0 oy
1,365 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızların eşimin idrarda yanma afedersiniz akıntısı aşırı oluyordu bunlar olmadan 1 gun önce birliktelik olmuştu ertesi gun doktora gitti kan falan vermiş ben esimdeki belirtilere baktığımda bel soguklugu diye bisey cikiyor sigil dokuntu flan yok ama diğerleri var smdi 2 gündür de bende var kaşıntı ağrı akıntı bende pazartesi doktora gidicem ama bu hastalık cinsel yolla bulasiyormus yani bu benim esimin beni başkasıyla aldattigi anlamina mi geliyor 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilk defa duydum ama hemen aldatılmaya bağlama
(22 puan) tarafından
Cinsel yolla bulasiyor mus birliktelik olmadan once bende bisey yoktu daha sonra once onda belirti verdi sonra bende o yuzden kafama taktım doktor usutmussundur demis esime bana oyle diyor daha oncede usuttugu oluyodu hic boyle seyler yasamadik
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evet bel soğukluğu cinsel yolla bulasiyor ve bel soğukluğu varsa sana da geçmiş olabilir
(22 puan) tarafından
Banada bulastigi için ben suphlendm yani 10 yıllık esi tarafindan ihanete uğrayan var yapmaz yada yapabilir diyemem ki
(6,203 puan) tarafından
Valla bel soğukluğu ilişkiyle bulaşır yani usutmeyle bir alakası yok.Yukarda usutmeyle bulaşacak bir şey değil yazacaktım o kısım yanlış olmuş.
(22 puan) tarafından
Bende olsaydi ilk bende belirti verirdi ona sonra bulasir onda belirti verirdi bende bisey yoktu sadece bi sivilce çıkmıştı iltahapli kil donmesi dedi annem bide o dışında iliski cok baska bisey cok cok afedersiniz yani ben onla birliktelikten sonra boyle oldm daha oncesinde yoktu
(6,203 puan) tarafından
Dediğim gibi ilişkiyle ve bakteri yoluyla bulaşıyor.Usutmeyle bulaşması için eşinin sürekli çıplak gezmesi gerek
(22 puan) tarafından
Bu havada hala sort atletle oturur gezer evin icinde cam açık uyur o yuzden mi oldu acaba
0 oy
(1,466 puan) tarafından
E bi sonucları  ciksin sonuç bel soguklumu  yani bi dur hemen aldatildini  nerden ckrdn 
(22 puan) tarafından
Çıkmış zaten sonuclar doktor usutmussundur demis ama verdiği ilac ve iğneler soğuk algınlığı icin yazmiyor bel soguklugu yaziyor yalan soyluyor olabilirmi diye suphlndim
(1,466 puan) tarafından
Hee o zaman başka tabi buna yorum yapmak zor canim başka bi doktora daniş sağlık ocağı felan tanidigin varsa veriyorlarmi  diye o zaman anlasilir
(22 puan) tarafından
Tamm canm Allah razi olsn
0 oy
(954 puan) tarafından
Oluyor cnm erkeklerde usutunce bağışıklık düşünce olabiliyor ama bulaşmış da olabilir sen anlarsın esin öyle bi şey yapabilir mi
(22 puan) tarafından
Bilemiyorum ki yapabilir erkek milleti sonucta hersey beklenir
0 oy
(976 puan) tarafından
Bir yorum yapamayız ki canım. Sakıncalı bir konu. Onu ancak eşinle konuşabilirsin. Ayrıca bu bel soğukluğu kendiliğinden olan birşey değil mi yani 
(22 puan) tarafından
Sanki yapsa söyler miki ben böyle böyle bisey arastirdim buldum diyorum doktor bana böyle dedi diyor yani elimde kanit olmadan bisey olmadan da bisey diyemiyorm
(976 puan) tarafından
Genelde böyle hastalıklar eskortlardan bulaşıyor. Eşinde o potansiyel var mı ki? Sen az çok tahmin edersin. Mesela eşinde Allah korkusu var mı, namaz kılıyor mu? Seni seviyor mu? Bunlar önemli
(22 puan) tarafından
Hayır namaz kılmıyor böyle bişey yapadabilir yani beni sevdigini söylüyor ama bilemiyorum guvenemiyorum ki çünkü cevresinde karı kız ayagi olan çok arkadaşı vaar bigun birine uyduysa yapmis olabilir yani
(976 puan) tarafından
Ooo.. Öyle kötü arkadaşları varsa kork o zaman canım. Erkekler arkadaşlarından çok etkilenir. Ben yaşadım, biliyorum. Derhal o arkadaşlarını bırakması lazım. Bi de ortada herhangi bir kanıt yoksa bişey de diyemezsin. Ancak bundan sonra hareketlerini takip edebilirsin.
(22 puan) tarafından
Kaç kez kızdım babamin evine gittim hep soz verdi gorusmicem diye ama gene ayni cocukluk arkadaslari beraber buyumusler ben gitmiyom onlar geliyor ama diyor
0 oy
tarafından
Bel soğuklugu tek cinsel ilişkiyle bulaşır başka bulaşma imkanı yok
(22 puan) tarafından
Bende olsa ilk bende belirti verir degilmi
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Umarim oyle degildir 
(22 puan) tarafından
İnşallah değildir
0 oy
tarafından
Töbe estağfurullah adı üstünde bel soğukluğu benim eşimde de olmuştu ürolojiye gitti belinden soğuk aldığı için iltihap oluşmuş dedi doktor antibiyotik verdi geçti. Bel soğukluğu aldatılma ne alaka canım ya virüs değilki bu. 
tarafından
Belki eşin enfeksiyon kapmış iltihap kapmış ilerlemiş cinsel yolla yani eşinden sana bulaşıyor o yüzden cinsel yolla bulaşır deniliyor illaki eşin başka kadından alıyor diye bişry yok ve insanlar googlede gördüğü herşeye inanıyor mesela googlede hpv virüsünün ilişkiye bulaştığı bir çok kişiyle ilişkiye giren insanlarda görüldüğü yazıyor ama gerçekte öyle değil insan doğarken bile o virüsle doğabiliyor ve bu virüs yıllar sonra ya enfeksiyon çoğalırsa vücutta yada bağışıklık zayıflarsa yayılıp bulunan kişiden eşine geçiyor yani Google de yazanlar hep abartı herşeyi cinsel yola bağlıyorlar halbuki hpv gibi virüsler dna sında var insanların. İkincisi de cinsel yolla hemen öyle bulaşsa bu genelevde fln  çalışan kadınların hepsi geberip gitmişti şuan yani Google ye bakıpta içine kuruntu düşürme.
(22 puan) tarafından
Valla bende istemiyorum öyle bisey olsun bu zamana kadar basima hic boyle bisey gelmemisti girdim googleye bunlari görünce şok oldum korktum acikcasi ama icimi rahatlattinz pazartesi doktora soylicm zaten bakalm o ne diyeck esimin gittigi doktora gidcm
tarafından
Aynen git sor için rahat etsin ama Google yazılanlara bakma sen Google ye baksak hepimiz yarın ölürüz başım dönüyor yazıyorsun kanser belirtisi yazıyor Allah korusun. Dediğim gibi hpv sadece çok kişiyle birlikte olanlarda olur bulaşır bilmem ne yazıyor mesela ama hpv insanın dna sında var kimisinin doğuştan gelen  birşey ama 30 sene sonra bağışıklık zayıflayıp kemiklerde erime fln olunca virüs canlanır bulaşıyor ama insanlar bunun birinden bulaştığını düşünüyor halbuki ortak kullanılan wc lerden fln da bulaşıyor bunlar.
(22 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razi olsun sendn
tarafından
Cümlemizden inşallah ☺️
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Kız belki başka birşeyi vardır doktor ne dedi 
(22 puan) tarafından
Ben yanında değildim bende geleyim dedim yok sen niye geliyon dedi bana sonra doktor usutmussundur flan demis iki tane igne bi tane hap yazmis e nabizdan baktm yazdığı ilaclarin icerigine nedir ne icin kullanilir hepsi bel soğukluğu cinsel yolla bulasan mikroplar flan filan yaziyodu hani hic biri üşütme flan yazmiyodu ondan kafama takıldı
(2,054 puan) tarafından
O zaman öyleyse sıkıntı eşinle konuş  ya da sen Kendi sonucunu öğren ona göre hala yalanlarsa aileleri kat böyle birşeyi niye yapmış ki birde sana bulaştırdi
(22 puan) tarafından
Bi gideyim pazartesi gunu de sonuclara gore artk yapicam biseyler
0 oy
(834 puan) tarafından
Kuzum evet bel soğukluğu o şekilde oluyo da illa cinsel birliktelik oömasına gerek yok ki. Bu yani bulaşabilir tuvaletlerden vs. Ortak kullanım alanlarından. Hani yani başka birinde vardır mesela lavaboda elini yıkamamıştır eşinle temas etmiçtir. Eşin de tuvalete filan gidip şey yapınca bulaşmış olamaz mı mesela . Yan bilmiyom iyimser tahmin edşyom yani olabilir
(22 puan) tarafından
Ya bilemiyorum ki canim ama inşallah öyle biseydir
0 oy
(191 puan) tarafından
Tamam da bunu nasıl aldatmaya bağladın ki hemen. Canım eşinde enfeksiyon varsa yada yıkamıyorsa temiz tutmuyorsa orasını ondaki mikrop sana da geçiyor hemen. aldatmaya bağlama. 
(22 puan) tarafından
Canim resmen iltahap geliyordu gördüm yani afedersin ic camasiri flan hep batiyordu agridan yanmadan duramiyordu esim cok temiz bi insan hani yikamiyo diyemeyiz hergun dus alir flan yani bide bunun sadece cinsel yolla bulasabilecegi flan yazdığı icin oraya bagladim ben illa vardir demiyormda belki bu durumu yasayan yada boyle bisey duyan vardır diye icimde kalmasin diye sordm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 109 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
+1 oy
23 cevap 1,072 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eranur (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 833 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Prensesannesi35 (34 puan) tarafından soruldu