0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Arkadaşlar üç ay oldu doğum yapalı.Sezeryan oldum.40 gün boyunca kahve kahve leke geldi sonra geçti .2 ay olduğunda bir kaç damla kan geldi bidaha gelmedi  dün yine bir damla leke gelmiş sonra geri gelmedi temizlenedim .Neden acaba hamilelikten önce düzensizliğim falan yoktu

2 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Canım sezeryanda bu normal kabul ediliyo her bünye farklı oluyo genelde sezeryan olanların kanaması fazla olmuyomuş benimki normal doğum olmuş gibi kanamam olmştu 
tarafından
Ya benim demek istediğim 1 damla tek geliyor yoksa şaşırmam yani 1 damla niye gelir ki sonra daha da gelmiyor
(2,194 puan) tarafından
Benimde 40 gün az kahve leke gelmişti ama 2 ci ayda regl oldum dedim ben kan kaybından öleceğim galiba dedim nasıl anlatsam banyoya girdim bacak aramdam hiç durmadan boşalıyor bardaktan boşalır gibi oldum dependler tutmadı kanama kesici ilaç verdiler ancak öyle düzeldi sonra ki üç dört ayda gene çok kanamalı regli oldum şimdi biraz toparladı gibi herkesin farklı oluyor galiba canım benimkinde normal demişti doktor bana kalsa ben ölüyorum sandim kan kaybından
tarafından
Aynen benimde ilk 20 gün kanamam oldu sonra leke leke oldu temizlendim sonra 2 aylıkken 1 damla geldi adet oldum sandım bekledim bekledim yok şimdi 3 aylık yine kan geldi adet oldum sandım yine yok
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benimde aynı şekilde oldu düzensiz oluyo 1 seneye kadar normal dedi doktorum
tarafından
Sizin de 1 damla gelip daha da gelmiyomuydu
(1,750 puan) tarafından
Evet 2 ay öyle  sürdü şimdide ara  Ara oluyo az leke geliyo sonra duruyo  sonra dzelir gibi oluyo her ay farklı 17 aylık kızım
tarafından
Ay ne can sıkıcı ya
(1,750 puan) tarafından
Evet valla bazen gecikiyo davula dönüyorum şişkinlik yapıyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 195 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 281 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilemzengi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.

374,656 soru

11,206,408 cevap

34,508 kullanıcı

...