0 oy
831 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kizlar benim ablam yeni evli beş ay oluyo benim eşimle gece oturuyorlardı bugün ablam evine gitti ve dediki kocan demiski kızlara gidelim falan benim eşim kabul etmemiş dedi bende kavgaalr ettim bunlarda alkolluydu gece diyo ki alkollü uydurmuş ama ben doğru olduğuna inanıyorum alkol içen birisi eşim geceleri arada çıkıp gidiyor ne yaptıysam anlamadı çok ağlıyorum bugün gözlerim şişti sizce bu aldatmismidir beni daha önceden erkek arkadaşlara diye giderdi demekki kadınlara gidiyormuş insan ölmek isterim şuan ölmek istiyorum severek evlendim bebeğim var 

14 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Peki eşin sonradan mı alkolik oldu yoksa bunu bilerek mi evlendin ?
(34 puan) tarafından
Sonradan
(34 puan) tarafından
Bir yıl sonra evlendikten
(9,626 puan) tarafından
Alkol alan birisi içinden geçenleri söyler yani alkolün etkisiyle söylediğini düşünmüyorum,acı gelebilir ama demekki ayık kafayla da bunları düşünen birisi
(34 puan) tarafından
Zaten o ayık tim ben diyo o adam alkollü öle uydurmustur diyo demedim diyo dahale
(9,626 puan) tarafından
O zaman o kişi doğruyu söylüyo,eşini en iyi sen tanırsın,mesela sen öyle bise sorduğunda verdiği cevapta girdiği haller nasıldı cok mu sakindi yoksa fevri bi şekilde mi cevap verdi yani demek istediğim şu,başka bi konuda da sen hesap sorunca haklı ve haksız olduğunda verdiği tepkileri gözünün önüne getirirsen bu konuda da doğru söyleyip söylemediğini anlayabilirsin
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Alköl içen insan onuda yapar. Sen önce alkolü bıraktırmaya çalış
(34 puan) tarafından
Beni dinlerim sence şuana kadar on kez bırakırdı dinleseydi
0 oy
(979 puan) tarafından
İyi düşün iyi olr inşallah sakin kafayla otur konus
(34 puan) tarafından
Yalanlıyor ama içime şüphe düştü
(979 puan) tarafından
O zmn çaktırmadan onu incele arastr cnm
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Pislik herif ya helali dururken neden pis kadınlara gitmiş ki nasıl midesi kaldırıyor anlamıyorum gerçekten sende dikkat et pislik kocandan hastalık kapma
(34 puan) tarafından
Evet demekki gidiyormuş ben nerden bileyim çocuğumuzu da hiç dusunmemis çok kötüyüm
(3,127 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyim
0 oy
tarafından
Bilemiuorm canm allah yardımcn olsn 
(34 puan) tarafından
İçime kurt düştü çok kötüyüm zaten huyları bıktırdı birde bu bilmiyorum napicam ben
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Alkol herşeyi yaptırı bana göre.alkolşüöiken dediklerini sonradan kıvırırlar.yada başkasına atarlar suçu.

Alkol bütün kötülüklerin anasıdır 2 2 daha 4.
(34 puan) tarafından
Allah cezasını versin evlendikten sonra başladı
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Alkol kullanıyor ve bebeğim var demişsiniz. Zina ihtimali de var. Takipte kalın Allah muhafaza emin olursanız da bitirin. Yanlış yanlışla devam ediyor maalesef 
(1,928 puan) tarafından
Sakin ol. Üzülmen çok doğal. Ne umutlarla yuva kuruyoruz kolay mı. Allah hidayet versin. İnşallah yanılırsın. Haram tatlı, helal zor geliyor. Öfkenle hareket etme tek tavsiyem
(34 puan) tarafından
Afedersin iltihap kaptım gibiydi galiba onla bunla birlik olru bana bulaştı o kadar igreniuorum kendimden de
(1,928 puan) tarafından
Sen niye kendinden iğreniyorsun. Namusunla iffetinle yuvanın başındasın. Bu süreçte kendini koru her ihtimale karşı sana Bi şey olmasın. Gerçekten çok üzüldüm
(34 puan) tarafından
Hiç bir kasin bunu haketmez çocuklardan sokağa bile çıkamıyorum 25 yaşındayım bu bana cidden ağır geldi bir ksdin zina yapsa neler diyorlar ama o erkek savunmasını bile böle yapanlar var bilmem ki kendimden neden igreniuorum bilmiyorum ama iğreniyorum onunla evlendigim için onu sevdiğim için
(1,928 puan) tarafından
Okudum postlarını da eşin sorumsuz ve hakkını gözetmiyor evine zaman ayırmıyor. Ben her zaman boşanmanın çok güzel bir nimet olduğunu düşünüyorum.
Allah güç kuvvet versin senin suçun yok. Bırak Kocan dertlensin.
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Boyle insanlar yuzunden rahim kanserleri artti hastalik tasiyorlar masum kadinlar cekiyor cilesini. Canim insalalh oyle degildir dicem ama alkol alan insan onuda yapr. Bosuna dememisler icki botun kotuluklerin anasidir diye.
(34 puan) tarafından
Evet ben de bu sıra iltihap kaptım gibi hissediyorum meğer galiba karilara falan gitmiş
(2,016 puan) tarafından
Hemen bi kadin dogumcuya git esinde kondom kullanmadan yanasmasin bundan sonra sana her turlu tedbiri al derim yarin obur gun barisirsin iyi devam eder adamin huyu degismez sen tedbirini al
(34 puan) tarafından
Çok korktum yemin ederim ki  gidicem
0 oy
tarafından
Telefonunu kontrol et tetikte ol başka hesapları var mı bak öyle bisey yapması için iletişim kurması lazım konum uygulamalari var takip ediyor iyi araştır onlardan yükle takip et iyice araştır bence
0 oy
(4,903 puan) tarafından
Gerçeği bir sarhostan birde çocuktan otur dinle derler cnm
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Eski postlarında darp edip aldattığını yazmışsın kardeşim neden sabrediyorsun ki? Ve cidden koru kendini eşinden hastalık kapma. 
(34 puan) tarafından
Çocuklarım için sabrettim ama gene böyle duydum aldatmadim dedi olayı kapattı üstüne dovdu ve korkuyorum haberleri izledikçe susuyorum her gün bı kadın oluyo çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Yanı okuduguma dayanarak aldatılıyorsun hemde baya suredır ama sorun şu ablan dıyene kadar hıc hıssetmedın mı
(34 puan) tarafından
Bir kaç kez böyle birileri söyledi hep yalanladı inkar etti bu uucnu telefonudan falan da bişey bulamadim
tarafından
Sende bıraz kulak arkası yaptın galıba duymak ıstemedın soylennelerı
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Peki sana karşı nasıldı eşin cinsel anlamda 
0 oy
(17 puan) tarafından
Canım bende sen gibiyim sen emin dehilsin ama ben eminim mesajlarını yaladım geçen akşam o günden beri konuşmuyorum yüzüne bile bakmıyorum ama o bilmiyorum benim bildiğimi icime attım ne zaman patlarim bilmiyorum rabbim yardımcın olsun ins 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 1,070 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eranur (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,360 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Kalbim (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 267 göst.