0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Kizlar internet uzerinden montessori yatak aldik 2 ay oldu adam hala gondermedi su gun gondericem buqun gondericem diye hep oyaliyor 2000 bin tl kapora atmistik adamin dukkani ankarada evet bu isle ugrasiyor arkadasimin kuzenini gonderdim gercekten yatak isi yapiyor ama salliyor hep bizi telfonlara asla cikmiyor cocugum yerde yatiyor valla 2 aydir ve hakkaridryiz havalar iyice sogudu boyle bi durumda tuketici haklarinimi aramam lazim yoksa polis ilgilenir mi dukkanina vs gider mi yardimci olun

15 Cevaplar

+1 oy
(94 puan) tarafından
Butun dekontlarim var elimde konuşmalari siler diye ekran goruntulerini herseyi aldim belgelerimin hepsi tam
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Mağazaya gidin canım ne bekliyosunuz
(94 puan) tarafından
Esim askeri personel disariya cikmayrz ki biz hakkarideyz magaza ankarada
0 oy
tarafından
Hangi uygulama üzerinden aldınız 
(94 puan) tarafından
İnstgran uzerinden aldik
tarafından
Tüketici hakem heyetine şikayet et canım
(94 puan) tarafından
Ariyayim ozman ben derdimi anlataym belkii bi yol gosterirler Allahtan evlakralrm hepsi tam ve eft yaptgmz hesap kiznin hesabi kendi numarasi dukkani herseyi belli
0 oy
(7,542 puan) tarafından
Bir bit yeniği var o işte iki ay ne demek 2000₺ para almış valla şikayet edin.
(94 puan) tarafından
İste cumhuriyetbassavciliga mi sikeyet etmem lazim yoksa tuketi haklarinami esim operasyonda hergun kavga edyrx esimle bunolay yuzunden burasi asiri soğudu cocuk yerdr yatyo valla evde huzur kalmadi
(7,542 puan) tarafından
Nasıl bir yol izlenir bilemiyorum canım.
0 oy
tarafından

Bizde Trendyol dan alicaktik kıymık olur kötü çıkar diye guvenmedik eşim çizimi yaptı marangozdan kestirdi tahtalarıni 1300 TL verdik çokta güzel oldu siz birde fazla para mi verdiniz 2 bin TL kapora diyorsun ne kadara yapıyor ki

image daha bitmedi korumaliklarini takicaz bu şekilde 

(94 puan) tarafından
4500 tl ye yapiyor modeli yukluyeyim buraya bakinn yatak dahil 4500 tl dedi
(1,655 puan) tarafından
Çok değil mi yaa o fiyat :/
0 oy
(48,491 puan) tarafından
mesaj at savciliga gidiyorum dükkanını kapattiricam diye tutusur
(94 puan) tarafından
Zaten esim asker ondan bile korkmuyor polisten korkmaz diye duaunuyrm ama savciliga gidicem onlar mahkeme kagidini gonderince belki braz tirsar
0 oy
tarafından
Uzakta olduğunuz için bu kadar savsaklamis bence.cunku Ankara'da olsanız böyle ugradtiracagini hiç sanmıyorum.son bir kez yazın polise gidiyorum diye sonra da gidin polise bence 
(94 puan) tarafından
Baklm sonkez yazdim egerki gene hi dons saglamazsa aksam ifade yazip direk savciliga gidicem
tarafından
En iyisi beklediğine değmez zaten 2 ay beklemiş boş yere
(94 puan) tarafından
Evet ya hergun yaziyo ama adam boyasi kaldo surasi kaldo diye anju oldum isler aksadi bilmem ne oldu bizde ondan insanlik yaptik bekledik tain zamani geldi derkn arada kaynadi gtti yoksa bu kadar beklemezdk
tarafından
Instagram'da engelledi mı sizi?engellemdiyse yorum olarakta belirtseydiniz
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Polise şikayet edin. Adama da mesaj at polise şikayet edicem diye. Elim de belgeler var para yatırdığıma dair falan diye tehdit et. 
(94 puan) tarafından
Ay neler neler yaziyrm donmuyor telefonu acmiyor asla bi irtibat kuramiyoruz
0 oy
(221 puan) tarafından
Canim ankaranin neresinde kaliyor bana yakinsa giderim canim mağazanın adını biliuormusun canim büyük  ihtimal sitelerde olabilir mağazası 
(94 puan) tarafından
Evet canim sitelerde adamin ismi bahri yildiz magazanin ismi montessoriankaraby instgram hesabida valla oyle bi guzellik yaparsan dualarimizla cenneti kazanirsin valla billa evde hergun kavga
0 oy
(94 puan) tarafından
Seçtiğim yatak ve adamin instgram sayfasinida yukledim benim dustugum hataya sizler dusmeyin bakn burdan 
0 oy
(77 puan) tarafından
Aklı olan instagramdan alışveriş yapmaz mahkemeye verin canm 
(94 puan) tarafından
Akli olan derken okadar guvenilir sayfalarin hakkni yemeyin ben bebek arabami besigimi bebek.kiyafetlerini hep ordan aldim ilk defa basimiza geldi
(10,210 puan) tarafından
İnstadan iyi de çıkıyo kötü de canım bu tarz ürün beğenince hepsiburada amazon ya da trendyol üzerinden almaya çalışın üç lira fazla olsun ama en azından iptal hakkı oluyor
(77 puan) tarafından
Valla hiç bir sayfa o kadar guvenilir değil ne iade yapiyorlar ne adam akıllı değişim işlerine gelmedigi zaman iletisimi kesiyorlar kimseye ulasamiyorsun karşında kimle muhatapsn bilmiyorsun bile işte her zaman başına gelmez sadece bir kez gelir ve tövbe edersin ben hep Trendyol hepsiburada veya lcw DeFacto yada başka markaların Internet sitesinden aliom hiç deglse kimle muhatap olduğumu biliyorum
(94 puan) tarafından
....tmm
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hakkâri merkezde misiniz acaba eşim de subay Derecike çıktı tayinimiz. Biz gitmedik nasıl oralar 
(2,537 puan) tarafından
Keske biz de merkezde olsaydık. Derecik de güzelmiş yani insanları iyi diyorlar ama eşyalı ev bulamadık 2 sene için de eşyalarımızı götürmek istemiyoruz
(94 puan) tarafından
Biz merkezdeyz ama merkezle alakamiz yok tugay ap ayri bi yer istedgn zamn cikamiyosn disarya kadınlar cikiyo eslere yasak cikmak boluk komutani izn vercekte onlarda yanimizda gelcek
(2,537 puan) tarafından
Anladım. Derecik öyle değil eşler evine gidip gelebilir ama biz de ev bulamadık
(94 puan) tarafından
Benimkide ayni eve geliyo hergun sabah 8 aksam 5 te benimki istikam itfaiye uzman cavus canim operasyona yilda bir gdiyor oda 1 hafta falan ama derecik nasil bilmyrm burasi lojman apart konusunda iyi bi park var tugayin icinde birde market baya buyuk tugayin ici kadinlar istedgi saat cikiyor bi sorun teskil etmiyor ama biz bodrumdan geldik buraya 1 ay oldu alisamadik daha ondan galiba
(2,537 puan) tarafından
Siirt'te kaldık 6 ay kadar görev için gönderilmiştik aparatın içinde her şey vardı lokanta kuaför pastane market park keşke derecikte de öyle olsaydı Tugay büyük çünkü bir sürü üst bölgesi var bir dünya asker keşke eşleri de düşünseler ama TSK da farklı bir zihniyet var tek bildikleri meslek olsun istiyorlar eşiyle olsa işine daha iyi gidip gelir demiyorlar
0 oy
(10,210 puan) tarafından
Tüketici haklarına şikayet et canım önce onlara etmen lazım sanırım
(94 puan) tarafından
Tammdr cok sagolun
0 oy
(537 puan) tarafından
Geçmiş olsun çocuğun yerde büyür öyle gider yani hâlâ alabileceğini mi düşünüyorsun nasıl güvenip o kadar parayı attın paranız mı çok anlamadım ki
(94 puan) tarafından
Sukur yetecek kadar paramiz var evet ama malzeme parasini almadan yapmiyrz dedi 7 8 tane sayfayla konustum demekki bu sekilde calisiyolr diye dusunduk
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Sayfaya girdim baktım. Yorumlari da sınırlandırmis. Takipçisi de az. 49 bin diyo ama bence hepsi sahte takipçidir. Dolandırıcı bence. Böyle yerlerden alışveriş yapmayın tenedyol gibi sitelerden yapın. Ucuz da değil hele kopara istediyse ona hiç bulaşmayın derim... 
(94 puan) tarafından
Trendyolada baktık ama istedgmz olculerde yapmadiklari icin oyuzden arayis icine grmistik instgramdan tek sucumuz olcu sebebi lojmanda kaldgmz icin odalar asiri kucik 1+1 zaten yatak odasinin olcusune gore yaptrmamiz laizmdi yoksa gene boyle bi hataya dusmezdik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 471 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 214 göst.