0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kizlar tivelet eğitimine başladım ama kötü gidiyor dün başladık kakası çişini tuvalete yaptı 2 kere altına kaçırdı bugün ful altına yapıyor tuvelete oturmak istemiyor lazimlik aldık onuda oyuna çevirdi tecrübeli anneler ne yapmam gerek altına yapması normalmi gece bez baglayimmi fikir verirmisiniz bu ara 2 yaşına 1 ay var fişi geldiginde söylemiyor ben götürüyorum ama bugün hiç tuvalete yapmadı 

7 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Zaman ver bence bende kızıma o şekil yaptım 2 yaşındaydı o çok hevesliydi ablasını gördükçe gitmek istiyordu kafasına göre evde bezini çıkarıp sağa sola atıyordu kirli temiz demeden. Dedim öğreteyim ama olmadı anlayamiyordu ne zaman geleceğini çünkü kaciriyordu hep 10 gün uğraştım yok geri beze döndük 2 3 ay sonra yine denedik yine hazır değildi anlamıyordu. Sonra saldım bende kendi isteyince gelir diye koca insan olup bez takan yok sonuçta. 3 yaşıni doldurdu o ara çok fazla pişik oluyordu kanıyordu poposu anne çıkar dedi çıkardım ve 3 günde öğrendi 1 2 defa altına kaçırdı sadece 
(3,895 puan) tarafından
Çok haklısın nedir bu erkenden tuvalet öğretme aşkı anlamiyorum.Olan size olacak bol bol uğraşıp mahvolacaksiniz bnde 3 yasinda öğrettim cok rahat oldu.
(3,151 puan) tarafından
Evet gerçekten cocuk hazır olduğunda gelip kendisi söylüyor zaten uğraşmaya bile gerek olmuyor
(77 puan) tarafından
2 ci hamileyim o yüzden bebeğim kışın doğacak ozman ogretemem 2 bez parası o yüzden uğraşıyorum yoksa bende seneye yazı beklerdim
(3,151 puan) tarafından
Bence dert etme benim de ikinci kizimdi hatta bir de bebeğim vardi şuan 5 aylık kış yaz farketmez kendi hasır olunca zaten iki günde normal şekilde öğrenmiş olur. Bende yazın öğrensin diye acele etmiştim ama olmadı
-Reklam-
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Ayni böyle başladık üçüncü günü kendi klozete tırmanıp yapmaya başladı sabırlı ol üç gün olmasa beş gün illa ki alisacak
0 oy
tarafından
Ben tam 2 yaşında denedim iyi başladık ama inatlaşti bıraktım 26 aylıkken 2 günde öğrendi canım 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Bizimde 3. Günümüz bende pes etmeyi düşündüm hatta post açtım burda ama Yok devam edicem aynı şekilde söylemiyor yaptıktan sonra anne bak diyo biraz daha sabır olacak inşallah 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Hazir değilse öğretemezsin canım  bence  acele  etme  o hazir olunca  zaten kendisi gidip isteyerek yapıyor 
0 oy
tarafından
Dene üç dört gün  canım .. Ben  ne kadar oyuncak varsa.ruvalet in önüne taşıdım ilk gün orda.bi ton pijama pisletti   dk başı altına kaçırdı.  Yaptıktan sonra çiş geldi dedi .

Ertesi.gün   tamamen.tuttu  gece ye kadar 3.gün kadar da büyük çişini  yapmadı  kabız oldu. Canı acıdı diye yapmaktan çekiniyor du ... Neyse  ama ben bunu   sanırım 25   filan aylık.gibiydi. . Şuan 30 aylık .   Ama ben de 20 aylıkken di bi kaç gün denedim olmadı.başaramadık   tekrar dan ikinci defa da öğrendi 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben 3 yaşına 2 ay varken öğrettim bezi cikariyordu.Rahatsiz oluyordu bunlar hazır olma belirtisi diye duymuştum öğrettim.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 429 göst.
0 oy
5 cevap 90 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu