0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Eşimin saygısızligindan bahsetmiştim daha önce bugün de eve dönüyoruz ben buna nasıl davranıyim hiç konuşmasam mı yoksa onun bana yaptığı gibi ailesine laf mı etsem en hassas noktasıdır çünkü bana küs şuan ailemin yanında bana ters davranıyor küs oldugu nedeni de anlatıyım dün banyo ya girdi annem babam var bana diyor ki sen de gel diye saygısı buradan belli işte ben buna iyi bir ders vermem lazım söyleyin ne yapıyım bana bir akıl verin kizlar artık basedemiyorum çünkü yıprandım çok yordu beni herşeyden bıktım 

9 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
ee yuh annen babanin evinde banyyoya girip senimi cagiriyor kendini evde yalnız sandi galiba bu erkekler akli baska yerde olunca peynina kan gitmedigi icin kafalarida basmiyor galiba
(37 puan) tarafından
Onun için farketmez kendi isteği olsun da kim var kim yok umrunda değil
(450 puan) tarafından
ayip denen bisey var okdrmi rahat olur insan pes yani esine
(37 puan) tarafından
Ahlak yok ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saygısız kocan eski postunu okudum sinir oldum o kim ki ben onun ailesine saygı gösteriyorsam o da göstermek zorunda sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda hiç duymuyorsa ileri geri de konuşmayacak haklarında o zaman 
(37 puan) tarafından
Ben bı laf etsem kıyamet kopar ama kendi öyle değil kavga ederken falan da öyle ailemi illa katar ortaya
tarafından
Ne kadar saçma ya niye kavgan benimle ailemle ne alıp veremediğin var diye sorsana bi
0 oy
(5,967 puan) tarafından
Kısasa kısas yap 
(37 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum bende
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Kocan beyni ile hareket etmiyo bence
(37 puan) tarafından
Beyin yok ki
0 oy
(77 puan) tarafından
Önceki postta yazmışsın ailesine saygısızlık yaparsam beni bosar diye sende aynı tavrı takın sende bosan ki anlasın neyin ne olduğunu düzelmez canm böyleleri başlarına musibet gelmeden
(37 puan) tarafından
Vari yoğu anasi bunun başına musibet gelse de akillanmaz aynısını bende yapacam valla
(77 puan) tarafından
Zaten aynisini yapınca o bosucak seni ona hakli olma fırsatı veriyorsun
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Klasik erkek beyni seyinde da atıyor işte 
(37 puan) tarafından
Bu biraz daha degisigi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ne yol yordam bilmez cahil adam o ya. Bırak senin anne babanı kendi anne babası olsa bıle banyoya aynı anda girilir mi. Ben annemlerde kaldım bu yaz esime bile ayrı yatak yaptırdım. O derece ki utanıyordum. 
(37 puan) tarafından
Bunda utanma yok ki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sende onun ailesine aynı ol ne demek o saygısızlığı ben babamlarda eşimle hiç kalmadım ama gittiğimizde bile yan yana oturmam  bak benim eşimde giderdik surat asardı zorla gelmiş gibi terslerdi telle oynardı baktım bu böyle bende aynı oldum ailesinin yanında bişi derdi eskiden susardım eve iner ağlardım şimdi o bir diyorsa ben on diyorum çok çıkmıyorum 
(37 puan) tarafından
Bende öyle yapacam artık ama kendi ailesi olduğu zaman beni çok tanımaz takmaz tersler ama kimse yokken de kıç.ima dolanır
(6,441 puan) tarafından
İşte bu fırsatı vermeyeceksin benim eşim ailesinin yanında bağıramaz ilk diyorum ya aşırı yapardı bir iki kere bende yaptım anladı ne yaptığını bide benimki gidemzsin derdi sen kimsin dedim aynen böyle sen üvey annenin bokunu yiyorsun da ben kendi ailememi düşman olacağım dedim annemde onu uyarmış anneme yukarı çıkmıyor demiş annemde banada 15günde bir gelio biz sorun yapmıyoruz zouna gidiyorsa sende gelme demiş
(37 puan) tarafından
O nasıl davranırsa bende öyle yapıyorum ama anlamıyor yeter ki annesi olsun adam bir anda değişiyor buda anne boku yiyor
0 oy
(49 puan) tarafından
Eşinizinin akıl sağlığı yerinde olduğunu hiç düşünmüyorum 
(37 puan) tarafından
Gerçekten öyle zaten hasta ruh hastası

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 270 göst.
0 oy
13 cevap 280 göst.
4 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy