+1 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
Düzenli adetim vardı.  Keısınlıke dogru kullanım ile prezervatif ile korınuyoryz. Kaza falan olmadı.... Hamıle degılımdır demi 

3 gün gectı adet hatta 4 gun. Cok korkuyorum

Hıx gecmezdı. 

Prezervatif ile hamile kalınır mı ya. İyisini alırız birde. Kızlar korkunun bos oldugunu söyleyın

24 Cevaplar

+1 oy
(449 puan) tarafından
Biz bilemeyizki..prezervatif ile hamile kalanda çok var..sen en iyisi bi test yap..belkide adet dönemin değişiyor
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Canım bunu test yaparak netleştirebilirsin 
0 oy
(921 puan) tarafından
Niye korkuyprsunki.küçük bebeginmi var prezervatif delikse hamile.kalinir bence :)
0 oy
(718 puan) tarafından
Vlla benim de gecto nerdeyse 10 gün fln bizde oype kprunuyoruz 7 aylk oglum var olmayi bekliyorum
(248 puan) tarafından
Benim de  10 gün geçti 7 aylık oğlum var :))) ama bugün test yaptım negatif çıktı şükür
(718 puan) tarafından
Ben yapmadm daha ya
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm kontrol etseydin işlem sonrası bazen delinebiliyormuş onlar delinmisse içine kaçmiştır buda hamilelikle sonuçlanir
(223 puan) tarafından
Ettim canım defalarca hemde.. İi bakarım saglam mi die.. Zaten kalın kulla inıoz..
(3,419 puan) tarafından
Anladım canm ama sen test al bide öle bak bakalım içinde rahat olur hem
(223 puan) tarafından
Yarın alacam hemen cıkar mı ki 4 gun ya.. Kana gerek yok mı
(3,419 puan) tarafından
Hemem belkide olurmu bilmiyorum ki canm birkaç gün daha bekle istersen yada iki tane al birini yap diğerini birkaç gün sonra yap teste göre kan verirsin
0 oy
(223 puan) tarafından
Yarın sabahın köründe alıp gelecem..eczanler 9 da acılır demı... 

Pekı test yapama hemen cıkar mı.. 

Erken dıe yanı 4 gun falan
(2,885 puan) tarafından
Cikaar canm aynı şey benimde başıma gelmişti 4gun gecktm ve testim pozitif çıktı
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kaza olmadıysa korunma da varsa değilsindir % 99 değilsindir  tabi % 1lik kısmın içinde değilsen
(223 puan) tarafından
Korunma yöntemı bu prezervatif ve eşim geri cekılme yapar... O kadar istemiyorum cpcuk.. Hap falan içmem ama
(5,721 puan) tarafından
Bence olmaz canım gayet korunuyormussiniz
(223 puan) tarafından
Yarın test negatif çikarsa iste benden ne istersen ya. Sen serptın içime su
(5,721 puan) tarafından
Şu garibi dualarina kat yeter ne isterim kuzum taş attimda kolummu ağrıdı
0 oy
tarafından
Sjsjsjsjsj koltuk sallanıyooooor , bebek geliyooooor ahahahahahhh :Dd doğumdan sonra değişiklik gösteriyor bacım adet günü :)) ama sen yine de test yap sjsjsjsjsj 
(223 puan) tarafından
Kızım 21 aylık.. Ama dogum yenı degıl
tarafından
O zaman test yapman gerek bacım :)
0 oy
(223 puan) tarafından
Oha bana yaa.... Prezervatif ile mı hamile kaldım ben ya.. Inslahh degılımrı. Kesinlikle istemiyorum suan cocuk
tarafından
Kız kendi kendine ne diyon ya bari post üste çıksın yaz daha iyi olur
(223 puan) tarafından
Stresten ölecem bacım ya..
0 oy
(44,603 puan) tarafından
 Bı test yap canım bilemeyizki
(223 puan) tarafından
Yarın yapacam
0 oy
tarafından
Psikolojik, hava değişimi bile olabilir. Korunma güçlü sanmıyorum hamile olcagini. Şimdi hamile miyim acaba düşüncesi bile adeti geciktirmen için bir sebep :)
(223 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah
0 oy
tarafından

Benimde 10 gün geçdi valla test te yaptım hiçbişey yok noldu bilmiyorum ağrı sızı var sadece 

0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle hava değişimi olabilir canim. Yinede test al bellide olmaz valla :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkında.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Delik olsaydı eşin anlardı afedersn meni dışarı çıkar akardı o da farkederdi sen kötü düşünme
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı olsun :ermm:

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bnmki 3 gün gecti prz. Korunuyoruz şükur geldi ama zaten oglusum 10 aylik o kadarda sknti yapmazdim heralde
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Eltim prezervatif artı iğneyle kalmış korunuyor diye 5 ay anlammış adet olmuş çünkü ama böyle ihtimaller binde birdir diye düşünüyorum ilaç kullanımı hava değişimi stres adet düzenini değiştirebilir 
(69 puan) tarafından
Nasıl hem adet olup hem hamilemi kalmis
(1,981 puan) tarafından
5 Ay adet görmüş çocuk artık karnında oynayınca içinde bisi hareket ediyor diye gitmiş bakmışlar ki hamile
(69 puan) tarafından
Adet olupta hamile kalanı ilk kez duydum
(1,981 puan) tarafından
Aynen bende
0 oy
(9,174 puan) tarafından
Prezervatif artı geri çekilme yapıyorsanz zor bi ihtimal hamile olman.. ama yine de belli olmaz..

Stres hava değişimi kullanılan haplar vs geciktiriyorbbazen
0 oy
(3 puan) tarafından
Aynı sekılde korunuyoruz ve 10 aylık bebegım var ve tam1 ay gectı 3 test yaptım negatif cıktı Cok sukur ama niye olmuyorum ben ya sıstım kaldım zaten dogum dan sonra 10 kilo aldım puf puf hıssedyrm kndımı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 192 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 259 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 358 göst.