0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Hanımlar esim 3 yıl boyunca asla cocuk istemedi en sonunda bı kızımız oldu benden düşkün sanki annesi o kendi tarafina gelince bacıları annesi severken bisey yok benim annemler abimler sevdi bugün kızımı eve geldik kızım seni sırkaladılarmı diyo ağzına çarpmasım geldi yaa kızım daha 2 aylık bu gececi bi süreç mi yoksa eşler hep boylemi devam ediyo insani sinir ediyo gerçekten bisey diyince başlıyoruz kavga etmeye kaynanamda oyle annemler severken o cin gozlerini ayirmiyo çocuğu seven kişiden sizin eslerinizde böylemi 

2 Cevaplar

0 oy
(119,112 puan) tarafından
nasi izin aldin esinin ailesinden
(265 puan) tarafından
İzin almadım canım annemler bi akrabamiza gelmis bizde oraya gittik o vesileyle görüştük
(119,112 puan) tarafından
kusura bakma ama yasadigin hayat bom poh bi hayat sana uzuluyorum gercekten
(265 puan) tarafından
Gerçekten haklısın ailesiyle yaşıyorum esim 2 aydir inanılmaz değişim içinde cocuk dogdugundan beridir benim aileme düşman kesildi sebepsiz yere hemde kendi ailesine daha da ayri baglanmaya başladı en ufak bi soz soylesek kavganın fitilini atesliyoruz ama qrkamda bi evli ikide bekar bacısı var bana ne cektiriyolarsa yasatiyolarsa Rabbim de onlara bin katini yasatsin diyorum Allah büyük keske hepimiz dört dörtlük yasayabilsek bütün kadınlar baş tacı olsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkimiz de çocuklara kim yaklaşırsa yaklassin gözümüzle takip ederiz. Onun ailesi benim ailem fark etmez. Zaten yabancılar da yaklasmaz. İkimiz de yakın temasla sevilmesinden hoşlanmıyoruz

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 950 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Defne_batuhan (3,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 542 göst.
0 oy
18 cevap 571 göst.

378,159 soru