0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Kızıma hamileyken 300de 1 dovn sendromu demişlerdi 9 ay boyunca her gün her gece ağlayarak geçti. Şimdi ise bebeğin eşi önde ve çok zayıf dendi içim içimi yiyor:( 

11 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Eşi cikiyo yukarıya üzülme benim 26. Haftada çıkmıştı. Zayifliginada kilo yapacak şeyleri ye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç üzme kendini. Yorulma , ayakta çok durma gerisi Rabbim e kalmış. Ama stres yaptıkça iyi olmaz senin için de bebek için de. Benim kızıma kürtaj dediler, yaşamaz dediler erken doğacak dediler vs vs . Birde çok zor hamile kalmıştım. 41+4de doğdu 27 aylık zehir gibi maasallah. 
0 oy
(4,690 puan) tarafından
Canım korkma i eş zamanla yukarı çıkıyor çok duydum rabbim korusun 
0 oy
tarafından
Bende de öyleydi eşi hep öndeydi oğluşum da sağolsun arada bi tekmelerdi kanama olurdu ☺️
0 oy
tarafından
Benimkine de son aya kadar çok zayıf dedi doktor ama son ayda toparlandı canım korkma düzelir inşallah 
0 oy
(9,327 puan) tarafından
Kaç jaftalıksın canım 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Sezeryan günü gittim asistan dedi zayıf ebbek dedi kimse söylemedi mi sana deid hayır dedim doğdu 3495 kilo o yüzden iyi de gitmekte fayda var daha birçok şey söylüyorlar dua et Allah'ın izniyle zamanında sağlıcakla doğsun
0 oy
(909 puan) tarafından
Ceviz ye kaşar ye bol bol. Yoğurt tüket. Korkma birşey olmaz inşallah 
0 oy
tarafından
Senin yine iyi benim 50 kişide bir di düşün riski mi o ladar üzüldüm düşük yaptım Allaha sığın o ne derse o dpktprum bana dedi biz risk gördüğümüz bebekleri sağlıklı doğum yaptırdık hiç risk görmediklerimizde kaç tanesini sağlıksız olrak doğum yaptırıyoruz denildi  Allah yardımcın olsun ama dua et sadece o riskler genelde kağıt üstünde ve yaşın 30 üstüyse zaten risk artıyor  kendilerince 
0 oy
(979 puan) tarafından
İki gebeliğim de kabus gibi gcti bu yüzden bı daha gebe kalmak bile istemiyorum... Ne olursa olsn icini ferah tut iyi düşün hep dua et
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Özel olmasına rağmen son haftalarda bebeğimin kilo ve boyunu doğru tahmin edememişti doktorum. Cok üzülmüştüm o zamanlar ama doğunca doktorda şaşırdı gayet normaldi herseyi. Sizin durumunuz farkli tabi ama herseyin çözümü var Allah'ın izniyle. Ileride boşuna üzülmüşüm diyeceksiniz bol dua inşallah 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 126 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 256 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 445 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 354 göst.