0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
23 aylık oğlum alistirmistim ne güzel çişi geldiğinde söylüyordu son 1 aydır yine söylüyor ama gidiyoruz lavoboya yapmıyor oyuna dalıyor dolapları açıyor etrafa dokunuyor falan asla yaptıramiyorum 

Tam cikiyiruz lavobodan evin içine koyveriyor inat yapar gibi nasıl yaptiricam lavoboya akıl verin kızlar ya bez takmak istemiyor zaten kendi çıkarıp atıyor yerlere yapıyor hep çişini bıktım valla artik

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postun üste çıksın canım Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin kuzum sende olmasan kimse bakmıyor valla ❤️
tarafından
Kuzum şuan ortalık karışık o yüzden kimse bakmamış galiba
tarafından
Nasıl karışık ne oldu ki
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım Bi ayıcığını ya da oyuncağını al. Bunu çok cosi gelmiş hadi çişini yaptır, sonra da ben sana çişini yaptırayım oğlum de. Yaptıktan sonra tebrik et öp felan. Sonra ellerini yıkattır. Böylelikle heveslenip öncelikle çişini yapabilir belki
tarafından
Deniyim canım ama zannetmiyorum ya inşallah yapar bu şekilde
(581 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende 1 aydır uğraşıyordum bir türlü yapmiyordu gidip salona yapıyordu duş başlığına takıldı son 1 haftadır suyu aciyorum ole yapıyor bu seferde buna alıştı ua sende ilgi çekici şeyler götür tuvalete su sesi olsun ole yapıyorlar benimkide 22 aylik
tarafından
Bende öyle deniyim Saol kuzum çok meraklı öyle şeylere zaten o yüzden yapmıyor oyuna dalıyor
0 oy
(119,308 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
tarafından
Amin bacım
0 oy
(52 puan) tarafından
Hiç kendini yorma canım bırak yapsın bütün halilarini kaldır üstüne gitme ama gözlemle cisi geldiğinde elini önüne filan koyuyorsa o zaman götür yani belli eder çişini bol su icirirsen sürekli tuvaletten çıkamazsın o yüzden sulama çocuğu
tarafından
Zaten söylüyor çişini onda sıkıntı yok kuzum sıkıntı tuvalete yapmıyor kendi gidiyor tuvaletin önüne çiş diyor girmek istiyor lavoboya giriyoruz yapmıyor çişini oyuna dalıyor birşeylere dokunma peşinde sürekli asla yapmıyor çıkartıyorum lavobodan olduğu gibi sn inadına evin ortasına yapıyor anlamadım valla napicagimi şaşırdım artık
(52 puan) tarafından
Eline kalem defter ver onunla oyalansin ilgisini çekecek seni yormayacak bir şey bulmaya çalış Allah sabır versin bizde çiş egitimindeyiz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 435 göst.
0 oy
15 cevap 1,134 göst.

379,727 soru