0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kizlar oglum 3 gündür sıklıkla değilde bı sabah bir öğle bir akşam gibi düşünün o sıklıkta ishal çok afedersiniz hep sarı.. yoğurt muz kola leblebi aklıma ne gelse verdim ama faydası yok gibi napsam ya eşimde yok evde sabah hastaneye goturcem az önce yine yaptı. 3 yaşında oğlum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kuru kahve yutturabilirsen 1 çay kaşığı kadar bu geceyi atlatır inşallah 
(112 puan) tarafından
Az önce yine muz yedirdim hemen uyudu kahveyi hiç bilmiyordum sabah denerim mutlaka. İnşallah içerse o da
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
haşlanmış patates 

pirinç suyu 

pirinç 

makarna tuzzsuz yağsız 

bunları denediniz mi
0 oy
(482 puan) tarafından
Canım yarim çay bardağı su  

Yarim çay kaşığı tuz ve şeker koy karıştır içir anında serum etkisi yapıyor  hemen kesiyor ishali. Ben bu mucizeyi denediği m günden beri ishal im hemen kesilir. Bozuk bayat ürünler yediğim zaman neler çekerdim şükür ilacımı buldum diyebilirim.. bebegim 2 yasinda karni ağrıdığında muhakkak ona da ıciririm
0 oy
(3,606 puan) tarafından
enterogermina kids alabilirsiniz sıkıntılı bir ishal değil bu bol bol sıvı verin
0 oy
(554 puan) tarafından
Bu salgin com kotu 7 yasindaki oglum cok kotu ishal oldu tuvalete yetistiremedi cocuk kac defa enterogermina vermis dr bi kacda surup 2 gunde jshal gecti ama hala karin agrisi ve sık sık tuvete gitmesi var 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 146 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esma& (6,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 41 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 78 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...