0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Yok oturtamıyorum tuvalete oyun gibi canı isterse bir oturuyor kalkıyor beklemiyor hiç salmıyor çişini napıcam kaç saattir tutuyor kakasını benfe hep güzel yaklaştım ama bugün artık sinir krizine girdim ne yapıcam nasıl tuvalette oturmaya ikna edicem

5 Cevaplar

0 oy
(933 puan) tarafından
Malesef yapacak birsey yok benim oglan 3 gun yapmamisti buyuk tuvaletini sakin bu durumda cocuga tepki gosterme. Tuvalet egitiminde aileden tepki goren cocuklar ileride etkisi cikiyor sabredeceksin cocouk hazir oldugunda zaten kendisi yapacsktir
(114 puan) tarafından
Kaka değil ki çişini bile tutuyor evet çok farkındayım aslında hiç kötü davranamadan hep güzel yaklaşıcam dedim ama az önce bende kendimi kaybettim artık umarım bu davranışımdan etkilenmemiştir yada çabuk unutur bundan sonrasında ilk gibi sakin olucam ama tutamadım kendimi ne olduounu bir an bende analamfım
(933 puan) tarafından
Kac yasinda cocugun kuzum eger yapmiyorsa zorlama zamani gelince kendisi yapacak brnim oglan 3 yasinda birakti bezi kac kez denedim olmadi son denemizde hazirdi ve biraktik tamamen sukur
(114 puan) tarafından
27 aylık ama bez bağlamak istemiyor
-Reklam-
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Biraz ara ver bence
(114 puan) tarafından
Ara verirsem sonra daha zor olur diye korkuyorum
0 oy
tarafından
İnan 30aylikken başladım 35 aylık olcak daha ugrasiyorum gece kaçırıyor bazen geldi diyor kandırıyor bazen sağa sola yapıyor zor sabır 
(114 puan) tarafından
Yaa çok zor
tarafından
Sabır başka bişey değil
tarafından
Bide hamileyim
0 oy
(123 puan) tarafından
Ara verme pesde etme giriyodu tuvalete oturuyodu ama yapmiyodu cikiyoduk altini giydiriyodum kilot pantolon bide altina yapiyodu tekrar gidiyoduk yapmiyodu cikip pantolonu giyince altina yapiyodu yalan yok cok sinirleniyodum altina yapmasina degilde tuvalette çişini yapmiyo tutuyodu sıkıyodu kendini ondan sinirleniyodum 1 hafta kadar suruyo sabredip pesetmeden devam et anlat ne yapmasi gerektigini elbet ogreniyo kizma yada vurma çok pişman olursun ilkse hele öğrenmycek saniyosun çevrendede sorup danişacak kimsen yoksa dahada zorlaniyosun ama butun cocuklar once boyle yapiyo bilmiyo cünki ilk yapsın çişini sonrası gelecek ama çok sabretmen lazım kaçgun oldu başlayalı 
(574 puan) tarafından
Bizim de 8.gun yakalarsam tuvalete yapıyor yakalamazsam altına.devam etmeli miyim ya asla söylemiyor geliyor diye saliveriyor acaba hazır değil de hem kendimi hem onu yipratiyor muyum diyorim 25 buçuk aylık.bu arada kreş bezli almıyor diye vermeye çalıştım eğitimi yoksa şu an beklerdim çalışmaya başlamak zorundayım
(123 puan) tarafından
Ben 24 ayı bitince hemen başladim tam iki yaşını bitirince 1 hafta 10 gun sıkmak lazım dişimizi çocuk bunlar sonuçta birazda ödüllendirmek lazım mesela hadi çişini yapalım sana çikolata veriryim yada ne seviyosa onu vereyim yada oyun oynatıyım falan diye ödullendirmekte iyi oluyo
(574 puan) tarafından
Evet bu yöntem biraz işe yarıyor ama gidince yapmasini sağlıyor gelince söylemiyor maalsef:) teşekkürler cevap için
(123 puan) tarafından
Odaha bilmez yada korkuyodur tuvaletten ondan söylemez sen sürwkli hadi çişe gidelim de götür yarim saat de bir falan az da olsa yapsın sıksık söyleyince oda alışır gör bak gelecek bikaçgüne anne çiş diye
(574 puan) tarafından
İnşallah.sabirla devam o zaman

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 570 göst.
22 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nagiş❤️ (10,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 435 göst.

379,685 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...