0 oy
955 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar benim alt katimda. Bitane eşinden ayrılan adam var bir iki kere kombi için zile bastı o zile basmadan ev sahibim arayıp rica etmişti. 1 cide suyu eksilmiş. Kombiye su bastım. Yerini gorterdim 2 cide arza veriyor di reset atması gerektiğini söyledim gösterdim.  İnsanlık halı dedim ama adam iyice abarttı. c.tesi kapıda kalmış sabahın 7 bucugunda zile öyle bir basisi vardiki. Bu an eşimle şey dedik birine birşey oldu bize ulasamadilar. O korkuyla nasıl üzerimizi değiştik balkona çıktık nevrimiz döndü ve biz o balkona çıkana kadar sürekli bastı.   Adam eşimi görünce. Yüzünü astı kapıda kaldım ev sahini ararmisin. Yedek anahtar varmı dedi.  Aradık yoktu eşimde yardımcı olmak için. Assa indi adam kapıyı açmış hallettim dedi akşam eşimin gelmesine yarım saat vardı. Torna vida için zile bastı. Az önce fırça için zile bastı. Abi senin balkonunda ben burdan görüyorum dedim kusura bakma görmemişim dedi. Neden se eşim yokken birşeyler istiyor soruyor bu beni rahatsız etmeye başladı. Her şeyde benim zile basması 

Eşime demeyede korkuyorum ters birşey olur başı belaya girer 

BENMİ YANLIŞ ANLIYORUM ABARTİYORUM 

40 Cevaplar

+3 oy
(1,084 puan) tarafından
Eşine söyle gitsin uyarsın ben evde yokken bişey isteme kardeşim desin öyle şey mi olur 
tarafından
Bu şekilde uyaracagini bilsem direk söylerim cnm
(1,019 puan) tarafından
+++++ ladim çok doğru..
(1,084 puan) tarafından
Sen kibar bi dille söyle eşine de ki sen yokken bişey istemesin erkek sonuçta rahatsız oluyorum de anlar bence eşin yada sen eşine söyle abi eşim yokken kapıyı çalma olur mu de geç
-Reklam-
0 oy
tarafından

İlk başda gitmen hata olmuş bence ben gitmem asla çok korkarım çok biliyorsa ev sahibi gelsin baksın banane elin kombisinden 

tarafından
Ev sahibim kışlık evinde kombisi benim evin girişinde.  Onun girişi farklı
tarafından
Ne mal insanlar var yahu bokmuuu varda sana diyoo gitsin ne hali varsa görsün
tarafından
İnsanlık yapmamak lazım
tarafından
Yapma kızz ne yapcan bu devirde heleki
tarafından
Aynn haklısın canım
0 oy
tarafından
Bence eşine söyle adam iyi niyetliye hiç benzemiyor 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum cnm
0 oy
tarafından
Açma kuzum hiç belli olmaz 
tarafından
Mümkün olduğunca balkondan cevap veriyorum cnm
tarafından
Ben olsam hiç çıkmam anlar bir süre sonra ben eşim yokken yöneticiye bile açmıyorum kapıyı
0 oy
tarafından
Ay bacım ne diye açıyorsun kapıyı belliki kafası iyi degil bence bidaha yaparsa eşine söyle uyarsın bidaha rahatsız etmesin erkeklerin işi belli olmaz 
tarafından
Kapıyı açmadan balkondan bakıyorum cevap veriyorum
0 oy
tarafından
Eşine şöyle sonradan ogrenirse daha çok kizabilir canım  
tarafından
Kızar ki ne kızar
0 oy
tarafından
Açma bence kapıyı canım şu zamanda Kimseye güven olmaz düşünceli bi insan olsa bi ihtiyacı olduğunda eşin evdeyken gelir
tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Adam niyeti bozmuş olabilir çok sert bir dille rahatsız olduğunu belirt bence
tarafından
Az önce tersledim.  Cnm
0 oy
(726 puan) tarafından
Anlattığına göre bahane ariyorsa surat asıyorsa sıkıntı yürüyor gibi bişey tavrını göster rahatsız oluyorum de kapıyı çalarsa teksen açma da gitmede 
tarafından
Akşam eşimle konuşayım cnm
(726 puan) tarafından
Celallenmesin gitsin uyarsın kavga çıkmasın
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım bence bidaha zile basarsa ters tepki ver abi basıp durma zile bi sorun varsa ev sahibiyle konuş de rahatsız olduğunu anlasın. Yoksa amacı ne belli değil. 
tarafından
Balkondan cevap veriyorum bakıyorum cnm oysa demir kapıyı acmiyorum
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Hic açma kapıyı çalıp çalıp gitsin. Çok onemli olursa ev sahibine yada kocana ulaşsin. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm. Kapıyı açmadan balkondan bakıyorum
0 oy
tarafından
Ne olur ne olmaz kimseye güvenemiyoruz bu zamanda canım eşinin haberi olsun 
tarafından
Akşama konusucam cnm
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Valla direkt adama söyle eşim evde yokken basmayın artık zile de öyle şey mi olur niyeti kötü olabilir evde bebek varsa bebek uyuyor de baktın anlamıyor artık eşine söyle canım 
tarafından
Akşama eşime soyliyecem
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Canım kapını kimseye açma esin evde yokken.. mecbur değilsin.. Ben kiraciyim şuan oturduğum.evi satılığa çıkardılar ev sahibi arada bi müşteri getiriyor eşim yokken asla açmam kapıyı..  eşim varken gel abi diyorum.. Öyle bi zamandayiz ki kimin ne yapacağı hiç belli olmaz.. 

Hele senin yardim ettiğin dul adam Allah korusun yani..
tarafından
İlkten dul olduğunu bilmiyorduk cnm zaten eşimle öğrenince taşınmak bile istedi Şubat 15 20 gibi inşallah cikicaz
(1,019 puan) tarafından
Açma kapıyı çıkana kadar. Çıkmasan bile açma esin konuşsun ben evde yokken gelme desin ..
tarafından
Konusucam akşama cnm
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Ben olsam k bakmayın bidaha eşim yokken kapıma gelmeyin ben rahatsız oluyorum gelirseniz de kapıyı açmayacaoım derdim. Allah korusun kimin ne yapacağı belli olmaz saldırır falan çok korkarım ben. Lazım olanı gitsin dışarıdan alsın hırdavatçımı sizin ev
tarafından
Balkondan cevap veriyorum bakıyorum cnm kapıyı acmiyorum
0 oy
(1,523 puan) tarafından
İnsanlara guv n olmuyor canm Allah korusin daha fazla gel git yapmadan eşinle konuş bnce
tarafından
Akşam konusucam cnm
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Eşin yokken acma canim kapıyı eşin de bilmeli bence adam abartmış iyice
tarafından
Balkondan bakıyorum cevap veriyorum cnm
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bence korkma eşine söyle adamın tavrı iyi değil ne olursa olsun ev sahibiyle muhattap olmalı olmuyorsa senin eşinle konusmalı bi erkek öyle zırt pırt gelemez eşine söyle canım 
tarafından
Akşama konusucam cnm
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bunu baştan eşine soylememen  hata  canım  adamın kombisinden sanane ki  baştan deseydin  eşim  gelince  halleder diye  her zile  bastığında da acmasaydin 

Bu pislikler her şeyi yanlış  anlar  hemen  eşine söyle  ki senden bilmesin  pislik  adam  yaa 
tarafından
c.tesin den sonra abartmaya başladı akşam konusucam cnm
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn olsam eger kapıyı hic acmam basar basar gider baktim gitmiyo bi daha geldiginde çemkirirdim kapıma gel eyin bi daha polis cagrrm.diye
tarafından
İlk taşındığında biz evli biliyorduk yardım ettim  şuan kapıyı açmadan balkondan bakıyorum cevap veriyorum
(2,722 puan) tarafından
Balkondan bile bakma

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 358 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tannssuu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,283 puan) tarafından soruldu