şikayet edeyim inşallah dikkate alıp gelirler.
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Malesef öyle  15 yas alti test yapmıyorlar ayni evde baskasi vsrsa belirti olmadan yapmayız yaoarsak 1 hafta sonra gene yapmayız diyolar sonuc icin ilac icin has gel diyorlar yani otobusle vs ne ole olursa gelip almiyo kimse gercekten biraz sorumsuzluk  yuzunden çoğaldı karantina sonrasi 14 gin de tekra test  yapmıyor lar iyilesti olarak dusunuyolaryani ölen oluyo olmeyen bi sekilde iyilesiyor biraz guzel beslenme ve bünye bagisiklik vs ile alakali
+1 oy
(15,689 puan) tarafından
Yerine göre kişiye göre değişiyor yapılan şey yanlış bu gibi durumda.ilgili yerlere şikayet etmelisin başına buyruk iş yapılmamalı çünkü işi onlar da ciddiye almaz ise kim alacak ?
+1 oy
(4,980 puan) tarafından
Evet geçen bende acile gittim vaka yakını bir adam anlatıyordu ilaç vermiyolarmis illa hasta gelecek diyorlarmış adam evden çıkması yasak nasıl getireyim diyor akin akin test yaptırmaya geliyorlardı şok oldum
+1 oy
(251 puan) tarafından
Yurt dışına ilaçları goturuyorlardi çinlere bile yardım ettiler hani niye bizim insanimiza neden önem yok anlamıyorum herşey gösteriş olmuş anca sesini herkese duyuracan öyle herkes seferber oluyor köylüyü kim napsin dmi zenginden sesini duyan varsa herkes yardım eder adeletsiz dunya
+1 oy
(385 puan) tarafından
Canım bebegin nerde ki görmüyorsun??

Maalesef bende çok yakınlarımdan rastladım bu gibi durumlara , mecbur kalınca test yapmışlar ve eve kendileri gitmiş arabası olmayınca taksiye binip pozitif haliyle eve gitmiş çoğu yakınım. Çok ilginç....

Ama hepsi aynı değil işlerini titizlikle yapanlarda var onlar için sözüm meclisten dışarı 
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Haklısın sen ama onlarda emir kulu hangi talimat geliyorsa ona uymak zorundalar.
0 oy
tarafından
Esimde korona oldu,cocugumun atesi cikti gelin test yapin bize diyorum siz gelin diyo cocuk hasta diyorum siz geleceksiniz diyor,saglik bakanligini aradim oda siz gidin diyo sonra sikayet actirdim bakanliga sikayet ettim cocugun atesi gecti is isten gectikten sonra aradilar gelelim diye yok dedim artik gecti.Yani bu kadar hizli yayilmasinin sebebi bu bence
0 oy
tarafından

Ne yazikki oyle :ermm:

0 oy
(1,217 puan) tarafından
Düğünlerde fink atanlar dengesizdir bi oturun kıçınızın üstüne biz hiç tutmadık çünkü çıkmıyoruz dişarı taziye düğün hiçbirine gitmiyoruz tutmadık 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Her test isteyene yapılırsa test yetişmez madem öyle oldugunu düşünüyor kendi kendine karantinaya alsın kötüleşirse gitsin
(2,768 puan) tarafından
Napsın bekleyerek ölsün mü ? Kadım zaten ayakta duramıyo kötü ne kadar saçma konusuyosun ya
(1,217 puan) tarafından
Kötü olsa ateşi olur nefes darlığı olurdu
(1,217 puan) tarafından
Pozitif bile çıksa eve gönderiliyo agır olmadıgı sürece hastaneler dolu çünkü anlayış biraz
(2,768 puan) tarafından
Belinden tutuldu kolunu kaldıramıyor ve nefes alamıyodu buna ragmen gidin dedıler
(1,217 puan) tarafından
Bilemiyorum orda değildim sonuçta gerçekten ne dediler ne oldu bilmiyoruz sonuçta geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 302 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 282 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.