0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar  eşimle hiç aramız bozulmadı kavgalı da degildik herşey çok güzel ve normal gidiyordu  serklajlym annemin evimde kalıyoruz o da kalıyor herkes uyuduktan sonra yanına gittim  maç izliyordu birlikte izledik öptüm onu o da elini belime sarmştı  2. Öpmemde beni öpme bu aralar tiksiniyorum dedi dondum resmen tek kelime etmeden yanından hemen ayrıldım tek kelime etmedim  halen inanamyrm   Allah'ım bu bir rüya olsun dedm gece 2ye kadar ağladım çok kırıldım neden böyle birşey demiş olabilir aklım almıyor  çok üzgünüm gerçekten durduk yere asla ne oldu asla bu kelimeyi bna kullanamazdi  iyi günümde kötü günümde her koşulda yanımda olan adam  bu değildi sanki :(:(:(

12 Cevaplar

+1 oy
(7,401 puan) tarafından
Bunu eşine sorman lazim canim..cok ayip etmis ama b3n bile uzuldum inan
(123 puan) tarafından
Kız ne zorluklar geciyrm 5 ay oldu yataktaym wc dşnda kalkmyrm zorluklarla 5 ayına girdm 3 gunde 1 igne hergun kan sulandrci iğne kullanyrm çok kötüym  neden böyle kelime kullandı hesap bile sormadm
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Neden diye sorsaydın ya 
(13,787 puan) tarafından
Neden huylaniyomus onuda anlamadim
(123 puan) tarafından
Bizim normalde çok güzel bir ilişkimiz var  bilmiyrm belki de canı birseylere sıkılmstr bende çok uzatmadm
(13,787 puan) tarafından
Uzatma boşver cnm
(123 puan) tarafından
Bende  mecbur öyle yaptım uzatsam uzayacaktı ve kavga çkacaktı o yüzden uzatmadm
(13,787 puan) tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
(938 puan) tarafından
Canim onu demek istememiştir belki de o anda hamilelikte piskolojik bı durum biz ne kadar etkileniyorsak onlar da etkileniyor biraz etkisi geçince sorabilirsin ne oldu neden öyle dedin diye
(123 puan) tarafından
Sabah da ailemle hiç birsey olmamş gibi davrandı gülüyordu  küçük kız kardeşime laf atıyordu şakacasna hep birbiryle ugraşr normalde  onla tek kelime bile  etmedim konuşmadm hiç yadmadm bugün o da yazmadi
(938 puan) tarafından
Annengilin yanında sıkılmış da olabilir erkekler rahat edemezler yada kendiyle alakalı bir durum da olabilir canım hiç üzme kendini başka probleminiz yoksa zaman içinde konuşur halledersiniz
(123 puan) tarafından
Sıkıldgnı sanmyrm evimiz çok yakın kendi gitmiyor evde tek sıkılıyrm diyor  anneme diyo size ve bu eve alşmşm  eve bile bitmek istemyrm diyor
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Acaba yanlış kelime kullanmış olabilir mi durduk yerde niye böyle bisey söylesin 
(123 puan) tarafından
Mesaj attım dedi ki yemin ederim kötü bir niyetim yoktu boş boşuna huzurunu bozdun  bir an agzmdan kaçtı huylanyrm diyecktm dedi
(123 puan) tarafından
Dedim sen çocuk için beni seviyormş gibi yapıyorsun eğer çocuk içinse Allah belamı versin dedi ikinizi de çok seviyorum dedi
(3,257 puan) tarafından
Ya boşuna üzmüşsün kendini. Bunları konuşmaktan çekinme. Ben eşimle hiç yüzyüze konuşurken anlaşamam mesela hep mesaj atarım bana böyle dedin ben anlamadım ne demek istedin benim anladığım şekilde deyip demediğinden emin olmak için bunu yaparım hep tavsiye ederim sana da.
(123 puan) tarafından
Dün yanıma gel dedi gelmiyrum dedi yer açtı beklyrm dedi gittim konuştk çözdük dedim beni aldattgni düşündm filan dedi yeminle öyle birşey yok boşuna iftira atacan bana dedi çok şükür ya değişecek diye çok korktum
(3,257 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın sevindim adına❤
0 oy
(6,118 puan) tarafından
Vallahi bizim de eşimle aramızda değildi evimizle ilgili sıkıntılar oluyor mesela ektiğimiz mahsul çok iyi giderken bir anda duruyor olmuyor yani bunlar hep böyle üst üste geldi Halbuki her şeyi çok yolunda gidiyordu mesela hasat kaldırmaya 10 gün var hiç olmayacak şekilde başka bir felaket oluyor biz de bir hoca vardı Tanıdık onunla görüştük o da anne baba isimlerimizi aldı dedi ki bir taraftan biri bir şey yapmış bir sıkıntı var ki onun da kim olduğunu da tahmin edebiliyoruz eşimin tarafından birisi ismini de vereyim eltimden şüpheleniyoruz o yüzden dolayı bakalım Salı günü gel ortaya olabiliyor nazar değiyor güzel bir şey paylaşıyorsun Mesela biri imrenerek bakıyor veya hasetle bakıyor her şekilde Nazar olabiliyor evde Bakara suresinin mutlaka açmanı dilerim mesela Onu okudukça Dinledikçe gerçekten çok faydası oluyor bu tür eşli olan sıkıntılardan
(123 puan) tarafından
Bakara suresi olsun rahman suresi dini sohbetler dinliyrm  neden bilmiyrm  beni aldatıyor mu acaba diye düşünmeye başladm artık İnan eşim öyle bir insan değildi   noldu bilmiyrm
0 oy
(48,083 puan) tarafından
opme huylaniyorum dese neysede tiksinmek ne cok agir olmuş 
(123 puan) tarafından
Evet çok zoruma gitti hiç öyle bir insan değildi akşamdan kafayı yiyecem acaba başka biri mi var ben mi farketmedm
(48,083 puan) tarafından
baska biri yoktur da esin havalanmistir sabah nasildi peki
0 oy
tarafından
Neden diye sormadin mı 
(123 puan) tarafından
Tiksiniyor musun benden mi dedm senden değil dedi başka da birşey  sylemedi bende sormadm
0 oy
tarafından
Neden sormadın eşine ne demek bu diye 
(123 puan) tarafından
Tiksiniyor musun dedim senden değil dedi   ne dedigimi bilemez oldm çok kırıldm
0 oy
(3,413 puan) tarafından
Bence maça kaptırmış kedini kelimeler karışmış. Etkileniyorum diyeceğine o kelimeyi kullanmış. Neden tiksinsin ki? Bence farkında değil. Yanından kalkacağına sorsaydın ya ben yanlış mı duydum sen ne dedin deseydin. 0
(123 puan) tarafından
O kadar çok seviyorum ki her aradgnda içim kıpır kıpır oluyordu ama nedense bugün konuşmak bile istemyrm çok kırıldm  ama kendi konuşması gerekmiyor mu ilk adımı o atsn istiyrm
(3,413 puan) tarafından
Ama böyle de kendi kendini yiyeceksin.  Ara konuş sonra kapat. Ondan sonra ilk adımı bekle. Şu an bebeğin için, stres üzüntü bebeğini etkiler o nedenle dedim.
(123 puan) tarafından
Haklsn öyle yaparm geçerli bir açıklaması var mıdır sizce
(3,413 puan) tarafından
Bence var. Yoksa sabah surat asardı tavır yapardı. Evine giderdi. Yukarıda yazmışsın başka biri mi var diye. Başkası olsa boş ev var çeker giderdi sana da iyi davranır idare eder giderdi. Sen rahat ol.
(123 puan) tarafından
Haklısın galiba çok teşekkür ederim bence gece düşünmekten kafayı yedm kesin başkası için öpmeme izin vermedi kalbimi kırdı
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Afedersin canım birliktelik olmuyordur şimdi senin acaba etkilendiği için yanlış bi cümle kurmuş olmasın 
(123 puan) tarafından
O kadar çok kırıldm ki konuşmk bile istemyrm inan onunla konuştugum zaman içim kıpır kıpır olurdu ama bugn öyle degil
(11,094 puan) tarafından
Alinmissin canım belli o yüzden ama sormazsan bilemezsin erkekler neden kırıldığımızı anlamıyor pek soylemeden maalesef
(123 puan) tarafından
Haklısn  galiba bakalım ne olacak değişir mi tavırları
(11,094 puan) tarafından
Konusmalisin kendini yediğinle kalırsın biz kadınlar hemen alınıp tavır yapıyoruz ama erkekler çoğu zaman neye alindigimizin bile farkında degiller
(123 puan) tarafından
Haklsn öyle
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Cinsel hayatınıza ara verdiyseniz ondandır belki
(123 puan) tarafından
ama 5 aydır ara vereli öncesnde öyle değildi beni aldatıyor mu acaba diye düşünmeye başladm
(2,747 puan) tarafından
Yok ya hemen kötü düşünme. Hamilesin bir de karnındaki bebeğe de yazık. Hele ben hamileyken birde aşırı alıngandım. Muhtemelen sende öylesindir. Belki alınganlığına gelmiştir sen yine bir şey yok gibi davran şakalara esprilere ilgiye devam et. Bebeşin hakkında güzel şeyler söyle hayallerinizi kurun bir şey olmaz inşallah hemen karamsar olma
(123 puan) tarafından
Doğru diyorsun  ama çok kırıldm sebepsz bu kelimeyi kullandı  onu çok seviyrm senin parmagin kanasa dünyayi yakarm diyen adam dün sevdgm adam degilmş gibi
0 oy
(482 puan) tarafından
Kayinvalide evinde çekinmiş  öpmekten öpülmekten heryerden biri cikabilir diye belki ama yanlış kelime kullanmis  orasi kesin uzulme bebegine zarar
(123 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun  gerçketn yok mudur başkası
(482 puan) tarafından
Yoktur dusunmeden konusmus sadece
(123 puan) tarafından
inşallah yaa ama kalbimi çok kırdı beni çok üzdü
(482 puan) tarafından
Aksam olsun gelsin emin ol normal  davranicak sen de rahatlicaksin ama bence bidaha konuyu acma
(123 puan) tarafından
Konuyu açmicam tavrlarna bakacam haklsn bakalım degişms mi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 694 göst.
0 oy