0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (540 puan) tarafından
Analarım ben çok zorlanıyorum eski postlarda da emme sıkıntısı ayakta yürüyerek emiyordu 6aylik olduk hala devam birde uzanmak oturmak oynamak istemiyor sadece ayakta durmak kucak onu mutlu ediyor altını bile değiştiremiyorum kakasını bile yapacakken bı anda kesiyo kaldır beni diye ağlıyor var mı böyle sıkıntılar yaşayan 

2 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
Benimde annem ayakta sallamaya alıştırmisti benimde uyluk sokumumda fazla oturunca agri oluşuyor mesela o o şekilde alistirdigi için bebeğim beşikte yatmak istemiyordu bir gün oyun oynaya oynaya önce beşiği alıştırdım sonra sallamayı bıraktım o yatmak isteyince yanına uzanayım uzanan sallamayı da terk ettirdim
(540 puan) tarafından
Evet beşik sıkıntısı bende de var ama bilmiyorum nasıl düzelecek
(52 puan) tarafından
Bir de benim bebeğim kakasını dahi bacağını kaldirmazsam eğer isterse 3 gün geçsin yapmıyordu tabi doktora danışayım 1 haftayı geçmediği sürece sıkıntı yok dedi 1 haftaya yakın o şekilde bıraktım zeytinyagi 1 2 damla damlattim mamasina 1 hafta sonunda kendisi yapmaya başladı
(540 puan) tarafından
Canım ben afedersin poposunun deliğini bile göremiyorum açmıyor bacaklarını bile kırmıyo dik duruyo beni kaldır diyo kafasını havaya kaldırıp ağlıyor
(52 puan) tarafından
İşte bebekler çok kolay bir şeyi alışkanlık haline getirebiliyorlar bu bazen iyi bazen de kötü bana kalırsa arada battaniyeyi yere sar onu serbest bırak acıktığıni hissettiğin an yanına uzanıp onu beslemeye çalış yoksa ileriki dönemlerde senin için ciddi anlamda problem olabilir şuan güven duygusu gelişmesi yönünden anne kucağı ne kadar iyi olursa olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok hiç yaşamadım canım ama çok zor işin inşallah düzelir unutur bir an önce 
(540 puan) tarafından
Allah razı olsun canım zor inşallah unutur geçer

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 175 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy